Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@Qcin_69 czemu głosujesz, skoro nikt Cię nie ogłosił jeszcze GMem?

Jak Qcin wraca to chyba trzeba pomyśleć nad rezygnacją, bo spółdzielnia nigdy nie pozwoli na mocne Pels. A ja mimo wielokrotnych zaproszeń do spółdzielni nigdy się nie sprzedam. 

To kto jest w koncu w tej spoldzielni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

To kto jest w koncu w tej spoldzielni? 

Poważnie przyjacielu? ;)

Istnienie spółdzielni potwierdził nawet w oficjalnym wywiadzie @Braveheart22 czyli poważany user. 

Także ciężko określić jej skład, chociaż kto umie czytać między wierszami się domyśla, ale układ wzajemno-adoracyjny istnieje w dość prężnym gronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Poważnie przyjacielu? ;)

Istnienie spółdzielni potwierdził nawet w oficjalnym wywiadzie @Braveheart22 czyli poważany user. 

Także ciężko określić jej skład, chociaż kto umie czytać między wierszami się domyśla, ale układ wzajemno-adoracyjny istnieje w dość prężnym gronie. 

Pytam, bo kiedys mnie o to posadzales.
 

Nie zauwazam, zeby teraz ktos ci rzucal klody pod nogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Pytam, bo kiedys mnie o to posadzales.
 

Nie zauwazam, zeby teraz ktos ci rzucal klody pod nogi. 

Camby ma "lekką" obsesję, nigdy nie zauważyłem sytuacji aby Qcin dał komukolwiek fory pry dealu, ja takiej na pewno nie dostałem i też wątpię aby ktoś znalazł przykłady na takie procedery, termin ten uknuł @ignazz a my to po prostu dla beki podłapaliśmy, natomiast poza tym nigdy nie było żadnych układów, no chyba, że argumentem ma być fakt, że się znamy i lubimy, tyle, że ja to mogę powiedzieć o większośći GMs

skończmy już z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Camby ma "lekką" obsesję, nigdy nie zauważyłem sytuacji aby Qcin dał komukolwiek fory pry dealu, ja takiej na pewno nie dostałem i też wątpię aby ktoś znalazł przykłady na takie procedery, termin ten uknuł @ignazz a my to po prostu dla beki podłapaliśmy, natomiast poza tym nigdy nie było żadnych układów, no chyba, że argumentem ma być fakt, że się znamy i lubimy, tyle, że ja to mogę powiedzieć o większośći GMs

skończmy już z tym

Jeden przyklad byl, gdy MIN wyslalo cash do Wizz za nic. To bylo wtedy, gdzie Harden prawie poszedl za Bookera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Jeden przyklad byl, gdy MIN wyslalo cash do Wizz za nic. To bylo wtedy, gdzie Harden prawie poszedl za Bookera

a to nie wiem, znam natomiast sytuacje gdzie Qcin spierdolił deal Sylwkowi z tym Hardenem właśnie, było to dość niedawno i dotyczyło pewnego allstara na rookie kontrakcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tym "wzieciem pod uwage" kandyatury qcina na gma magic to akurat zwykle pospolite chamstwo.

wielce dla tej gry zasluzony gm, bez krzty ironii.

rada tam blaga na bokach o jakis kasztanow na pozycje gm'ow.

a tu totalny brak szacunku dla autorytetu, ktoremu miejsce w grze nalezy sie jak psu buda.

brzydkie to

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ale z tym "wzieciem pod uwage" kandyatury qcina na gma magic to akurat zwykle pospolite chamstwo.

wielce dla tej gry zasluzony gm, bez krzty ironii.

rada tam blaga na bokach o jakis kasztanow na pozycje gm'ow.

a tu totalny brak szacunku dla autorytetu, ktoremu miejsce w grze nalezy sie jak psu buda.

brzydkie to

Wolę kogoś nowego od cygana, który pierwszego dnia odda cały skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

8 minut temu, ozzy110 napisał:

Wolę kogoś nowego od cygana, który pierwszego dnia odda cały skład

a ja wole kogos innego od kogos, kto przeplaca markannenow i richardsonow tej ligi, czym psuje rynek i doprowadzi do lockoutu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

spoldzielnia sklada sie ze stalego przedstawicielstwa i czlonkow ad hoc dokoptowywanych w zaleznosci od interesu.

wedlug mojej wiedzy stali przedstawiciele to:

@Qcin_69 @mac @LAF

@Sylvinho.

@tangiers

@RonnieArtestics

@Braveheart22

 

jako przyklad przedstawiciela ad hoc mozna podac @january i krucjate spoldzielni na rzecz niepodpisania rubio przez knicks i nieuzasadnionych kar dla organizacji. czestym gosciem bywal np. @LeweBiodroSmoka

 

@MarcusCamby moze takze sie wypowiedziec w kwestii tego kto jest czlonkiem.

 

Dziekuje za odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

To kto jest w koncu w tej spoldzielni? 

spoldzielnia sklada sie ze stalego przedstawicielstwa i czlonkow ad hoc dokoptowywanych w zaleznosci od interesu.

wedlug mojej wiedzy stali przedstawiciele to:

@Qcin_69 @mac @LAF

@Sylvinho.

@tangiers

@RonnieArtestics

@Braveheart22

 

jako przyklad przedstawiciela ad hoc mozna podac @january i krucjate spoldzielni na rzecz niepodpisania rubio przez knicks i nieuzasadnionych kar dla organizacji. czestym gosciem bywal np. @LeweBiodroSmoka (dlatego nie dziwia jego aktualne komentarze owracajace kota ogonem)

 

@MarcusCamby moze takze sie wypowiedziec w kwestii tego kto jest czlonkiem.

w lidze de facto poza nowymi jest tylko 4 gm'ow, ktorzy pozostaja wierni swoim idealom i nigdy nie weszli w kontakty ze spoldzielnia:

1. @człowiek...morza

2. @MarcusCamby

3. @Alonzo

4. @Tecu

reszta mniej lub bardziej umoczona

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialo na czarnym jest od paru lat w toku sledztwa, ktore prawdopdoobnie wraz z jego koncem wywroci lige do gory nogami

2 minuty temu, Szulim napisał:

Ciekawe, ciekawe 

ja słyszałem plotki na mieście ze do spółdzielni należy @cvbe @eMeS @człowiek...morza @LONGER01 i @Ashigaru z @evitacre

wychodzi na to, że ta spółdzielnia to prawie cała liga - każdy kto zrobił deal kiedykolwiek z @Qcin_69 dostawał bilet wstępu i talon na dziwki

ty sie c***a znasz

kiedy liga cos zrobi z tym szwindlem w ktorym mowisz evitcare jak ma glosowac?

 

a zapomnialem ejstes w rownie patologicznej organizacji jak spoldzielnia czyli radzie

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.