Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Jestem za. Glosowane przed kazdym okienkiem na wniosek minimum 5gmów zwykla wiekszoscia glosow.

nie no, to jest tak powazna kwestia, ze tu musialaby byc mocna wiekszosc.

3/4 glosow to minimum

tu musi panowac praktycznie calkowita zgoda co do trade request, a nie, ze jede nrabin powie tak, inny rabin powie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od początku:

AD miał być wabikiem na potencjalną drugą gwiazdę, a może trzecią (zamarzyło mi się to co LAL w pewnym momencie). Mały rynek został szybko zweryfikowany i moje plany legły w gruzach, przynajmniej tak mi się wydaje… skoro Davis nie jest wabikiem  na kolejnych graczy, to co? W związku z coraz częstszymi głosami, że Davis może nie pozostać w Kings postanowiłem go sprzedać. Gobert, Sarić, Forbes i pick to wg was mało. Super, ale wg mnie nikt więcej za niego nie dał. Davis leci tak jak chciał do NYK, a w zamian dostałem m.in. gracza który jest zajebistym obrońcą, chyba jednym z top3, a na swojej pozycji top1, z dwuletnim kontraktem, któremu mały rynek nie przeszkadza. Zamieniłem Bambę, klan Bridgesów, White i pick na pick Goberta, Saricia i Forbesa. Dla gracza znudzonego czekaniem to niepewna przyszłość w pewniejszą teraźniejszą. Z dealu się nie wycofuje, bo nie mam żadnych podstaw. Davis idzie do NYK, a tam Leonard ma ofertę maxa, gdzie nie chciał superteamów…

Leonard:

Nadal na szczycie listy życzeń, skoro nie chciał do Davisa w Kings, to nie będzie mu przeszkadzać obecność koleżków Irvinga i Davisa… sądzę, że  ten duet nie musi być spełnieniem jego marzeń. Kawhi porzucił w Realu mistrza – u nas też może. Nie poszedł i nie tworzył BIG#3, u nas też ma u mnie takie możliwości. Poszedł do LAC z PG, czyli graczem który też powinien ostro tam zapieprzać. U mnie dostaje ofertę 3+1. 3 lata i potem ostatni syty kontrakt na koniec kariery. W NYK tego nie dostanie. Ma już Goberta, którego dobrze zna i którego etykę pracy powinien cenić, a może dostać jeszcze…

Butler:

U mnie dostał 2+1, to na wypadek jakby coś było nie halo z Leonardem i Gobertem. Furtka, że po dwóch latach może wyoptować i podpisać gdzie indziej, ale może też wyoptować, podpisać 1+1 i wejść z Leonardem na FA i pozostać w Kings lub szukać jeszcze gdzie indziej miejsca. Szeroki wachlarz możliwości, a ewentualne trio Gobert, Leonard, Butler to kosmos.

Walker

U mnie ma możliwość gry i z Butlerem i z Leonardem, robi za tzw. Robina bez większej presji. Ma szansę po 3 latach jeszcze przytulić sowitą wypłatę, ale jeżeli nie zdecyduję się na opuszczenie Bucks, to też go zrozumiem. Może poczuć się jak gwiazda ale drugiego wyboru, ale nadal ma dobrą perspektywę połączenia sił w powiedzmy dobrze zapowiadającym się teamie.

Porzingis:

Dostał ode mnie maxa, ale nie liczę, że zostanie przez dotychczasowy klub puszczony. Ruch podobny do tego co robił jasiek w stosunku do Capeli.

Brogdon:

Lubię chłopaka, ma jeszcze upside, ode mnie dostaje najlepszą ofertę, u mnie jak w Spurs też może grać z Butlerem, ale decyzja niestety nie należy do niego a do ignazza. Jestem ciekaw, czy ignazz wyrówna go, uważam, że może w ostateczności odpuścić przy swoich wydatkach.

Vuc:

Oferta poszła, jak jeszcze nie było Goberta, także uważam, że mnie nie wybierze, no i u mnie nie ma najlepszej oferty.

Podsumowując:

1. Kings nadal są w Kalifornii.

2. Kings nadal mają miejsce na dwa maxy albo są w stanie je szybko zrobić.

3. Kings mają Goberta w składzie na kolejne dwa lata, a nie AD którego już niektórzy sobie przypisali (pozdro Lakers, którzy nie są w stanie dwa razy za niego oddać DAR lub Ingrama – skoro nie, to utrudniam tutaj im walkę za rok o niego, Davis wymieniał NYK, będzie miał Irvinga u boku, no musi tutaj zostać).

4. Leonard nie chciał superteamów. U mnie takiego nie będzie, no bo Gobert to nie superstar (pozdro Lucas;) ) a Davis już tak. Skoro Leonard brał pod uwagę LAC tylko chciał drugiego gracza z wyższej półki, to dlaczego ma olać Kings, bo Sacramento to tylko Sacramento…? Jeżeli mu nie pasował Davis, ani u nas, ani może w Lakers, to czemu ma zostać w NYK z Davisem w składzie. Tak grając to Roonnnie ma rację, można to sobie olać już teraz, bo markety grają, a jak nie to musisz mieć superstara przed rozpoczęciem gry. NYK i Lakers złapali odpowiedni moment, kiedy sporo ekip tankowało i się wzmocnili, ale teraz gadanie, że markety mają znaczenie jest wkurwiające.

5. Butler poszedł do Heat w realu. Nie zależy mu na wygrywaniu. On chce być w centrum uwagi, jeszcze jako gm Soty walczyłem o niego, ale oferta na czele z Lonzo Ballem była dla ówczesnego gm-a Bulls lepsza.

6. Kings nawet w przypadku niepowodzenia nadal będą walczyć o FA. Skoro przed rokiem OKC kręciło się u nas w walce o PO, to czemu Kings z FA z drugiego tieru ewentualnie ma w tej walce nie być. Kto komu zabroni pomarzyć :)

7. Nie zamierzam odchodzić z gry, znikać, po prostu poświęcam jej mniej czasu, życie… przez kilka lat będę jeszcze was sobą męczył, a odchodząc na pewno wolałbym Kings zostawić z pickami i z salary a nie tak jak teraz tylko z jednym (przed sezonem były picki ale marne salary)

8. Panowie głowa do góry, jest dobrze. Każdy układa to sobie po swojemu. Dzięki za troskę i za to, że tak się martwicie o przyszłość Kings. Jeżeli leży ona tak bardzo  na waszym sercu, to pls oddajcie głos na przyjście dwóch z trzech Leonarda, Butlera lub Walkera do Kings ;)

Pozdro i bez spiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Chciało. A teraz mam większy mindfuck z Leonardem niż z Butlerem.

Leonard w Knicks w tym momencie jeszcze bardziej na nie bo Kahwi nie chciał super teamów a Davis, Irving i Leonard jest przerażające. Choć z drugiej strony to co odjebał teraz @człowiek...morza to się po prostu nie da tego nie docenić. Wrócił z takim pierdolnięciem do Knicks, że aż całe beGM w szwach zatrzeszczało. 

Pewne jest natomiast jedno. Cała moja poranna argumentacja o Leonardzie w Kings idzie do kosza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevcu

Pójściem all in w Davisa bardzo mi zaimponowałeś. Leonarda do Kings brała pod uwage część GMów. Nie wiem, jak by sie to skończyło, ale dla mnie Davis był bardzo dobrym wabikiem na Leonarda, zresztą broniłem tej tezy jak mam nadzieje czytałeś  kilka dni temu, a dziś zagłosowałem tak jak pisałem za Kings. Bez Davisa sam Kawhi do Ciebie wg mnie nie pójdzie. Może możesz zainwestować w ciekawszych graczy w II rundzie przepłacając ich? Może powinieneś jak to wiedziałeś przepłacić Vucevicia, czy Gallinariego? Może dac 4-letniego maxa Middletonowi? A może znowu będziesz musiał tankować dalej po kolejne assety. 

Z ciężkim sercem, ale muszę zmienić swój głos przy Kawhim na :

1. Laers

2. Knicks

 

Czemu tak wzmocniłeś Knicks? Piszesz, że Kawhi nie chciał takiej zbieraniny Gwiazd, ale własnie mu takie środowisko niestety sam stworzyłeś :( Nie będe głosował przeciwko C_M, bo to nie o to chodzi w tej grze. Tu Kawhi nie idzie do jakiejś silnej ekipy. Tu Mistrz NBA zostaje wzmocniony jedną z największych Gwiazd w lidze.. Całkiem możliwe, że własnie stworzyłeś Potwora..  :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to najgłupsza decyzja w historii ligi 

myslalem ze ja słabo prowadzę Bulls ale widząc co tu się odwaliło, to tytuł najgorszego Gm-a po wieki wędruje do @shevcu

tez zmienię swój głos w sprawie KL 

Wgl nie wiem jaki sens ma ta gra kiedy niektórzy podejmują takie dziwaczne ruchy 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jeśli nie będzie Butlera to jak coś to powitam Kawhiego z otwartymi ramionami :) 

 

Wolisz go od Butlera?

Teraz, MMM2121 napisał:

 

Wgl nie wiem jaki sens ma ta gra kiedy niektórzy podejmują takie dziwaczne ruchy

Jego team, jego decyzja. Zwrot jak za rok Davisa nie jest zły. Zamienił Bridgesów i picki na Sarića, Goberta i coś tam jeszcze.

Ale właśnie dzięki takim ruchom ta gra staje się co raz bardziej ekscytująca. Dzisiaj koło południa jechałem z argumentacją Loenard w Kings, a teraz tak drzwiami w twarz dostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Przecież to najgłupsza decyzja w historii ligi 

myslalem ze ja słabo prowadzę Bulls ale widząc co tu się odwaliło, to tytuł najgorszego Gm-a po wieki wędruje do @shevcu

tez zmienię swój głos w sprawie KL 

Wgl nie wiem jaki sens ma ta gra kiedy niektórzy podejmują takie dziwaczne ruchy 

Dzięki za docenienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Wolisz go od Butlera?

Jego team, jego decyzja. Zwrot jak za rok Davisa nie jest zły. Zamienił Bridgesów i picki na Sarića, Goberta i coś tam jeszcze.

Ale właśnie dzięki takim ruchom ta gra staje się co raz bardziej ekscytująca. Dzisiaj koło południa jechałem z argumentacją Loenard w Kings, a teraz tak drzwiami w twarz dostać...

Zwrot jest fatalny nawet nie można powiedzieć ze jest zły 

Ta decyzja wpływa na cała ligę a nie tylko na jego drużynę wiec to strasznie durny argument 

Ja z kolei nie chce „ekscytującej” tylko realistycznej ligi. Bo inaczej ta gra nie ma ani trochę sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Wolę byście i tu i tu głosowali na Lakers :D 

Kawhi to gangsta (via karpik), doceni tu  lojalność Lakers, że nie wystawili Butlera jak coś i poczeka by wskoczyć do wymarzonego LA bez superteamu ^.^

Pytanie brzmiało inaczej.

Wolisz Butlera czy Leonarda?

Nie migaj się od odpowiedzi bo dla 1/25 Leonarda jest to bardzo istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

 

Leonard w Knicks w tym momencie jeszcze bardziej na nie bo Kahwi nie chciał super teamów a Davis, Irving i Leonard jest przerażające. 

Podobnie na to patrze ale wyglada na to ze ostatecznie i tak leonard skonczy w knicks i przynajmniej do czasu fa davisa za rok beda oni glownym faworytem do tytulu.

 

1 minutę temu, Eld napisał:

Pytanie brzmiało inaczej.

Wolisz Butlera czy Leonarda?

Nie migaj się od odpowiedzi bo dla 1/25 Leonarda jest to bardzo istotne.

Po to sa priorytety w ofertach zebys nie musial pytac:)

Woli butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Zwrot jest fatalny nawet nie można powiedzieć ze jest zły 

Ta decyzja wpływa na cała ligę a nie tylko na jego drużynę wiec to strasznie durny argument 

Ja z kolei nie chce „ekscytującej” tylko realistycznej ligi. Bo inaczej ta gra nie ma ani trochę sensu

To jest dobre na sezon. W przyszłym roku Davis bierze maksa. Trzy maksy na pokładzie to szybkie bankructwo w beGM.

A jeszcze trzeba to obudować, ściągnąć coś z rynku. Tu dopiero będzie miał zabawę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.