Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Johnny Wilkes claims he informed Dennis Robertson, Leonard’s uncle, that Robertson would receive a house in the Manhattan, a travel expense account, and Knicks owner @Przemek_Orliński would fund a $100 million marketing campaign for Leonard. Wilkes in the lawsuit claims he gave @człowiek...morza critical information to use in the Knicks’ pitch to Leonard during a free agency meeting last year.

https://www.usatoday.com/story/sports/nba/clippers/2020/12/17/kawhi-leonard-recruitment-jerry-west-clippers-investigation-nba/3951324001/

Czy Rada planuje się tym zająć na poważnie, czy sprawa zostanie zamieciona pod dywan? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat dziekuja za gre R. Holmesowi, ktory mial ogromny wklad w ostatnie sukcesy zespolu. Witamy spowrotem B. Portisa, ktorego udalo sie utrzymac na rozsadnym kontrakcie i na niego rowniez bardzo liczymy. 
 

J. Dudley i R. Arcidiacono czekaja juz na podpisanie nowych umow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio Spurs pragną podziękować LMA oraz Malcolmowi Brogdonowi za profesjonalne wypełnianie nie tylko obowiązków na boisku ale i wspieranie także lokalnej społeczności. Życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie. Świetni teammates. @Eld gratulacje bo w ich osobach zyskujesz pełen profesjonalizm i zaangażowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic po podpisaniu rookie contractu z litewskim snajperem Deividasem Sirvydisem zakończyli oficjalnie kompletowanie składu na sezon regularny 2020/21.

Witamy w drużynie przede wszystkich dwóch naszych stashowanych rookie - Chume Okeke oraz właśnie Deividasa Sirvydisa, a także pozyskanych w wymianach Taureana Princea i Nerlensa Noela - Khema Bircha (który ma zastąpić właśnie Noela), Garretta Temple (da nam głębię na pozycjach obwodowych szczególnie po wymuszonym oddaniu Rodneya McGrudera) i TJ Leafa (zwiększy głębię na pozycjach podkoszowych).

Rotacja Orlando zmienia się tylko nieznacznie - największą stratą jest pełniący ważną rolę zwłaszcza pod nieobecność KATa w III trymestrze oraz w playoffs przeciwko Knicks - Nerlens Noel, a także będący co prawda rezerwowym na 12-15min. ale bardzo lubiany za swój profesjonalizm i pracowitość Rodney McGruder; dla Taureana Princea nie udało się znaleźć regularnie większych minut, gdyz grał za Oubre i Gordonem, a musiał dzielić jeszcze swoje minuty z rozwijającym się koszykarsko szybko Grantem Williamsem. 

Zatem podsumowując - pierwsza piąta w Orlando nie zmienia się juz 3 kolejny sezon - co jest ewenementem w BeGM, wracają również 3 podstawowi rezerwowi - Joseph, Nunn, Williams oraz młody Silva, a także lider szatni i współkapitan - Udonis Haslem, co daje łącznie 10 graczy, nowi są dwaj stashowani rookie - Okeke i Sirvydis oraz 3 gracze mający zwiększyć głębię ławki - Birch, Temple i Leaf. Na 2way czekamy na powrót Rayjona Tuckera (zwolnionego właśnie z rl Clippers) oraz jeszcze jednego gracza, któremu GM Magic przyglądał się bezpośrednio z trybun podczas meczy tegoż gracza już od dawana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stenogram z ostatnich dwóch trejdów na linii Clippers - Thunder. 

------------------------------

Thunder: Ahoy

Clippers: Sie ma

Thunder: Po ile ten Nico?

Clippers: 2nd rounder, nie musi być kozacki

Thunder: wybierz sobie

Clippers: "clippers wybierają picks"

Thunder: Gentelman agreement

Clippers: Gentelman agreement

..........

Koniec zapisu.

 

Drugi wyglądał bardzo podobnie, no może był dwie linijki dłuższy. 

 

To się nazywa porządny partner biznesowy :).

Dziękować @Braveheart22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHWILA UWAGI

 

Wszystkie trejdy wprowadzone prócz dwóch. Jeden to trade Spurs - Portland z przed 60 dni któremu muszę się na spokojnie przyjrzeć, a drugi to mutliway Qcina z Haywardem. Tu znów nie chce mi się sprawdzać, a w zasadzie to nie mam czasu znów dzięki Wam ( podczas wprowadzania trejdów, odebrałem 7 wiadomości ), więc proszę sobie sprawdzić czy aby na pewno wszyscy zainteresowani go potwierdzili i odpowiednią informacją do mnie.

Dalej - mam wątpliwości co do trejdu Dallas - Wizzards. Kompletnie nie rozumiem o co chodzi w tych pickach, więc zrobiłem kopiuj wklej. Tak samo nawet nie wiem skąd je Wizzards mieli. Mogę się tylko domyślać, że po wymianie z Celtics. @karpik masz możliwość edycji więc w razie czego popraw sobie i Sylwkowi tak jak powinno być.

------------------------------------

Wszyscy inni którzy mieli trejdy w ostatnim czasie - sprawdzać. Uwagi jak coś nie halo, proszę dawać mi we Free Agency - komentarze poprzez oznaczanie mnie. Nie spamujcie mi skrzynki proszę podczas zbierania ofert o negocjowania jednej wymiany.

Estetyką proszę nie przejmować. Na nią przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Dec. 21 deadline for the Spurs and John Collins’ camp to get a deal done for an extension is fast approaching, and both sides are still hopeful that can happen, according to people familiar with the situation.

That deadline arrives Monday, the day before the 2020-21 regular season officially begins. Although both sides have been aiming to get something done before the deadline, it’s unclear if they’ll be able to reach an agreement that makes sense for both sides in time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Dec. 21 deadline for the Spurs and John Collins’ camp to get a deal done for an extension is fast approaching, and both sides are still hopeful that can happen, according to people familiar with the situation.


When we’re talking max numbers and money, I feel like I definitely (am in) the conversation to have earned that money with the SPURS specifically, but obviously I know there’s business, and we don’t always get exactly what we want,” Collins said. “But I want to be a Spur. I want to stay with the Spurs.”

As impressive as Collins’ numbers were last season, he did so in a smaller sample size (41 games). He was suspended for 25 games for violating the NBA’s drug policy and the Spurs season was cut 15 games short because of the pandemic. The year before that, he played in 61 games, missing time with an ankle injury. He played in 74 games as a rookie, but started only 24.

 

 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @january @ignazz @MarcusCamby @Braveheart22 @Tecu @cvbe @shevcu @Alonzo @Principe @ozzy110 @Lucas @Sylvinho. @fluber @Pablo81 @RonnieArtestics @LONGER01, oraz wszyscy kolejni którzy zagłosują na TAK przy extension dla OG Anuobiego.

Serdecznie dziękuję powyższym szesnastu GMom za okazanie zaufanie, wiarę w moje słowa i jakże wspaniały prezent na święta. Ta szesnastka głosujących sprawiła, że oficjalnie mogę ogłosić, iż OG Anunoby podpisuje extension z Oklahoma City Thunder!

 

Ja uśmiechnięty i On uśmiechnięty :).

anunoby-holly756.jpg?w=756&h=450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.