Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

W tym roku ma minimum więc każdy by go zmieścił;) 

 

3 minuty temu, mac napisał:

to nie jest być może prawda z uwagi, że wiele GMów nie zmieściłaby go w swoim rosterze, a nie ceniłą go na tyle by robić specjalnie dla niego miejsce.

Np w Minny tak raczej jest.

Problemem to raczej jest to, że przez tak niski kontrakt nic nie da się wysłać w drugą stronę

Ogólnie to fajny byłoby zamiast udzielać się w tym temacie wstawić swoje głosy @mac Za dużo czasu nie zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

coś jak np wstawianie info z koszulką  Mylesa Turnera dostępnego już w sklepie drużynowym, po czym póżniej samemu odcięcie się od wymiany ?

Bardziej jak coś, że ten transfer by i tak w ogóle nie przeszedł, a druga strona sama zerwała negocjacje odchodząc z roli GM Pacers i cytuję "szukaj sobie innego centra, ja to mam w pi**dzie i Was wszystkich też".

Kiedy Wy do cholery zrozumiecie, że ta wymiana nie upadła przeze mnie, a przez gorący łeb Ronniego który znikł z krzesła GM Pacers na prawie 2 tygodnie? Co @mac. wg Ciebie miałem siedzieć z założonymi rękami i zrywać listki ze stokrotki szepcząc sobie "wróci", "nie wróci"?

Wczoraj się na fb już raz popisałeś. Widzę, że dzisiaj próbujesz podtrzymać passę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Kiedy Wy do cholery zrozumiecie, że ta wymiana nie upadła przeze mnie, a przez gorący łeb Ronniego który znikł z krzesła GM Pacers na prawie 2 tygodnie? Co @mac. wg Ciebie miałem siedzieć z założonymi rękami i zrywać listki ze stokrotki szepcząc sobie "wróci", "nie wróci"?

Ja tylko o tym wspomniałem, bo Ty bezinteresownie musiałeś się o coś czepić Minny.

Godzinę temu, Eld napisał:

Wczoraj się na fb już raz popisałeś. Widzę, że dzisiaj próbujesz podtrzymać passę. 

Podobnie jak w przypadku Ronniego tez planujesz priva wrzucać?

Bo z tego co pamiętam nic złego nie napisałem, jak i wyjaśniłem ewentualną rożnicę w zrozumieniu tych wiadomości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ozzy110 napisał:

 

I tak powiem to szczerze. Nie pałam miłością do Minnesoty za sposób zarządzania i odklejenie od realizmu

a ja powiem szczerze że jakbym był kibicem rl Minny to wolałbym taki zarząd Q&M i tytuł niż to co jest u leśnych wilków w rl

odklejenie od realizmu minnesotty to jeden z większych komplementów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim

Bardzo dziwnie analizujesz sytuację Dillona, tak jakbyś kompletnie nie orientował się jak wygląda zespół Grizzlies i w jaki sposób ewentualnie mogą szukać skoku jakościowego :)

Brooks nie siedzi na żadnych walizkach i Grizzlies nie próbują go wymieniać, bo jest za słaby czy za chwilę obniży loty itp. Ale jeśli będzie możliwość złowić jakąś grubszą rybę to właśnie Dillon jest jednym z potencjalnych assetów, by w takiej paczce się znaleźć. A jeśli zostanie to nadal będzie ważną postacią w Memphis, bo ma sporo do zaoferowania. Nie warto czytać jakiś plotek z gównianych źródeł jakoby Grizzlies na siłę szukali chętnego na niego czy Slo Mo ;)

Co do extension. W normalnych warunkach raczej bym to klepnął (nawet jeśli trochę zniżki tam jest to tangiers zainwestował w niego, więc warto to docenić), ale ciągnie się smród niestety po tym podjęciu TO za minimum i nawet, jeśli za rok Brooks finansowo u nas nie zyska to po prostu wątpię, by w takiej sytuacji chciał teraz rozmawiać z Heat. On za rok sobie zbada rynek, ale niewykluczone, że i tak w Miami wtedy zostanie. 

3 godziny temu, Szulim napisał:

Akurat porównując Orlando do naszych Heat to trochę nieadekwatnie :D ja nie wiem co siedziało w głowie GMa Magic dając takie przedłużenie dla Fultza :D 

Przecież to extension dla Fultza 50/3 jest ok. Przypominam, że podpisane jeszcze przed kontuzją, w dodatku w trzecim roku tylko 2mln są gwarantowane. Magic musieli w niego zainwestować, tak jak w Isaaca. 

Co do oceny samego Fultza. Polecam oglądnąć (podejrzewam, że za dużo rl Magic nie oglądałeś jak większość osób ;)

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:
  • Hornets 5,100,000/2+1PO
  • Pistons 4,000,000/1+1PO
  • Cavaliers 4,000,000/1+1TO
  • Raptors min/2

 

Moze mi ktos powiedziec ile mniej wiecej tu wynosi Raptors min w stosunku do reszty ?

 

Teraz, fluber napisał:

2,3 miliona około

Nawet 2,45 mln za 2 lata

Jak jeszcze te 500 tyś u Bantona mocnym argumentem nie jest (gość jest z Kanady). Tak u Santiego myślę 1,5 w przypadku mojej i 2,6 w przypadku Hornets robi różnicę @mac

@Alonzo czym jest głos Payne przy Paynie? 😜

I czemu Bruce który jest RFA bierze niższą ofertę Thunder nad tą Jazz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Ja mówię o tym kontrakcie po Extension czyli minimum w tym roku i 4 lata za te 50 plus. To jest złoty interes. 

no to tego kontrakta wlasnie jak pisalem bym nie chcial w przyszlosci z uwagi na to, ze wole te co mam, stad go bym nie zmiescil (pisze o 53/4 - bo o tej propozycji mowa chyba w tym naszym glosowaniu.)

Plus czy mozna sie w przypadku jakiegos gracza wstrzymac od glosu?

taki Birch ma bdb rownorzedne wrecz oferty

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

no to tego kontrakta wlasnie jak pisalem bym nie chcial w przyszlosci z uwagi na to, ze wole te co mam, stad go bym nie zmiescil (pisze o 53/4 - bo o tej propozycji mowa chyba w tym naszym glosowaniu.)

Plus czy mozna sie w przypadku jakiegos gracza wstrzymac od glosu?

taki Birch ma bdb rownorzedne wrecz oferty

Zawsze można się wstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Podobnie jak w przypadku Ronniego tez planujesz priva wrzucać?

Bo z tego co pamiętam nic złego nie napisałem, jak i wyjaśniłem ewentualną rożnicę w zrozumieniu tych wiadomości.

Nie zamierzam. Padły przeprosiny. Nie chcę więcej o tym gadać i jestem pewien, że rozumiesz dlaczego. Jest ok.

A Minny jest sobie sama winna, że rzuca słowa na wiatr - fakt. Nie opinia.

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Jeśli myślicie, że będę 11 szablonów liczył w środku nocy to się grubo mylicie, więc

@Principe

@człowiek...morza

@Tecu

@Pablo81

@evitacre

@eMeS

@Sylvinho.

@Regis

@BMF tu sytuacja znana

@Qcin_69 @mac

@Lucas

RUSZAĆ DUPSKA!!!

Ustawię zaraz automatyczne zamknięcie tematu na głosowanie, więc punkt o 00:00 możesz zacząć zliczać, a do mnie lista komu karniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Nie zamierzam. Padły przeprosiny. Nie chcę więcej o tym gadać i jestem pewien, że rozumiesz dlaczego. Jest ok.

A Minny jest sobie sama winna, że rzuca słowa na wiatr - fakt. Nie opinia.

Ustawię zaraz automatyczne zamknięcie tematu na głosowanie, więc punkt o 00:00 możesz zacząć zliczać, a do mnie lista komu karniaki.

No o tym mówię jak mi wywali z 8 szablonów w okolicy północy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mac napisał:

Tego absolutnie nie negujemy. Ale to samo robi chociażby OKC czy LAL. Stąd takie docinki na ten temat z Waszej strony są mocno niestosowne.imo.

Ja nie "badam" swoich graczy oferując im jak Aytonowi 80/4. Randle, OG, SGA, Powell, Capela, A. Holiday zaakceptowali oferty w pierwszym rzucie. Nikt mi nie zarzucił "'żebrania" więc to o czymś świadczy, skoro ich agenci - czyli Wy zaakceptowaliście moją ofertę dla nich bez mrugnięcia okiem. Znajdź również jeden post, gdzie OKC coś obiecuje ( nie licząc Lopeza ). Po pierwsze takiego postu nie znajdziesz, po drugie - nie stosuję takich praktyk jakie mi zarzucasz.

Kolejną rzeczą jest stabilizacja w której rankingu pnę się w górę. Fakt - posprzątanie po poprzednikach wymuszało na mnie mnóstwo ruchów, ale mój core się od roku od zmienił. Nurića nie liczę, bo ten dostał aż dwa lata, a odwdzięczył się 37 zagranymi meczami.

Inną rodzajem gwarancji, czy obietnic ( nazwij jak chcesz ) są deklaracje odrzucania PO dla moich graczy. Napisałem, że Nurek dostanie więcej - dostał. Wszak nie w sposób jak planowałem, ale dostał. Powell to samo.

Niestety tylko przez swój własny błąd stracę zapewne Rose na którym mi zależało, ale jak to się mawia - nie ma ludzi niezastąpionych.

37 minut temu, ozzy110 napisał:

No o tym mówię jak mi wywali z 8 szablonów w okolicy północy

Mają ~50 decyzji do rozpisania. Gwarantuje Ci, że jak nie zrobią kopiuj-wklej od kogoś to się nie wyrobią przed 23:59, a timer jest już ustawiony. Temat automatycznie zamknie się o tej godzinie. Na wyniki możesz założyć osobny temat który ja później połączę z tematem do głosowania, aby się tego nie namnożyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Ja nie "badam" swoich graczy oferując im jak Aytonowi 80/4. Randle, OG, SGA, Powell, Capela, A. Holiday zaakceptowali oferty w pierwszym rzucie. Nikt mi nie zarzucił "'żebrania" więc to o czymś świadczy, skoro ich agenci - czyli Wy zaakceptowaliście moją ofertę dla nich bez mrugnięcia okiem. Znajdź również jeden post, gdzie OKC coś obiecuje ( nie licząc Lopeza ). Po pierwsze takiego postu nie znajdziesz, po drugie - nie stosuję takich praktyk jakie mi zarzucasz.

Kolejną rzeczą jest stabilizacja w której rankingu pnę się w górę. Fakt - posprzątanie po poprzednikach wymuszało na mnie mnóstwo ruchów, ale mój core się od roku od zmienił. Nurića nie liczę, bo ten dostał aż dwa lata, a odwdzięczył się 37 zagranymi meczami.

Inną rodzajem gwarancji, czy obietnic ( nazwij jak chcesz ) są deklaracje odrzucania PO dla moich graczy. Napisałem, że Nurek dostanie więcej - dostał. Wszak nie w sposób jak planowałem, ale dostał. Powell to samo.

Niestety tylko przez swój własny błąd stracę zapewne Rose na którym mi zależało, ale jak to się mawia - nie ma ludzi niezastąpionych.

Mają ~50 decyzji do rozpisania. Gwarantuje Ci, że jak nie zrobią kopiuj-wklej od kogoś to się nie wyrobią przed 23:59, a timer jest już ustawiony. Temat automatycznie zamknie się o tej godzinie. Na wyniki możesz założyć osobny temat który ja później połączę z tematem do głosowania, aby się tego nie namnożyło.

Wyniki wrzucę do jak zawsze do tematu z ofertami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

 

@Alonzo czym jest głos Payne przy Paynie? 😜

I czemu Bruce który jest RFA bierze niższą ofertę Thunder nad tą Jazz?

Payne poprawiony :P 

Widziałeś głosy Elda na Orlando Miami? ;) Szacun @Eld - i to się docenia - że pisze się Orlando, a utożsamia mnie z Miami 👍👍👍

Thunder doceniłem tu przed Jazz za walkę o swojego RFA.

57 minut temu, mac napisał:

Plus czy mozna sie w przypadku jakiegos gracza wstrzymac od glosu?

taki Birch ma bdb rownorzedne wrecz oferty

Toronto ma jako defensywnych centrów Turnera i Powella - a u mnie do KATa Birch jest wręcz idealny - pisałem też o tym w temacie z uzasadnieniami, że dałem mu podwyżkę właściwie wbrew sobie, bo do samego końca ze sobą z tym walczyłem o to, czy zwiększać nim sobie i tak już spory luxury tax. Z nim jest ciekawa sprawa - w rl postawili na niego właśnie Orlando Magic, w których grał prawie 4 sezony i dopiero w tym sezonie, jak Magic poszli w przebudowę, to pozwolili mu dołączyć do rl Toronto ( Birch jest Kanadyjczykiem). U nas jego losy były dokładnie odwrotne - postawili na niego nasi Toronto na 2way przez 2 sezony, a później zrezygnowali z niego i podpisał chyba z Portland, którzy wymienili go do Sacto skąd sprowadziłem go ja do Orlando przed poprzednim sezonem. Miał u mnie od samego początku sporą rolę i to się nie powinno w tym sezonie zmienić, bo ja zwyczajnie go potrzebuję do obrony pod koszem :) Różnica w kontrakcie jest w zależności od tego jak Longer planuje rozłożyć jego kontrakt pewnie coś pomiędzy 0,2-0,3mln. U mnie Birch nie musi się nigdzie przeprowadzać. Trochę słabe by było jakby odszedł od Finalisty Konf. Wschodniej gdzie grał też w s5 i gdzie go baardzo chcemy zatrzymać do drużyny, która swojego czasu nie chciała mu nawet TO zaproponować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.