Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych Hornets dla CMa.

Niech się też męczy z extensions, brakiem picków i presją w NY, a nie idzie na łatwiznę do Charlotte, gdzie kilka lat sobie tankować można spokojnie.

 

Ja gram tylko o wynik.

 

BMF nie ma co liczyć na czołowy pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sytuacja jest zupełnie inna - wtedy mieliśmy gigantyczne problemy z dobiciem do 30 GMów.

Obecnie być może nawet mamy nadmiar.

 

Tecu nie będę szukał X stron wstecz. Pisaliśmy, że zmiany GMów są słabe i tego nie chcemy.

Mogło mnie po prostu nie być jeszcze w radzie to raz a dwa to co ma dyskusja na radzie bez żadnych ustaleń jak inni nawet o tym nie wiedzą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sytuacja jest zupełnie inna - wtedy mieliśmy gigantyczne problemy z dobiciem do 30 GMów.

Obecnie być może nawet mamy nadmiar.

 

Tecu nie będę szukał X stron wstecz. Pisaliśmy, że zmiany GMów są słabe i tego nie chcemy.

 

MarcusCamby potwierdza, jest nadmiar, a na ławce rezerwowej taki nick, że by Wam kapcie spadły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to co za podwójne standardy?

Kolader mógł zmienić klub a ktoś inny nie może?

 

Już kiedyś tłumaczyłem ale wytłumaczę kolejny raz

 

Miałem zrezygnować w ogóle z udziału w zabawie. O czym wiedziały bodajże 2 osoby: MC i Tomek. Obaj przekonywali mnie (Tomek zdecydowanie dłużej) żebym nie rezygnował. Ja rzuciłem że chyba tylko w Nets mógłbym na spokojnie być gm-em i jechać na autopilocie co jakiś czas zaglądając w tematy, mogąc skupić się na sprawach prywatnych. Nie pamiętam dalszego przebiegu rozmowy ale miał być jakiś znajomy LBS, który przejął Blazers. To tyle. Ale skoro komuś przeszkadza że tak się potoczyło to moja rezygnacja może zostać obwieszczona w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś tłumaczyłem ale wytłumaczę kolejny raz

 

Miałem zrezygnować w ogóle z udziału w zabawie. O czym wiedziały bodajże 2 osoby: MC i Tomek. Obaj przekonywali mnie (Tomek zdecydowanie dłużej) żebym nie rezygnował. Ja rzuciłem że chyba tylko w Nets mógłbym na spokojnie być gm-em i jechać na autopilocie co jakiś czas zaglądając w tematy, mogąc skupić się na sprawach prywatnych. Nie pamiętam dalszego przebiegu rozmowy ale miał być jakiś znajomy LBS, który przejął Blazers. To tyle. Ale skoro komuś przeszkadza że tak się potoczyło to moja rezygnacja może zostać obwieszczona w każdej chwili.

 

Nie bądź już taki honorowy ;) Wiadomo, że twój przypadek był inny, ale niejako stanowi precedens sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś tłumaczyłem ale wytłumaczę kolejny raz

 

Miałem zrezygnować w ogóle z udziału w zabawie. O czym wiedziały bodajże 2 osoby: MC i Tomek. Obaj przekonywali mnie (Tomek zdecydowanie dłużej) żebym nie rezygnował. Ja rzuciłem że chyba tylko w Nets mógłbym na spokojnie być gm-em i jechać na autopilocie co jakiś czas zaglądając w tematy, mogąc skupić się na sprawach prywatnych. Nie pamiętam dalszego przebiegu rozmowy ale miał być jakiś znajomy LBS, który przejął Blazers. To tyle. Ale skoro komuś przeszkadza że tak się potoczyło to moja rezygnacja może zostać obwieszczona w każdej chwili.

Ale mi w niczym nie przeszkadza, jeżeli uraziłem to przepraszam i proszę o wybaczenie. Po prostu dałem jako przykład, jako dobry przykład :)

Ani się waż rezygnować, masz misję do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź już taki honorowy ;) Wiadomo, że twój przypadek był inny, ale niejako stanowi precedens sprawy.

 

Bardziej chciałbym być uczciwy względem każdego a nie chcę by ktoś sugerował, że zyskałem coś a inny nie może tak.

 

Sam dobrze wiesz że 3 albo 4 miesiąc ci odpisuję na temat rozpoczętej dyskusji. Ja ciągle pamiętam :)

 

Ale mi w niczym nie przeszkadza, jeżeli uraziłem to przepraszam i proszę o wybaczenie. Po prostu dałem jako przykład, jako dobry przykład :smile:

Ani się waż rezygnować, masz misję do wykonania.

 

Nie uraziłeś, dopełniam wypowiedź, żeby nie było niedomówień a kilka osób jest nowych i może uznać że dostałem jakiś "star" bonus. Wybaczam i sam proszę o wybaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"The New York Knicks have a very good shot at luring KD away from the Bay Area," said Chris Haynes on Fox Sports 1. "The reason I say that is his business partner, Rich Kleiman, is based in New York, huge New York Knicks fan. Their business is located and based in New York. KD’s dad is a big New York Knicks fan. 

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.