Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

mylisz się :smile:

 

Z Ciechocinka? 

Dziękuje Panu Wojnarowi za wywiad, że został mi zaproponowany. Mogłem Wam przybliżyć moje spojrzenie na NBA, mój pomysł na zespół zarówno pod kątem sportowym jak i samą filozofią jego budowania. Mam nadzieję, że dobrze się czytało :smile:

 

Przyjemnie się czytało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld.

Nie jeden z nas został bardziej lub mniej wystawiony do wiatru przy okazji negocjacji. Czasem pewnie była to pokusa lepszego dealu, czasem zmiana managera, czasem zapomnienie. Też przezywałem z dwa razy takie problemy i wiem jedno. Nie warto.

 

Teraz jesteś wkurzony, wyrzuciłeś to z siebie, ale to przejdzie. Nie warto dla czegoś co po pół roku, zapewniam Cię, nazwiesz błahostką, zgrzytem, niedopowiedzeniem, rezygnować z fajnej gry. Możesz trochę zluzować, spokojniej do niej podchodzić, jak i ja zrobiłem, ale zostań, bo wiem, że sprawia Ci frajdę.

 

Wyciągnij wnioski i wracaj. Nie wstydź się zmiany zdania, bo już były takie przypadki.

Przeproście się nawzajem za być może niepotrzebne słowa i wracamy w pełnym składzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Orlando Magic chciałby poinformować z głębokim żalem i smutkiem o pożegnaniu od Nowego Roku kalendarzowego 2019  jednego ze swoich graczy - Jona Leuera.

 

Przekazywanie takich informacji do wiadomości publicznej, jest wbrew polityce klubu, ale mając na uwadze wyjątkowy szacunek, jakim Jon jest darzony w organizacji, zarząd Magic w tym jednym jedynym przypadku postanowił zrobić wyjątek, chcąc być fair w stosunku do tak wyjątkowego gracza, jakiego zaszczyt mieć w swojej organizacji. Kształt samego dealu oraz innych roszad kadrowych nie zostanie podany do publicznej wiadomości do końca grudnia.

 

Jon w wyniku tradeu, będzie reprezentował barwy jednej z organizacji z zachodu, gdzie młodzi gracze bardzo liczą na wsparcie i doświadczenie szczególnie nieocenione rady zwłaszcza podczas rozmów w szatni oraz na treningach, a w trakcie meczów głównie podczas time outów i rozmów na gorąco na ławce rezerwowych (Jon miał swoje ulubione miejsce w Amway Center).

 

Jego niewątpliwy profesjonalizm oraz wyjątkowe usposobienie spowodowało, że nowy manager Orlando, miał możliwość wielokrotnie rozmawiać z Jonem nie tylko o koszykówce, ale o sprawach prywatnych m.in. podczas wspólnych obiadów i łikendowych wyjazdów naszych rodzin (Jon przez pewien czas dochodził do zdrowia po kontuzji). Nie będę ukrywał, że trade Jona podzielił sztab Magic i zadecydowały względy ekonomiczne. Jon Leuer od momentu jego pojawienia się w Orlando w połowie października, był w myślach GMa Magic bez porównania częściej, niż tacy gracze, jak aktualny guard Miami Heat - Dwyane Wade, czy tez młode gwiazdy Magic - Karl-Anthony Towns i Donavan Mitchell. Pamiętajmy, że to gracz po którego 22 stycznia 2013r. Memphis Grizzlies sięgneli do Cleveland oddając za niego - Waynea Ellingtona, Josha Selbyego i Mareesea Speightsa oraz pierwszorundowy pick 2017 (Harry Giles). Później latem 2016r. Detroit Pistons docenili jego niewątpliwy talent i boiskowe IQ, proponując mu wysoki kontrakt.  Ostatecznie poprzedni sezon oraz początek tego Jon stracił lecząc kontuzje, by teraz udowodnić niedowiarkom, że może być ważnym graczem rotacji drużyny. 

Jon o wymianie dowiedział się osobiście podczas rozmowy z GMem  i pokazał klasę i profesjonalizm wychodząc na boisko kilka godzin później i  rozegrał swój najlepszy mecz w sezonie w 8min. 31sek. zdobył 12pkt. 4/7 z gry 4/4 Os. i zanotował 4zb. a z nim na boisku drużyna była oczywiście na plusie +3. 

 

Zarząd Orlando Magic chciałby podziękować Jonowi za jego prace i profesjonalizm, życząc mu samych sukcesów w nowym klubie od Nowego Roku i jednocześnie ma nadzieję, że po wypełnieniu tego kontraktu, Jon wróci do Orlando jako gracz lub jako pracownik w sztabie Orlando Magic.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADRIAN BOMB


 


Niektóre z naszych źródeł wspominają, że GSW sondują rynek co do członków BIG3.


 


Nie wiemy na ile GM Warriors poważnie rozważa przebudowę, ale fakt jest taki, że rozpoczęły się pierwsze rozmowy w sprawie gwiazd. 


Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM spurs pragnie z nieukrywanym smutkiem zgłosić nieuprawnione korzystanie z konta i komputera GM przez osoby postronne w okresie ostatnich trzech dni.

 

Po dograniu doskonałej wymiany która oczywiście czeka na potwierdzenie  "Henson vs Stanley Johnson" gdzie spurs odzyskują kontrolę nad wydatkami z równoczesnym zwiększeniem potencjalnie siły rażenia w aspekcie sportowym przebywałem na urlopie.Nie miałem dostępu do internetu.

 

W tym czasie pojawiły się różne wpisy co gorsza nawet w tematach niewłaściwych które zgodnie z zasadami skutecznie zostały szybko usunięte przez Moda za które jako osoba poza zasięgiem sieci mogę tylko przeprosić.

 

Wszystkim urażonym lub zniesmaczonym zaistniałą sytuacją wysyłam soczyste PRZEPRASZAM a we własnej organizacji zaleciłem wzmocnienie środków bezpieczeństwa aby się nie powtórzyła ponownie wpadka z zakresu IT.

 

Kwestia odpowiedzialności jest sprawą wewnętrzną Klubu więc nie będzie dalszych komunikatów w tej sprawie.

 

Wszystkich 29 GM w równej części przepraszam i zapraszam w lutym na symboliczne podzielenie się kieliszkiem w korsarzu.

 

nawiązując do doskonałego artykułu o NBA zapraszam na ćwiartkę na mój koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.