Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież obu Bridgesow już nie masz xd 

Coby White to wafel a Bamba to niedługo w Chinach będzie śmigał 

pick Bulls będzie pewnie 12-20 jak Pablo pójdzie droga Kucia, Camby bez zmian, ciagle patrzenie w przeszłość albo na dzień dzisiejszy, zero wizji, antycypacji i instynktu... 

przede wszystkim zero refleksji i samokrytyki z jego strony

a to zle wrozy na przyszlosc dla pelicanow

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

przede wszystkim zero refleksji i samokrytyki z jego strony

Krytyka za to, że zawodnik się połamał jest głupotą. Jakby Lillard się połamał po tym jak Qcin oddał za Niego sześć picków to znaczy, że zrobił zły trade?

Są wypadki losowe na które nie mamy wpływu. Jak pozyskiwałem Walla to był 13 najlepszym graczem ligi w forumowym głosowaniu.

Do tego w RL NBA kontrakt Walla jest ubezpieczony i właściciel Wizards go nie opłaca. Kiedy złożyłem podobny wniosek u Nas to został odrzucony.

A nie wzięcie Goberta, Oladipo czy Ingrama było właśnie ruchem na przyszłość po tym jak musiałem tą 40-milionową żabę połknąć w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Krytyka za to, że zawodnik się połamał jest głupotą. Jakby Lillard się połamał po tym jak Qcin oddał za Niego sześć picków to znaczy, że zrobił zły trade?

Są wypadki losowe na które nie mamy wpływu. Jak pozyskiwałem Walla to był 13 najlepszym graczem ligi w forumowym głosowaniu.

Do tego w RL NBA kontrakt Walla jest ubezpieczony i właściciel Wizards go nie opłaca. Kiedy złożyłem podobny wniosek u Nas to został odrzucony.

A nie wzięcie Goberta, Oladipo czy Ingrama było właśnie ruchem na przyszłość po tym jak musiałem tą 40-milionową żabę połknąć w całości.

fakt jest jeden.

pelikany sa na dnie, a ich perspektywy jednymi z najgorszych w lidze.

imo masz farta, ze u nas nie wyrzucaja za spartolona robote

a nie mowie o wallu, tylko wielu twoich c***owych dealach. wall to najmniejszy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

pelikany sa na dnie, a ich perspektywy jednymi z najgorszych w lidze.

Przesadzacie.

Marvin Bagley, Coby White, Mohamed Bamba, Aaron Holiday, Derrick Jones Jr, mocny pick Bulls, ze swoich picków nie mam tylko jednego, ale w tym czasie pick Spurs też może być dobry.

Widzę wiele drużyn z gorszymi perspektywami.

Zobaczymy za dwa lata jak sytuacja wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Lubię Lucasa, ale oddanie Kemby Walkera, a potem Devina Bookera za bezcen nie wygląda najlepiej :P

A jaki trade z Nim miałeś?

Z Kembą się zgadzam, Booker w momencie (a wtedy ocenia się trade czy np. transfer w piłce nożnej, bo po czasie to każdy mądry) wymiany nie wyglądało tragicznie, jak to był bezcen to równie dobrze 28 innych GM-ów ligi mogło dać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Z Kembą się zgadzam, Booker w momencie (a wtedy ocenia się trade czy np. transfer w piłce nożnej, bo po czasie to każdy mądry) wymiany nie wyglądało tragicznie, jak to był bezcen to równie dobrze 28 innych GM-ów ligi mogło dać więcej.

ja nie wiedziaelm, ze byl dostepny :P

 

po cichu to chyba jakos zrobiles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

c***a miałeś, ode mnie poszedł nieopłacony wówczas Tobias Harris i super pick Indiany, fajnie po roku ocenić ze Lucas za mało wziął, ale rok temu wiele osób chwaliło ten ruch 

ja od poczatku krytykowalem.

a to ze inni chwalili to mnei wuja obchodzi, bo jak widac glosy na serii z 76ers, c***a sie znaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ja od poczatku krytykowalem.

Ty krytykujesz wszystko w czym maczam swoje assety...

Krytykowales tez cała Minnesote, ze prędzej Ci kaktus na dłoni wyrośnie niż awansuje do PO, a tu proszę, 

moi 3 latach gry Twój największy sukces  to 2 runda PO, a ja już w Finale Konfy.

wiec przeproś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Przecież Harris u nas nadal ma dobry kontrakt. RL dostał dużo hejtu, bo jest przepłacony + byl źle wykorzystywany, a jeśli jego były trener z Clippers tak wbije to powinien zaliczyć dużo lepszy sezon.

Harris przecież miał dobry sezon. Mimo, że jestem jego hejterem to sam dawałem mu miejsce w ASG podczas zabawy @cvbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Harris przecież miał dobry sezon. Mimo, że jestem jego hejterem to sam dawałem mu miejsce w ASG podczas zabawy @cvbe

Początek miał dobry, ale bubble i Playoffs fatalne.

Generalnie to no on i Horford trochę średnio trafili do Philly, bo lepsi gracze niż to co tam mogli grać obok Biida (zwłaszcza Al) pod c***owym trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

ten deal był tak zły, że robiłem co mogłem by go zablokować ;)

To czemu sam nie blokowałes 90% swoich deali?;D 

Deal był wtedy ok, po prostu Otto się połamał, a Booker wypalił, no szczęście początkującego, nic więcej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.