Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lucas napisał:

Ja o Igiego walczył nie będę, ale myślę że przy naszym systemie i częstych wymianach to najlepsza opcja dla niego jest 1+1 z PO. Ma wtedy ciągle kontrolę nad swoją karierą i nie grozi mu transfer do tankera na 3 lata. 

Jak ktos upadnie na leb i da mu gwarantowane 40kk to iggy nie upadl na leb zeby tego nie brac:) to biznesmen poza boiskiem, sporo inwestuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na tej liście są prawie wszyscy wolni agenci którzy jeszcze zostali, może się przydać na następne rundy:

PG:

F. VanVleet (R), D. Wright (R), E. Payton, C. Joseph, D. Rose, I. Thomas, I. Smith, E. Mudiay, J. Barea, J. Hart (R), P. Mills, Q. Cook, T. Burke, M. Carter-Williams, S. Napier, T. Frazier, T.McConnell, A. Caruso, B. Wanamaker, S. Harrison, J. Robinson, C. Payne, E. Sumner (R), J. Bayless

SG: 

T. Ross, W. Matthews, K. Bazemore, A. Burks, T. Johnson, J. Holiday, R. McGruder (R), T. Daniels, A. Rivers, L. Galloway, G. Temple, V. Carter, G. Green, A. Trier (R), P. Conaughton, B. McLemore, S. Thornwell, T. Graham, C. Wilcox, K. Nunn, J. Sampson, M. Thomas, J. James, T. Wallace, M. Guduric

SF:

A. Iguodala, D. Carroll, J. Layman (R), C. Miles, T. Craig, W. Chandler, J. Ennis, R. Bullock, J. Dudley, J. Green, S. Johnson (R), D. Finney-Smith (R), D. Miller, R. Broekhoff, J. Jones, M. Miller, D. Adel

PF: 

S. Ibaka, B. Portis (R), L. Nance (R), E. Ilyasova, N. Bielica, M. Williams, M. Morris, M. Scott, F. Kaminsky (R), L. Kornet, M. Muscala, P. Patterson, K. Faried, R. Holmes, R. Hollis- Jefferson, C. Metu, A. Tollivier, N. Melli, U. Haslem, A Bennett 🙂, J. Martin (R), 

C.

I. Zubac (R), E. Davis, E. Kanter, K. Looney, A. Baynes, W. Cauley-Stein, T. Thompson, R. Lopez, W. Hernangomez, C. Felicio, A. Len, C. Wood, T. Chandler, P. Gasol, C. Diallo, D. Howard, K. Birch, B. Marjanovic, D. Theis (R), V. Poirier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

Tatum / Booker nagle przesunięci na ławkę to byłby potężny ból, zwłaszcza u Devina

Booker zgodził się na bycie Manu, ma dość przegrywania i woli poświecić swoje indywidualne ambicje dla dobra drużyny . 

Devin będzie grał potężne minuty, a to ze nie będzie zaczynał w 1 piątce nic nie zmienia . Chłopak dojrzał i wie, ze najdalej za 2 sezony wróci do gry jako starter. 

Wiec ja jestem spokojny :) 

Lillard-Winslow-Tatum-Niang-Drummond tak będzie się prezentowała s5 Minnesoty w nadchodzącym trymestrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość który jest na maksymalnym kontrakcie, jest młody i ma fioła na punkcie statow (mecz z Bostonem słynny jest tego potwierdzeniem) i od początku kariery był 1 opcja w ataku średnio wygląda na potencjalnego 6th mana

No ale Twój zespół, Twoja sprawa. Po prostu raczej ciężko to kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Booker to raczej marzy o MVP niż 6th Man od the year. 

Krok po kroku ;) tak jak pisałem, dla mnie Booker to młody Harden , jeszcze z czasów OKC - ten tez tam zaczynał z ławki- Booker będzie zaczynał z ławki ale będzie grał minuty jak starter - obiecał schować dumę w kieszeń , ma dość przegrywania i chce wygrywać - chłopak mocno dojrzał po rozmowach z Lillardem i wie ze zespół jest najważniejszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga od młodego rezerwowego do twarzy organizacji i swojego zespołu jest łatwiejsza i bardziej naturalna niż na odwrót ;)

Ja na Twoim miejscu wychodzilbym ta dwójka w S5 i jeden z nich idzie na ławkę po 5-6 minutach i potem prowadzi rezerwowy lineup. 

Kwestia dumy i ego "załatana" :P

Btw to nie chodzi i Bookera, ale była taka koncepcja i coś chyba cicho. Co z tym trade request?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.