Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

oferty pojawiają się za Dannego Green w grę wchodzą tylko zespoły walczące o tytuł

nie jest wykluczone że Dannego podczas tegorocznnego PO zobaczymy w zespole mającym aspiracje na nie tylko Finał ale I Tytuł

 

oczywiście pragnę uniknąć niedopowiedzeń I od razu nadmienić że walczące San Antonio takim zespołem też może być w nadchodzące Play Offs

 

więc GM spurs od razu z gory przepraszam I uprzedzam o intencji wpisu ;-)

 

GSW I NYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ciężko będzie wygrać Tytuł jeżeli ja bardziej chcę niż Ty ;-)

 

wracając do kwestii mniej istotnych!

 

patrzę w arkusze i niedosyć że mi się Morrissy zawsze myliły to teraz widzę że ten z Bostonu jest w Wizz a ten z Wizz w Bostonie

skandal

 

Co ciekawe nasze źródła związane z ligą mówią, że oba Morrisy w najbliższym okienku zmienią klub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ciężko będzie wygrać Tytuł jeżeli ja bardziej chcę niż Ty ;-)

 

wracając do kwestii mniej istotnych!

 

patrzę w arkusze i niedosyć że mi się Morrissy zawsze myliły to teraz widzę że ten z Bostonu jest w Wizz a ten z Wizz w Bostonie

skandal

 

Najlepszy jest ten trzeci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Anderson od dawna jest na celowniku GM Pelicans. Nowe otoczenie, nowy system, a on wciąż wygląda świetnie w defensywie. MarcusCamby szuka ostatniego elementu układanki, który w jego mniemaniu miałby pomóc zdobyć mistrzostwo ligi. Po długich konsultacjach z trenerem MKG - przedsezonowy typ do tej roli, został przesunięty na pozycje PF/C, wszedł w sezon bardzo dobrze, ale niestety do długiej listy kontuzji, teraz doszła kostka.

 

MarcusCamby szuka silnego obwodowego, którego można z powodzeniem rzucić na najlepszego gracza rywali jak Durant czy Leonard.

 

"Pod względem sportowym jesteśmy gotowi rzucić wyzwanie każdemu, nasze czołowe nazwiska świetnie ze sobą fitują. Ten ostatni filar może zadecydować o naszym końcowym sukcesie" - skomentował GM Pels.

 

Pierwsze rozmowy z Bogutem, który podpisał w to lato Andersona jako nowego gracza Suns już się odbyły, jednak obie strony nie doszły do porozumienia. Obaj Panowie mają wrócić jeszcze do rozmów.

 

Pels obserwują jeszcze trzy inne nazwiska na tą pozycje, sondując rynek i składając wstępne zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Phoenix Suns bardzo niechętnie patrzy na handel graczami podpisanymi ostatniego lata z free agency, zaledwie kilka miesięcy po ich pozyskaniu. GM Suns jest świadomy, że mogłoby to wzbudzić nieufność wśród przyszłych wolnych agentów o których starałby się zespół z Arizony.

Oczywiście jakaś szansa na wymianę Kyle'a Andersona istnieje ale musiałaby się ona wiązać z propozycją na tyle korzystną dla Suns, że usprawiedliwiłoby to ewentualne nadszarpnięcie reputacji pośród zawodników najlepszej koszykarskiej ligi świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.