Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LAF napisał:

@january Ty nic nie wiesz jak to wyglada a piszesz i rozsiewasz plotki

To może napisz Nam jak proceder wygląda, bo wydaje mi się, że jesteś oficjalnym GMem Wolves, a były ich GM mówi, że przehandlowałeś pick.

Co w jakiś sposób umniejsza twoją rolę jako osoby decyzyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Chciałbym jeszcze raz pogratulować tym wszystkim, którzy oceniają wartość Brogdona przez pryzmat przepłaconych umów, które zaoferowały zaspły z dołu stawki nie mające zbytnio szans na coś lepszego lub chcące zrobić "cokolwiek", często są to umowy dla graczy, którzy przy zdrowych rosterach są w realu 3 lub częściej 4 opcją, to doprawdy świetny argument aby Brogdon zrezygnował z gry w Nuggets za solidne, gwarantowane siano

prawda jest taka że nie ma zbyt wielu GMów z topu, którzy zaoferowaliby większe pieniądze na czteroletniej umowie, żeby nie powiedzieć, że pewnie nie trafiłby się nikt taki

Spójrz na wzrosty salary. Zobacz sobie, że 20 mln w przyszłym roku to już będą frytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Ciekawe kiedy ogarniecie że klepneliscie mi kuzme za pół darmo. 

to jest w sumie dobry przykład na podwójne standardy, choć argumentem wielu było tu dobre traktowanie gracza, ale już zapewnienie mu pewnej przyszłości obok B2B MVP brane jest za jakiś wyzysk 

27 minut temu, ozzy110 napisał:

Spójrz na wzrosty salary. Zobacz sobie, że 20 mln w przyszłym roku to już będą frytki

jeśli Malcolm znowu nie dogra sezonu, to nikt mu więcej niż te frytki nie rzuci, oczywiście mówię o drużynie z aspiracjami 

wszyscy patrzą na te kwoty, a nikt na ryzyko, którym taka umowa jest obarczona, mówiłem już, że wysokość extension wynika z łamliwości, a nie oceny potencjału inaczej propozycja byłaby wyższa 

wzrost sałaty nie spowoduje, że nagle w podobnej sytuacji Brogdon dostanie 100/4 z buta

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, january napisał:

No raczej nie muszę znać szczegółów, skoro jarałeś się Horfordem i Moorem, wpadł Qcin, napisał, że ni ch* żadnego Horforda do Minnesoty i się grzecznie zgodziłeś na trade po jakiegoś wafla;)

Laf jarał się tez Cp3 a jakoś nie złożył mu oferty. 

Jak się otwierają większe perspektywy to bolki jak Horford odchodzą w zapomnienie, chyba się zgodzisz?

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Czy Qcin dowiedział się już, że Magic nie dostanie? Pytam, bo od rana zaczyna atakować Pelicans jakby chciał się na kimś wyżyć, co innego jak robi to Ronnie, gdyż wiadomo, że od jakiś 2 tygodni nie robi nic innego ;)

Trzymam kciuki za Hardena - chwała Wielkim Pelicans

nie będę przejmował Magic bo nie mam zamiaru zgadzać się na absurdalne żądania Rady, by bolce jak Ozzy oceniały moje wymiany czy je puszcza czy nie. 

To, ze jestem teraz chrześcijaninem nie oznacza, ze nie mam godności.

CP3 raczej tez nie dzwoni do Koszarka z zapytaniem co sądzi o grze w koszykówkę. 

Harden mnie po prostu śmieszy, bo jakoś argumentów za tym ze zgadza się być niewolnikiem Pels jest tak absurdalna, ze moje multiwaye przy tym wyglądają naturalnie jak malbec do steka. 

 

1 minutę temu, LAF napisał:

Według mojej wiedzy Moore zostaje, ale jeżeli @january wiesz za kogo poszedł to napisz. Chętnie się dowiem. 
 

Myśle, że to pytanie do @Qcin_69 skąd wie

oczywiście ze Moore zostaje, kto by się pozbywał Dorta na rookie kontrakcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie będę przejmował Magic bo nie mam zamiaru zgadzać się na absurdalne żądania Rady, by bolce jak Ozzy oceniały moje wymiany czy je puszcza czy nie. 

To absurdalne żądanie Rady gwoli wyjaśnienia to zasada standardowa, czyli opieka Rady i weryfikacja wszystkich deali dotyczy każdego nowego GMa lub wracającego - bez wyjątków ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

To absurdalne żądanie Rady gwoli wyjaśnienia to zasada standardowa, czyli opieka Rady i weryfikacja wszystkich deali dotyczy każdego nowego GMa lub wracającego - bez wyjątków ;) 

Absurdalne jest to że w ogóle proponowaliscie coś temu cepowi próbującemu rozwalić grę po raz drugi, tym razem przy pomocy prowadzenia dwóch zespołów jednocześnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szulim napisał:

To absurdalne żądanie Rady gwoli wyjaśnienia to zasada standardowa, czyli opieka Rady i weryfikacja wszystkich deali dotyczy każdego nowego GMa lub wracającego - bez wyjątków ;) 

bardzo wątpię aby  wracający Wooden czy BMF zgodzili się na takie restrykcje, popraw mnie ale czy objęcie restrykcjami kogoś kto już grał miało już miejsce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

bardzo wątpię aby  wracający Wooden czy BMF zgodzili się na takie restrykcje, popraw mnie ale czy objęcie restrykcjami kogoś kto już grał miało już miejsce? 

Jasne - @LAF to przykład pierwszy z brzegu - wciąż jest pod Rada do końca offseason i wciąż konsultuje deale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@LAF to taki średni przykład, objęcie go restrykcjami było naturalne po tym co zrobił z LAC 

masz przykład drugi z brzegu?

Nie znam historii z LAC wiec nie mam pojecia czy to było naturalne czy nie 

dostal takie same zasady jak każdy nowy GM ;) 

oo, Eryko to tez dobry przykład ;) 

@LeweBiodroSmoka

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Absurdalne jest to że w ogóle proponowaliscie coś temu cepowi próbującemu rozwalić grę po raz drugi, tym razem przy pomocy prowadzenia dwóch zespołów jednocześnie. 

no jak pisanie prawdy jest dla Ciebie próba rozwalenia gry to wiele o Tobie mówi xd 

No ale są ludzie walczący o ideały i są ludzie walczący o bezpłatne kible na dworcach, każda z tych grup ma prawo istnieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Szulim napisał:

To absurdalne żądanie Rady gwoli wyjaśnienia to zasada standardowa, czyli opieka Rady i weryfikacja wszystkich deali dotyczy każdego nowego GMa lub wracającego - bez wyjątków ;) 

Bez sensu gdy piszemy o doświadczonych GM. Ten mechanizm miał obronić tylko wyłącznie graczy którzy by byli ogołoceni z assetow 

Można wiele zarzucać Q ale nie ze musisz go chronić przed wymiana która tworzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Eryko

ok, nie będzie, choć Eryko też pierwszy raz odchodził w niechwale raczej, nie żeby coś

nie żebym bronił tu Qcina, miał okazję aby odejść w lepszym stylu a nie zrażać do siebie pół ligi, ja też dużo nerwów na tym straciłem 

czy jeśli nowy/stary GM wynegocjuje dla siebie bardzo dobry deal (na oko dużo lepszy od drugiej strony)  to ten deal przechodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.