Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Rubio odrzuca extension.

 

 

Pomimo nieudanych dotychczas rozmów na temat przedłużenia kontraktu między Knicks a Rickim Rubio, źródła zbliżone do obu stron zgodnie donoszą, że zarówno klub jak i sam zawodnik bardzo pozytywnie odnoszą się co do przyszłości i związania ze sobą na dłużej. 

 

Z innych informacji, Ian Bagley donosi, że Knicks dopinają szczegóły w sprawie 1-rocznej umowy ze skrzydłowym Mikiem Scottem, który jednocześnie ma zamknąć skład na najbliższy sezon.

 

Przed rozpoczęciem training campu planowana jest konferencja prasowa, której tematami przewodnimi ma być  podsumowanie letnich ruchów na rynku transferowym i wolnej agenturze oraz przybliżenie oczekiwań co do przyszłego sezonu. 

 

Coraz więcej informacji na temat powrotu do formy Kawhi Leonarda:

He's doing great," Handy said. "He's in great shape. Body looks good, he's feeling good, he's moving well. I don't anticipate any issues or any problems. He's working hard and he's a hard worker."

Handy, who broke into the NBA coaching ranks as a player development staffer with the Los Angeles Lakers in 2011 before spending the past five seasons on the Cleveland Cavaliers' staff, also talked about Leonard's mindset going into this season after he played just nine games last year.

 

"He's a gamer man," said Handy. "He is a gamer. Players like that just want to compete. ... However (his situation with the San Antonio Spurs) played out, however it happened, he's just looking forward to what's next and what's in front of him right now and (putting) his best foot forward for the Knicks organization this season."

 

The team and its fans will surely be hoping to see him in action when the Knicks opens up the preseason Oct. 1 against the Washington Wizards.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#BeGMPudelek 2.2 (jednak będzie trzeba rozbić na 3 przynajmniej, bo czaaaas)

 

(..)

GM spokojnie przeszedł się po gabinecie, zmrok docierający zza okna przybrał jeszcze ciemniejszej barwy, tak jakby duch Garnetta przemknął po pokoju i nawet ciepło uwolnione z rozpalonego kominka, nie miało prawa rozgrzać atmosfery.

 

Wiesz, co to jest? Zapytał Q sięgając po owoc z wiklinowego koszyka.

-Jabłko- odpowiedział Ricky, zaskoczony pytaniem

-Nie synu, to jesteś Ty.

-Ja? Ale jak to?

 

-Wyobraź sobie, że Timberwolves to jabłoń, która rok w rok wydaje owoce- rok w rok spadają one z drzewa, jedne są lepsze, dojrzalsze, o idealnym kształcie jabłka, inne obiją się o ziemię i szybko stracą swój seksapil. Moją rolą jest zerwać najlepsze jabłka, oddzielić je od tych obitych i niekształtnych.

 

-Szefie, ale niewiele z tego rozumiem- co mają jabłka do mnie?

 

-Ty jesteś moim ukochanym jabłkiem Ricky, ale w okół nazbierało się zbyt wiele owoców z wadami- wciąż smacznymi, ale zbyt brzydkimi by Grażyna chciała je zjeść w innej postaci niż dżem. A ja nie lubię dżemu Ricky. Jesteś zbyt dobry by Cię przerobić na konfiturę. W związku z tym, muszę Cię puścić wolno, teraz, w ostatnim roku Twojego kontraktu, byś za rok mógł wrócić do nas i móc wygrzewać się przy jabłoni ociekającej talentem.

 

-Szefie, mamy świetny skład, ludzie nas nie doceniają, bo nie widzą jak harujemy na treningach, jak kochamy tę organizację i ciebie , wierzę, że możemy zdetronizować Warriorsów- mamy Jaysona, Sato, McGrudera też mamy ale akurat jego imienia nie pamiętam- widzę jakim kozakiem będzie odnowiony Jah, jaką energię daję Jordan, a Cody?! Cody zagra w ASG w tym roku ( i będą płakać ci, co nie chcieli dać pierwszej rundy za Zellera- przyp. redakcja)- możemy być świetni! Wiem też, że zaraz wyczarujesz jakiegoś Meltona i Motleya za 2rundowy pick, wierzę w ciebie Boss!

  • skoro we mnie wierzysz, to wysłuchaj jaki mam plan

Q wstał z fotela i udał się do wiszącego na ścianie obrazu przedstawiaającego Jelenie na rykowisku, zdjął go pewnym ruchem i oczom Rickyego ukazał się ukryty sejf. GM wbił 9-cyfrowy kod, po czym obaj usłyszeli :pik:pik: i Q wyciągnął z niego sterte papierów.

 

(..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60/3+1 dla Winslowa na obecnym rynku, gdzie za rok to będzie zajebisty kąsek dla teamów z capspace ;]

 

Tylko Middleton z dostępnych (? - SlaKB) SF wstępnie dostałby lepszy kontrakt.

Brać się Winslowa w wymianie nie opłaca teraz, bo na FA za rok wyląduje, a Knicks nie będą mogli go wyrównać.

Ale nic poniżej 60/3+1 PO by nie klepnął ;]

Po extension dla DLO chyba jest jasna. Dajesz mu to samo i klepiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mam czasu się rozpisywać.

Rzucisz bardzo dobry hajs to klepnie, a nie to poczeka sezon, bo rynek na SF za rok słabiutki, a on jest tam jedynym prospectem prócz gorszego Stanleya.

 

Heat szukają wymiany poprawiającej im salary, więc zły przykład,

 

,,A ja mam takie pytanie, w szczególności do drużyn raczkujących, dopiero czekających na wynik:

Czy wolelibyście zainwestować 60 mln w gracza już z ograniczonym sufitem, czyli Aminu, czy np. 70 w potencjał, który się kryje za Winslowem?"

Winslow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ciekawy ruch Marcusa Cambiego. Czyżby właśnie na Sashe czekał piętnasty slot w Pelicans? 

 

 

Sasha Vujacic worked out for the New Orleans Pelicans on Monday and will have a workout on Tuesday with the Oklahoma City Thunder, according to a source.

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Danilo Gallinariego z gm-em Nets. Włoch stwierdził, iż jest bardzo zainteresowany przenosinami do Miami. Z ust gm-a padła zadowalająca odpowiedź, że dołoży wszelkich starań, by Danilo trafił do klubu, w którym będzie mógł z powodzeniem odnosić sukcesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pojawia się coraz więcej plotek z różnych źródeł że Lonzo Ball może zostać wymieniony.

 

Gm Bulls zdementował owe informacje na wczorajszej konferencji prasowej.

 

Jednak czy mała aktywność w ostatnich dniach LaVara Balla ma z tym jakiś związek?

 

Czy może faktycznie prowadzone są jakieś rozmowy?"

 

Artykuł z blogu anonimowego fana Bulls

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Pacers Ron Artest zapowiedział na jutro konferencję prasową w której podsumuje offseason. Młody manager zapewnił, że do rozpoczęcia sezonu nie planuje dalszych ruchów, chyba że na stół trafi oferta nie do odrzucenia. Artest nie wyklucza natomiast wzmocnień w ciągu sezonu, cel jest jeden: powrót do play offs już w tym sezonie. Więcej szczegółów jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah Jazz są zadowoleni z przebiegu tegorocznego offseason, w którym zamierzają jeszcze zapolować na jednego gracza na 2waya.

 

Warto przypomnieć, że drużyna z Salt Lake City zakończyła miniony sezon z 6. najgorszym bilansem w lidze, jednak wiele się od tego czasu zmieniło...

 

Zacznijmy od szczęścia, które niewątpliwie trzeba mieć ;) i tak było w loterii draftu, w której Jazz wylosowali 2. numer. Oprócz tego wysokiego picku w swojej kolekcji wyborów w drafcie GM Jazz miał #19, a także #25 oraz 2 picki w drugiej rundzie. Z takim pakietem oraz składem, który nie zachwycał beGM-owych ekspertów, Utah przystępowało do offseason.

 

Co udało się zrobić GM-owi Jazz?

 

1) Pozyskać przez wymiany Chrisa Paula, Tobiasa Harrisa (i przedłużyć kontrakt ze skrzydłowym), Thabo Sefoloshę oraz Doriana Finney-Smitha.

 

Choć oddany pakiet za CP3 jest przez wielu uważany za zbyt duży, to liczę, że gra rozgrywającego zamknie usta krytykom i na pewno nie żałuję podjęcia tego ryzyka ;) wymiany, w których pozyskałem pozostałych trzech graczy jednak są dobrze przyjmowane, traktowane jako wzmocnienia Jazz dość małym kosztem.

 

2) Wybrać w drafcie DeAndre Aytona z #2, Keitę Bates-Diopa z #19 oraz 5 graczy w 2.rundzie.

 

Tu wybór Aytona nie był najlepiej przyjęty przez ekspertów, jednak uważam, że to największy talent tego draftu, który miałem do wyboru i przede wszystkim w rl NBA od razu dostanie miejsce w S5, czyli duże minuty, szanse na pokazanie potencjału.

 

Bates-Diop był graczem, na którego wielu GM-ów polowało po 20. wyborze, jednak w rl NBA aż tak go nie docenili... liczę na spokojny rozwój skrzydłowego oraz że wkrótce dostanie swoje okazje do gry i pokaże się z dobrej strony.

 

Druga runda to może i trochę szaleństwo z liczbą wyborów, ale w tym roku GM poświęcił sporo czasu na skauting i jest zadowolony z pozyskania Jevona Cartera, Aarona Holiday'a (zastanawiałem się nad wyborem tej dwójki z #19, na szczęście ostali się do moich drugorundowych wyborów), Brandona McCoy'a, Kostasa Antetokounmpo (obaj są aktualnie na 2wayach w rl NBA) i Bonzie Colsona (jestem jego wielkim fanem, poświęciłem wybór w przyszłym roku, by dostać #59, czyli jego i liczę, że wyzdrowieje i zaskoczy tych, co go nie znają ;)).

 

3) Podpisać w trakcie wolnej agentury Setha Curry'ego, Eda Davisa, Devina Harrisa oraz MarShona Brooksa, a także swojego gracza stashowanego, Dillona Brooksa.

 

Dillon był planowany już od czasu, gdy go pozyskałem w trakcie sezonu, że latem wzmocni ekipę, dlatego najbardziej cieszy mnie udana III tura, w której pozyskałem Setha i Eda. Liczę, że będą wnosić swoją energię z ławki i wierzę w ich przydatność oraz umiejętności. Harris i M.Brooks to uzupełnienia składu z IV tury, weterani, którzy mają wspomóc młodszych graczy wskazówkami, ale też są wartościowymi zmiennikami i w razie kontuzji podstawowych graczy dostaną swoje szanse.

 

4) Podpisać na camp deale Amar'e Stoudemire, Joe Johnsona i Jose Calderona.

 

Dla wielu z Was pewnie gest bez znaczenia... ja jednak może zbyt dużo realizmu chcę wprowadzić, bo uważam, że weterani chętnie wspomogą zespół wskazówkami i poćwiczą z młodymi graczami ;) Joe Johnson powrócił do Utah ;D

 

5) Wykorzystać opcje Dejounte Murray'a i Jordana Bella na kolejne lata.

 

Z cyklu no-brainer ;) pozyskałem obu w wymianie za Goberta, pełnią w drużynie ważną rolę i liczę na ich dalszy rozwój.

 

 

To był czas trudnej pracy dla GM-a Jazz, czas wielu trudnych decyzji i zmian kadrowych. Choć Utah jest raczej spokojnym miejscem, to ten offseason był dość szalony, jednak zdecydowanie fani ekipy z Salt Lake zapisują go na plus.

 

W kuluarach mówi się, że Gordon Hayward z radością przyjmował kolejne wieści o wzmocnieniach drużyny i jest wdzięczny GM-owi za wykonaną pracę. A sam GM, choć dostał drugi etat w Radzie beGM, dokończył budowanie składu na sezon 2018-19, który już niedługo się rozpocznie ;)

 

PS GM Jazz wkrótce wypowie się w kontekście oczekiwań od poszczególnych ekip w jego wersji Power Rankingu. Dziwnie się czuję, że już tam jest 20 stron dyskusji, a ja się jeszcze nie wypowiedziałem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.