Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, january napisał:

  

 

Zdradzę sekret :P Będzie 5 max playerów : A.Davis, Siakam, Ingram, J.Brown, J.Murray.

A następni najlepsi FA to level Bogdanoviciów, Brooka Lopeza i Ala Horforda. Także no - szału nie ma^.^

Lopez ma przecież kontrakt w Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny w niego wierzyłem, daje mu S5 w contenderze, w rl Bucks jest zadowolony i gra za mniejszy hajs, już nie wspominając o tym ze swego czasu oferowałem mu chyba 80/4 i mimo tego że to odrzucił to wróciłem do rozmów z nim w późniejszym czasie. Ale to wszystko nie ma znaczenia, bo tutaj trzeba jak najbardziej utrudnić rywalowi i żądać jako agent jak najwięcej kasy byle ktoś miał trudniej. (pomijam przypadek Russella bo część ludzi omamił January, a część tak nie lubiła Russella że wróżyła mu Chiny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Jako jedyny w niego wierzyłem, daje mu S5 w contenderze, w rl Bucks jest zadowolony i gra za mniejszy hajs, już nie wspominając o tym ze swego czasu oferowałem mu chyba 80/4 i mimo tego że to odrzucił to wróciłem do rozmów z nim w późniejszym czasie. Ale to wszystko nie ma znaczenia, bo tutaj trzeba jak najbardziej utrudnić rywalowi i żądać jako agent jak najwięcej kasy byle ktoś miał trudniej. (pomijam przypadek Russella bo część ludzi omamił January, a część tak nie lubiła Russella że wróżyła mu Chiny)

nie no pls

bez takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Sam pisałeś o kłodach pod nogi Knicks podczas FA i trochę racji miałeś

jo, ale tutaj sytuacja jest inna.

jest gracz, ktory ma 31 lat, byc mzoe ostatni kontrakt dluzszy przed soba. za rok kij wie czy go dostanie.

moze zrezygnuje z po, by podpisac znow z Toba 2+1 PO albo nawet 1+PO? widze tu logiczne rozwiazanie, no chyba, ze nagle ktos by wylecial z jakas kolosalna oferta

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

jo, ale tutaj sytuacja jest inna.

jest gracz, ktory ma 31 lat, byc mzoe ostatni kontrakt dluzszy przed soba. za rok kij wie czy go dostanie.

moze zrezygnuje z po, by podpisac znow z Toba 2+1 PO albo nawet 1+PO? widze tu logiczne rozwiazanie, no chyba, ze nagle ktos by wylecial z jakas kolosalna oferta

Jakby tak miałobyc to spoko, ale tu będzie raczej coś takiego, że np. ode mnie dostanie 25/2, a od jakiegoś średniaka 30/2 i pójdzie do średniaka bo też ma miejsce w S5 i 5 milionów więcej

1 minutę temu, BMF napisał:

Przecież Lopez wziął przed sezonem (zapewne) mniejszy, ale długi (w pełni gwarantowany) czteroletni kontrakt z Bucks. 52/4. Co za problem, żeby dostał u nas taką samą umowę?

Będzie rok starszy, ale na 3 lata jak najbardziej ode mnie też może dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, SlaKB napisał:

Jakby tak miałobyc to spoko, ale tu będzie raczej coś takiego, że np. ode mnie dostanie 25/2, a od jakiegoś średniaka 30/2 i pójdzie do średniaka bo też ma miejsce w S5 i 5 milionów więcej

Osobiście przy Twojej stabilizacji składu te 5M, czyli 2,5 na rok by mnie nie przekonało. Ktoś by musiał rzucić jakieś 40/2 1+1TO aby Lopez Ci zwiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SlaKB napisał:

Będzie rok starszy, ale na 3 lata jak najbardziej ode mnie też może dostać.

Jak chcesz ryzykować, możesz dać trzyletnią umowę, ale te 52/4 to i tak świetny deal z Lopezem (gość ma pewnie największy impakt w lidze sposród nie-allstarów, a 32 lata to nie jest dramat), a wtedy będzie zapewne Twój. Nie dramatyzowałbym, zwłaszcza, że wobec problemów Sixers i potencjalnie Knicks strasznie Ci się okienko otwiera...

A wtedy będzie Ci łatwiej o zatrzymanie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem w naszym arkuszu zakładką Free Agents. Na to lato mamy:

  • 74 UFA
  • 26 RFA
  • 29 Team Option
  • 49 Player Option

Łącznie na FA może wejść 178 graczy. Najciekawsze nazwiska ( moim zdaniem ) są pogrubione. Sądzę, że rozejdą się one w pierwszych dwóch turach. 

Przy zakładanym salary na poziomie 115M będzie około $ 531 700 000 do wydania gdzie ta kwota może się jeszcze zwiększyć poprzez odrzucone player option graczy, lub nie podjęcie team option przez kluby.

Część z tej kwoty pójdzie na podpisanie graczy wybranych w pierwszej rundzie draftu, czyli jakieś $ 123 500 000 ( bez podpisanych graczy II rundy draftu ).

W najgorszym wypadku ( podjęcie wszystkich TO i PO co jest nierealne ) daje nam kwotę do wydania w wysokości $ 408 200 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do postu powyżej dodać należy jeszcze wyjątki które spokojnie podbiją dostępną kwotę do 550M. Do tego liczne PO i TO sprawić mogą że ta kwota skoczyć może nawet do astronomicznych ~ $ 700 000 000 jak gracze ( czyli my ) zobaczą ile gotówki i jakie nazwiska są na rynku.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał:

Jakby co to fluber najpierw zaoferował minimum+TO, a dopiero po mojej ofercie zmienił TO na PO, edytując post aby zmanipulować głosujących! Skandal!!!!!!!

Tak, złożyłem to TO przez pomyłkę i jak zobaczyłem, to poprawiłem, ale mogę zmienić z powrotem na TO, bo to i tak bez znaczenia, bo nie ma szans, żeby Reggie wybrał Charlotte over Milwaukee:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SlaKB napisał:

Jakby co to fluber najpierw zaoferował minimum+TO, a dopiero po mojej ofercie zmienił TO na PO, edytując post aby zmanipulować głosujących! Skandal!!!!!!!

nie dziwią mnie manipulacje na niskim poziomie od tego GMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SlaKB napisał:

Jakby co to fluber najpierw zaoferował minimum+TO, a dopiero po mojej ofercie zmienił TO na PO, edytując post aby zmanipulować głosujących! Skandal!!!!!!!

 

10 minut temu, fluber napisał:

Tak, złożyłem to TO przez pomyłkę i jak zobaczyłem, to poprawiłem, ale mogę zmienić z powrotem na TO, bo to i tak bez znaczenia, bo nie ma szans, żeby Reggie wybrał Charlotte over Milwaukee:)

Zaraz na salę, ubrany cały na biało, wejdzie @LONGER01 ze swoim DPE i Was pogodzi.

Albo ja ze swoim ROOM MLE :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, polishllama69 napisał:

nie dziwią mnie manipulacje na niskim poziomie od tego GMa

Nie zauważyłem oferty od Slakba, jak poprawiałem swoją, którą wprowadziłem błędnie przez zwykłą pomyłkę. Jakbym widział ofertę od Bucks to bym już swojej nie poprawiał, bo nie miałoby to sensu, bo, jak pewnie wszyscy widzą, Bucks są w kontekście PO lepszą drużyną od mojej, a ponadto mają znacznie słabszą obsadę na pozycji PG ( kontuzja Kemby, Barea jako rezerwowy rozgrywający) w porównaniu do mnie i mogą zapewnić Reggiemu zarówno więcej minut, jak i większe szanse na tytuł. Co zresztą otwarcie przyznałem po zwróceniu uwagi przez Slakba i nawet poprawiłem z powrotem na TO, żeby nikt nie miał do mnie pretensji o to, że oszukuję. Myślę, że zachowałem się w porządku. Nie rozumiem, co do mnie masz i czemu mnie notorycznie obrażasz. Choć się niestety domyślam. Bardzo proszę, żebyś przestał mnie obrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.