Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Szulim napisał:

Bo robiłem to rano, przed spotkaniem z klientem i mogłem coś ominąć i nie opisać. Zadnej teorii spiskowej za tym nie ma 😛

Tego nie sugeruję, bo i tak wiadomo, że Lopez ostatecznie wyląduje w Jazz. Zwracam jedynie uwagę, że zatrzymanie głosowania ws. Lopeza odbyło się niezgodnie z regulaminem.

Przy okazji zmieniłem głosy na Manna i Claxtona (podkreślone w szablonie). Przy Claxtonie będę na tak, jeśli extension będzie krótsze lub w czwartym roku dostanie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Szulim napisał:

Tez się nie zgodzę - Lopez i tak miał już większość Glosow na GSW wiec spadł od razu do Uta

Nie bardzo rozumiem co chcesz przekazać tym postem :)

Głosowanie jest rozstrzygane w momencie osiągnięcia wymaganej większości głosów. W przypadku Lopeza było bodajże 11-9 na Dubs, a Ty go wysłałeś do Jazz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Brogdon oficjalnie podpisał po głosie @Tecu

Ze mną się chce podroczyć i prosi o argumenty :P

Swoją drogą gratulacje dla @LeweBiodroSmoka bo to jest największy steal tego FA moim zdaniem.

się okaże, to będzie albo największy steal albo mega wtopa, nie ma nic pomiędzy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Raczej nie ma w tej teorii nic dziwnego;) Grubsze deale, a potem nagle buyoucik dopieszczający kontrahentów to byłaby lekka przeginka :) 

Bardziej chodzi mi o teorię z czasem w którym miałbym zwolnić Walla bo, że go zwolnię to jest to oczywista oczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Raczej nie ma w tej teorii nic dziwnego;) Grubsze deale, a potem nagle buyoucik dopieszczający kontrahentów to byłaby lekka przeginka :) 

Dlatego zatrzymam miejsce dla Walla w Lakers, bo na szczęście po jego buyoucie spółdzielnia go nie ma szans przy moich LAL przejąć :P  

Rozumiem ze obiecasz mu z 25-30min i miejsce w s5 że taki pewny jesteś? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No nie wiem, spółdzielni ciężko ufać, jakiś buyout 2 min przed deadlinem na oferty w 4 rundzie FA, o którym uprzedzeni byliby tylko członkowie spółdzielni? :) 

Trochę teoria spiskowa :) Niemniej jednak zwolnię go w takim czasie, że każdy zainteresowany zespół będzie mógł mu złożyć ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Obiecam mu grę z najsilniejszym trio w historii pod pierścień w sezonie, gdzie już dostał maksymalną wypłatę :) 

Ogólnie co jak co, ale przy równych ofertach dla ringchaserów to nawet nie widzę pola do dyskusji, by po ofercie Lakers ktoś mógł podjąć rękawicę :) 

Ta i gra z ławki jako 4/5/6opcja? Już to widzę jak Wall pakuje walizy i leci z chęcią do Lakers🤦 pokazał w rlu że zależy mu na grze w mocnym teamie ale też nie chce jeszcze jedynie odcinać kuponów a mieć realny wpływ na grę zespołu a przy LBJu, Currym i JB takowej szansy mieć będzie niewiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.