Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Brooksa to juz szkoda gadac. 12/4 dla Derricka Jones jr(dla mnie to mega przecietniak, ale ma 24 lata i startowal w 43 meczach Blazers) od Charlotte nie jest ruchaniem zawodnika na kase. Batum odrzucajacy 12 milionow dla minimum od LAL tez nie jest ruchaniem zawodnika. Za to 53/4 dla Brooks juz jest

@ozzy110

Generalne to twoj proces decyzyjny jest nacechowany kwalifikowana wadliwoscia. Oceniasz oferte, ktorej nie ma. Nikt nie zaoferowal Brooksowi 55/5. Dostal oferte 53 760 000/4 i w ten sposob powinienes ja ocenic. Uwazam, ze Brooks w tej grze nie dostanie wiecej i wyzszej oferty bym juz i tak nie zaoferowal nawet jakbym mogl. Ponadto Ozzy wlasnie w 1 lato wydales na Markannena/DLO/Trenta jr/Adams ponad 250 milionow dolarow, a do tego sprowadziles jeszcze Kellego freakin’ Oubre. Pozwolisz, ze bede kierowal sie swoja wycena graczy.

Z rzeczy ciekawszych

@człowiek...morza

Czym sie kierowales jako agent Dalano Bantona czy Santiego Aldamy?

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Czym sie kierowales jako agent Dalano Bantona czy Santiego Aldamy?

A co dał bo jego jeszcze nie sprawdzałem

2 minuty temu, tangiers napisał:

Co do Brooksa to juz szkoda gadac. 12/4 dla Derricka Jones jr(dla mnie to mega przecietniak, ale ma 24 lata i startowal w 43 meczach Blazers) od Charlotte nie jest ruchaniem zawodnika na kase. Batum odrzucajacy 12 milionow dla minimum od LAL tez nie jest ruchaniem zawodnika. Za to 53/4 dla Brooks juz jest

@ozzy110

Generalne to twoj proces decyzyjny jest nacechowany kwalifikowana wadliwoscia. Oceniasz oferte, ktorej nie ma. Nikt nie zaoferowal Brooksowi 55/5. Dostal oferte 53 760 000/4 i w ten sposob powinienes ja ocenic. Uwazam, ze Brooks w tej grze nie dostanie wiecej i wyzszej oferty bym juz i tak nie zaoferowal nawet jakbym mogl. Ponadto Ozzy wlasnie w 1 lato wydales na Markannena/DLO/Trenta jr/Adams ponad 250 milionow dolarow, a do tego sprowadziles jeszcze Kellego freakin’ Oubre. Pozwolisz, ze bede kierowal sie swoja wycena graczy.

No i lecimy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ozzy110 napisał:

Takie pytanie do osób głosujących na Tak przy extension Jonesa.

Czy wy macie rozum i godność człowieka.

Wiecie ile wynosi 4 letnie minimum podpisane w sezonie 22-23 czyli od momentu wejścia tego śmiesznego extension?

 $ 10 407 333 

A oferta to $ 12 000 000

Różnica to jedynie komiczne $ 1 392 667

Nie wiem czy na miejscu Derricka robiłbym ten sam błąd i zgadzał się na tak słabą ofertę. Ponoć przy przedłużeniach trzeba przepłacać. Ja tego tu nie widzę.

Może @MarcusCamby się również wypowie?

Nie no kontrakt dla Derricka Jonesa proponowany to jest próba czystego złodziejstwa flubera. On rok temu miał od kilku klubów oferty na poziomie MLE i wybrał Blazers, gdzie przez pierwszą część sezonu był solidnym graczem pierwszej piątki, długo nawet wyglądał lepiej niż Covington. Ja tu nie widzę żadnego zagrożenia, by on miał zaraz wylecieć z ligi, tak więc ten niewolniczy kontrakt to jest zdecydowane nie.

A Allenem też miałem zgrzyt i pewnie klub z gorszą reputacją bym też dał na nie.

@ozzy110 kiedy wyniki? :P

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110 świetna robota - było co liczyć :) 

Jeszcze Iggy i Ariza przez warunkowanie Mavs również spadają do IV rundy FA po tym jak trafia do nich Otto Porter.

Ogólnie będzie jeszcze ilu bardzo dobrych graczy w IV rundzie + szansa na ileś steali dla teamów, które nie skompletowały jeszcze pełnych składów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LONGER01 napisał:

1. Hawks nie wygrali Gallo? Tam nie było warunkowej oferty. 

Była. Kings jako jedyni rzucili mu kontrakt w ofertach ale warunkowy. Wygrali Clarksona z góry i z automatu wszystkie oferty pod nim stały się nieważne.

5 godzin temu, LONGER01 napisał:

2. Po przyjściu Tuckera, Jeff Green na pewno nie trafia do Raptors.

Rzeczywiście. Chłop leci do Pacers. Za dużo tych zawodników było :)

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Dlaczego KCP spada do IV tury a nie idzie do mnie ?

Bo oferta kings w ofertach była warunkowa. Tak jak Gallo i sprawa z Clarksonem

Dałbyś mu ofertę od razu to nie byłoby problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.