Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Tecu napisał:

1. Odpisałeś w reakcji na mojego posta, co jasno sprecyzowało o kim piszesz.

Nie, nie liczę na specjalne traktowanie, mimo takiego głosu solidaryzuje się z każdym kogo nazwałeś tak jak nazwałeś, bo nie o taką dyskusję mi chodzi.

2. Nie odniosłem wrażenia, że teoretyzowałeś gdy pisałeś jak to świadczy o osobie, która może pomyśleć o takich argumentach

3a. Następnym razem wyrażaj się proszę precyzyjniej o kim piszesz, dziękuję za wyjaśnienie

3b. Masz rację, szanujmy swój czas. Dla Ciebie to jest kopiuj wklej lub napisanie po raz drugi tego samego zdania a dla kogoś kogo chcesz przekonać to jest wertowanie paru, parunastu stron. Przypominam, że to Tobie zależało by ktoś zmienił zdanie. Na napisanie parę razy co myślisz o osobach, które inaczej zagłosowały, znalazłeś czas.

3c. Przecież to są cytaty z Twoich wypowiedzi, raczej trudne do zrozumienia inaczej niż wprost.

3d. Co to jest lista wstydu i do czego służy?

1. No to co miało w takim razie do rzeczy, że zagłosowałeś na mnie? Na co to argument?

2. A to nie zrozumiałem o co Ci chodzi (jak dobrze rozumiem w gruncie rzeczy o argumentację Alonzo, typu złożyłem mu pierwszy ofertę, szanuję gracza, kupiłem jego dziewcyznie bukiet róż itd.). Fakt, moim zdaniem to źle świadczy o głosującym, jeśli takie argumenty są decydujące. Niemniej żyje z tym, mamy 30 głosujących, siłą rzeczy zawsze znajdą się odłamy. 

3b. W momencie gdy o to prosiłeś, argumentacja była podana na ostatniej stronie free-agency komentarze, a więc w najabrdziej odpowiednim do tego temacie. Miałeś podane de facto na tacy. Wejście do tego tematu zajęło by Ci mniej od napisania zapytania.

3c. Zbyt dużą uwagę przywiązujesz do nomenklatury. Piszę o argumentacji @Alonzo jak piszę (to chyba najbardziej jaskrawy przykład), jednocześnie parę razy wskazywałem, że nic osobistego do niego nie mam, lubię go itd. Kiedyś wojował ze mną @Eld, który traktował mojego wpisy jako coś osobistego, z czasem zauważył, że tak nie było.  To, że uważam jakiś głos za błędny, w żadnym razie nie oznacza, że go nie szanuje. 

3d. Coś kompletnie nieistotnego, służącego jedynie ubarwieniu wpisu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Kiedyś wojował ze mną @Eld, który traktował mojego wpisy jako coś osobistego, z czasem zauważył, że tak nie było. 

Kpisz mocno. Nawet Tomek Cię beształ abyś prowokował siebie w lustrze, a nie kogoś innego więc nie przedstawiaj mnie jako jakiegoś wojującego. 

Trząsłeś pośladami na widok tego co Boston grał w T1, a szczególnie w T2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie z ogloszeniami jest afera, jak to  @Qcin_69 wykorzystuje na tradach, ale ja tylko przypomne, ze @january kiedys w haniebny sposob sprzedal Denga i Parsonsa, a @człowiek...morza dostal za Kuzminskasa 1st bez protekcji. Macie wiele wspolnego ;) 
 

Ja jestem zawsze w porzadku w stosunku do innych GMow, kieruje sie zasadami etycznymi i tym sposobem zapraszam do negocjacji. Szukam dobrego PFa ;) 

Dla potomnych:

33 Lakers - Kings

LAL out : Deng, Parsons, Burke, Satoransky, MWP, 2019 WIZ 1st (1-14 protected do 2021 roku, jak nie to WIZ 2022 2nd & WIZ 2023 2nd), WIZ 2017 2nd, DEN 2018 2nd, MIA 2017 2nd (41-60 protected or unprotected in 2018), right to swap 1st round picks in 2019, 2020, 2021

LAL in : Gay, Scott, Tolliver, McDaniels, Afflalo
SAC out : Gay, Scott, Tolliver, McDaniels, Afflalo
SAC in : Deng, Parsons, Burke, Satoransky, MWP, 2019 WIZ 1st (1-14 protected do 2021 roku, jak nie to WIZ 2022 2nd & WIZ 2023 2nd), WIZ 2017 2nd, DEN 2018 2nd, MIA 2017 2nd (41-60 protected or unprotected in 2018), right to swap 1st round picks in 2019, 2020, 2021
 
Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

I tak w połączeniu z wymianą M.Gasola na % jestem w plecy.

Byś uhonorował sprzedaż Tatuma za Dedmona po pijaku to byś rozumiał xd

Nie sadze.

Poza tym ta wymiana jest oszustwem, wymiana po Gasola jest Twoim brakiem kompetencji, zupełnie dwie różne wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Weź Qcin nawet nie gadaj, bo zes J.Simmonsa za unprotected 1st rounder sprzedawał i takich wymian miałeś mase, najgorszy szachraj z Wolves:)

Lol, ale ja w ogóle nie mam pretensji jak się wygrywa wymiane, to dobrze o Tobie świadczy, tyle ze ta wymiana z Sacramento i z Legia, SmimPresti czy które to wcielenie Billyego Milligana, tfu, Shevca to przeprowadzało to jest zupełnie inna sytuacja, było wiadomym ze to wałek ale nie poniosłeś żadnych konsekwencji, jak nie widzisz roznicy między tymi sytuacjami, to cóż, Twoja sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Bo się jednak o te sformułowania  pogniewam, mimo tego że dziś jestem w stanie Ci dużo wybaczyć, że względu ma współczucie do wstepnego out of season Winslowa.

Przecież nie mam Cię za oszusta :) ale faktem jest, ze ten deal powinien zostać cofnięty, z przyzwoitości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież nie mam Cię za oszusta :) ale faktem jest, ze ten deal powinien zostać cofnięty, z przyzwoitości 

Z kolei rada cofnęła deal Eryko gdzie oddawał Nurkica przed wypłatą a dostawał Bama i 1st jako beznadziejne przepłacenie. Do dziś śmieszy a do tego przez to straciliśmy być może niezłego GMa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2020 o 17:27, Tecu napisał:

Z kolei rada cofnęła deal Eryko gdzie oddawał Nurkica przed wypłatą a dostawał Bama i 1st jako beznadziejne przepłacenie. Do dziś śmieszy a do tego przez to straciliśmy być może niezłego GMa. 

Dla przypomnienia mocno broniłem wówczas ruchu Eryko :) a z tego co pamietam również jego ruch po PG13 był mocno krytykowany i byli tacy co chcieli cofnięcia dealu :) gdzie oni byli jak Lakers zakopywali przyszłość Kings? 

W dniu 20.01.2020 o 17:32, fluber napisał:

Jaki 1st?

Wizards 20 chyba, nie pamietam, jakiś nie za wysoki, ale sam Bamba był mega assetem

Chociaz nie powiem :D właśnie przeglądałem komentarze odnośnie tamtej wymiany a tam... ;) 

Czarek, to jak mniemam, brat Shevca który przeprowadził ten deal ;) 

 

 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
7 minut temu, fluber napisał:

Ale po rozliczeniu troche teamow pewnie przejmie zle umowy za picki w cap space. Watpie zeby ktos chcial przeplacac rolesow tylko dlatego ze ma hajs:)

Tylko, że złe umowy z Bonanzy to teraz właśnie spadają.

Tak więc nie bardzo nawet widać te złe umowy do handlowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.