Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

Magic i Rockets szukają PG, kto wie czy tam Brick nie pójdzie :P 

Szanujmy się, po ostatnich PO raczej consensus jest taki, że najlepszy gracz Minnesoty byłby dopiero czwartym najlepszym zawodnikiem u mnie :) 

Plus akurat Sota przy swoim traktowaniu doświadczonych gwiazd (wywalenie Lillarda, George'a), to w głosowaniach pod weteranów na FA to jest w okolicach tankerów :P 

żyj dalej przeszłością :) ja patrzę w przyszłość :)

plus jak Ci wyszło ze Tatum i Booker są niżej od Lebrona to nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry trade dla Minnesoty. Natomiast same ruchy zywcem sa wziete z playbooka @Qcin_69 . Kilka mikro posuniec, a na koncu nagroda w postaci Middletona. Moglbys juz oficjalnie wrocic do gry jako GM( czy tam prezes) Soty ;) 

Sylvek dostal rynkowy return, dwa 1st za Middletona to byla standardowa propozycja za niego jak byl u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Tu by było śledztwo ligi akurat przy połączeniu buyoutu Walla w kontekście wymian Wizz wcześniejszych;) raczej Bulls i Wolves nie mogliby złożyć ofert 😉

Chyba sobie jaja robisz? Prawda?

 

Godzinę temu, january napisał:

Obiecam mu grę z najsilniejszym trio w historii pod pierścień w sezonie, gdzie już dostał maksymalną wypłatę :) 

Ogólnie co jak co, ale przy równych ofertach dla ringchaserów to nawet nie widzę pola do dyskusji, by po ofercie Lakers ktoś mógł podjąć rękawicę :) 

W realu poszedł do KL i PG, więc u nas nie może być inaczej!

Przestań na każdym FA łkać i wymuszać na Lebrona. Już nudne. Inni od cyganów wyzywani, a Ty co FA siedzisz z wystawioną puszką i opatulonym małym Lebronem.

Tam do Lakers poszedł stary Dwight i Monk, a w realu Wall gra z kolegami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

To nie jest żaden argument, ale kiedy argumenty sportowe się kończą ( 5 > 3 ) to już chwytasz pierwsze lepsze 

Wywalanie superstarów to nie jest argument do walki podczas FA?

Przecież właśnie takie traktowanie superstarów miało mieć kluczowe znaczenie.

Póki co mamy dwa takie przypadki z Wolves, gdzie Qcin sam powiedział, że wymienia te nazwiska by nie musieć im płacić dużych kontraktów. W podobny sposób Regis postąpił z Hardenem, Ashigaru z Lillardem, MMM2121 z Curry i człowiek morza z Leonard, co zaowocowało TR Davisa.

Teraz pytanie jak społeczność oceni oddanie Hardena i Duranta przez Sylvka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jak to nie jest? Szmacicie uznane gwiazdy byle im nie płacić, gdy są już ciut post prime i myślicie, że jakikolwiek weteran wybierze Was na FA? Dla nich jesteście praktycznie ostatnim wyborem, chyba tylko do hardtankerów mniej chętnie by szli.

Plus nie wiem co tam za cyferki sobie wypisujesz, argumenty sportowe to są takie, że Sota właśnie zrobiła 1st round exit w PO, a Lakers zrobili najbardziej imponujący tytuł w historii beGM (16-3 w PO, co miażdży dotychczasowe osiągnięcia).

sezon w którym nie było mnie w Minnesocie, wiec to tytuł z gwiazdka. 

Czym się jarasz? ze ogrywales fryzjerów? Jak fani Lecha po wygranej z Islandczykami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Teraz pytanie jak społeczność oceni oddanie Hardena i Duranta przez Sylvka.

Durant i tak by ze mną nie przedłużył, więc dogadałem sign and trade. Zresztą sam zrezygnował z opcji odrzucając PO. Później oddałem Hardena. Można fabularnie obudować to tak, że wszystko było dogadane zakulisowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Durant i tak by ze mną nie przedłużył, więc dogadałem sign and trade. Zresztą sam zrezygnował z opcji odrzucając PO. Później oddałem Hardena. Można fabularnie obudować to tak, że wszystko było dogadane zakulisowo.

Też się skłaniam ku tej myśli. Wizards dobili po prostu do ściany.

Inne realia niż tamte ruchy Wolves, Rockets, Warriors i Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No nie wiem, 

  

To brzmi jak grube przegięcie, że negocjowałeś wymiany z Wizz i jednocześnie pisałeś o zgodzie pracodawcy Walla na buyout.

Ja siedzę jako mistrz z LeBron-Curry, czyli najlepszym duetem w historii, a jeszcze obok Butler;)

Ty ordynarnie tankowałeś długi czas i chcesz teraz zbierać vets po buyoutach mając taki sobie roster? Ciężka sprawa :) 

 

Co jest przegięciem?

Co jest łamane?

Najpierw buyouty następują spontanicznie? Czy zawodnik "przed" buduje sobie odpowiednie scenariusze?

Cos tam KL I PG wspominali na treningu, a Wizards tankują prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wchodzi powoli w fazę rodem z polskiej polityki. Obóz gangreny i kokluszu. Rozumiem opinie GM Wizz ze każdy patrzy z perspektywy swojego interesu ale moim zdaniem tam są mimo wszystko nieregulaminowe elementy gry. 
Gm oczywiście wysłał do dłużej ilosci GM zapytanie i zapewne od każdego dostał plus minus 2x1rd + 2x2rd lecz wydaje mi się ze dosyć szybko zamknął temat wymiany nie do końca szlifując u innych poprawienie oferty bo wiele ofert było przeczekujacych do chwili wyników 2 tury. I tu wstawienie po minucie wymiany bez zapytań o korektę ofert innych moim zdaniem jest dziwne. A ze nasza gra ma swoje wcześniejsze historie to patrzę na to podejrzliwie bo to ciagle te same nazwiska. 

Będzie słabo gdy po kolejnych dziwnych ruchach trzeba będzie kibicować lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sylvinho. napisał:

Durant i tak by ze mną nie przedłużył, więc dogadałem sign and trade. Zresztą sam zrezygnował z opcji odrzucając PO. Później oddałem Hardena. Można fabularnie obudować to tak, że wszystko było dogadane zakulisowo.

Co do duranta masz racje, co do Hardena to zesłanie do Pelicans jego agent będzie pamiętał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Jestem w stanie oddać Ayo Dosunmu jednego z lepszych młodych obrońców w lidze na pozycjach 1-2 w zeszłym sezonie.

A tego troche nie rozumiem. Bez wzgledu na wiek byl czolowym obronca w lidze  na swoje pozycji. Ponadto ma ball handling i court vision znacznie przewyzszajace przecietnych 3&D. W rzut az tak nie wierze jak pokazuja procenty, ale to material na dobrego startera. Do tego hard worker. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

To ilość superstarow. 2:4 z DB i Williamsem na jednej nodze to jest coś. I nie miałem handi capu jaki Ty miałeś brakiem LBJ w PO i uniknięcia potencjalnej kontuzji / choke

Nie, że coś ale na ten moment to Lakers są lekko przed Wolves.

5 minut temu, tangiers napisał:

A tego troche nie rozumiem. Bez wzgledu na wiek byl czolowym obronca w lidze  na swoje pozycji. Ponadto ma ball handling i court vision znacznie przewyzszajace przecietnych 3&D. W rzut az tak nie wierze jak pokazuja procenty, ale to material na dobrego startera. Do tego hard worker. 

Sprawdzam jego wartość także za pół darmo na pewno go nie oddam.

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Co do duranta masz racje, co do Hardena to zesłanie do Pelicans jego agent będzie pamiętał ;)

Samemu Hardenowi chyba pasuje skoro podpisał z nimi grube extension :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Będzie słabo gdy po kolejnych dziwnych ruchach trzeba będzie kibicować lakers. 

Heat powoli zmazują z siebie hańbę po akcji z Dillonem Brooksem. Stracili go za darmo, chociaż jeszcze do końca FA będą u mnie pokutować.

Pablo nie wypada kibicować tylko w simce, w BeGM zrobił pod względem kultury organizacji zajebistą przebudowę zgarniając za mocne assety trio George - Leonard - Ayton. Tu szacunek ogromny.

Także ja liczę, że ktoś przełamie duopol Lakers - Wolves, chociaż na ten moment oba kluby wyrastają na głównych faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.