Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, karpik napisał:

@człowiek...morza W moim odczuciu Kawhi i Kyrie nie klepią tych maxów, bo piąty rok powinien być PO.

Mnie właśnie ten brak PO bardzo zdziwił. Przecież to jest praktycznie pewne, że jeśli dochowaja się do końca 4 roku umowy zdrowi to nie wykorzystają tej opcji bo Kawhi będzie miał 32 a Kyrie 31 lat a takie PO to fajne zabezpieczenie w razie nagłej kontuzji. Trochę słabo @człowiek...morza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na kontrakty 5-letnie z tego off-season czyli Klay i Middelton i obaj nie mieli PO. Tym się po części zasugerowałem.

Ale najbardziej zasugerowałem się tym, że moje oferty dalej są najlepsze.

- najlepiej zarządzana organizacja;
- sukcesy;
- budowanie swojego legacy. Nie ma większego rynku niż Knicks. Oni aktualnie zapisują się w kanonach historii, zyskują parę pozycji w górę tylko przez to gdzie grają i gdzie wygrali (hype mediów, kibiców itd.).

Naprawdę nie  zasługuję na ciut lepsze traktowanie? Gdzie zawodnicy będą mieli taką pewność jak u mnie, że nie będzie lecenia w c***a, tylko poważne granie ( I to jeszcze w BIG APPLE, MSG)? 

Ale skoro 2/29 ( :D) kawhiego i Irvinga chce PO, to mu je dam w kontrofercie oczywiście. Tylko dlaczego nie piszecie tego a propo innych grajków?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ozzy110 napisał:

Mnie właśnie ten brak PO bardzo zdziwił. Przecież to jest praktycznie pewne, że jeśli dochowaja się do końca 4 roku umowy zdrowi to nie wykorzystają tej opcji bo Kawhi będzie miał 32 a Kyrie 31 lat a takie PO to fajne zabezpieczenie w razie nagłej kontuzji. Trochę słabo @człowiek...morza

Dla mnie oni nie tyle nie klepia maksów co po prostu mówią GMowi "dopisz mi tu PO szybciutko, dziękuję!".

To jest warte spróbowania dla organizacji, każda by czegoś takiego w RL spróbowała a to że gracz potem (przy reofertach) wynegocjuje PO to normalna procedura raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

Max się zgadza, ale Porzingis smęci pod nosem "kurvajas szajsus" bo mu właśnie 40 baniek (5y max) przepada i według naszych źródeł klepnie innego maxa 😉

A dla mnie podoba mu się wizja swojej up and coming drużyny (wspólnie z Bealem) na ogromnym rynku najlepiej w lidze współpracującym z międzynarodowym fanbase. On był gotów wziąć QO od Knicks - hajs tu nie jest kluczem.

EDIT: Gość chce być liderem lub współliderem z graczem z którym będą mogli wzajemnie z siebie czerpać - dokładnie taka sytuacja będzie mieć miejsce w Dallas z Luką i dokładnie taka sytuacja będzie mieć w Houston z Bealem - koszyki i picki z BB to najlepsze możliwe wsparcie dla rozwoju ofensywnego Zingisa - gość tak naprawdę w życiu nie grał z kozackim kozłującym.

Myślę że sam poprosił o tę wymianę i wskazał kierunek jak mu GM Wizards przedstawiał wizję drużyny z KD i Hardenem.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko pierwsze wrazenia: 

Extension : Brandon Ingram 90/4 - nie wierze ze moglby przyjac taki kontrakt

bardzo mi sie podobala opcja duranta w miami, ale brak PO to troche wtopa, tak samo butler. Na tym poziomie PO to koniecznosc

sylvinho, szacun za decyzje durantowo hardenowa, calkiem spore szanse na to zeby to wyszlo

Jimmy vs Jimmi to bedzie mocno wyrownana walka

KL case - tu bedzie bloodbath, proponuje otworzyc osobny temat z dopiskiem 18+

kemba pewnie zostaje, brogdon pewnie do wyrownania

maly szok - 20 mln za sezon dla bledsoe

nieziemski szok - kasa ktora ludzie chca placic Vucowi 

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

@MarcusCamby

Ja mając do tego prawo wysyłam mocny SYGNAŁ ( dobrowolnie ryzykując i rezygnując z innych ofert jako dupokrytek) JB chce Ciebie. 

Gdyby Spurs dawali sygnał "Jimmi chce Ciebie" to nawiązali by kontakt z Lakers i starali się pokazać graczowi wcześniej niż przy otwarciu kopert jak organizacji na nim zależy - tak właśnie zrobili Heat w realu i tak zrobili Raptors u nas.

35 minut temu, ignazz napisał:

@MarcusCamby 

Pytam szczerze bo nie pamietam dyskusji na temat takiego ZAKAZU ale tez nie rozumiem intencji gdy w naszej grze głównym kłopotem i różnica z realem jest REKORDOWA zbyt duża wręcz ilość wymian. 

 

39 minut temu, ignazz napisał:

Moim zdaniem to fajny dodatkowy element w czasach gdy sprzedaje się wszystko trzy razy w roku.

Dobrze zdefiniowałeś problem tylko nie wiem czy wiesz ale to właśnie Spurs byli rekordzistami pod względem wymian w sezonie 18/19 robiąc ich 11!!! Handlując zawodnikami po dwa razy w ciągu jednego okna transferowego. Po podpisaniu JB i wyrównaniu Brogdona, Spurs będą wydawać na czterech graczy ponad 105mln + max dla J.Murraya i zacznie się kolejne kupczenie żeby schodzić z płac albo już się zaczęło tylko czeka na publikacje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest?

SlaKb nie mogl zaproponować jako zabezpieczenia siebie kontraktu Middeltonowi w razie nie dojścia do skutku sign-and-trade?

Bo tak w pierwszym odczuciu (może się zmienić), to Middelton bardziej pasuje mi w Heat aniżeli Wolves. A najbardziej pasuje mi w Bucks, ale oferty nie ma.

I co. Bucks zostaną z niczym?  Trochę bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Panowie, a jak to jest?

SlaKb nie mogl zaproponować jako zabezpieczenia siebie kontraktu Middeltonowi w razie nie dojścia do skutku sign-and-trade?

Bo tak w pierwszym odczuciu (może się zmienić), to Middelton bardziej pasuje mi w Heat aniżeli Wolves. A najbardziej pasuje mi w Bucks, ale oferty nie ma.

I co. Bucks zostaną z niczym?  Trochę bezsens.

Ale on dał tę opcję pod trójką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no kyrie w knicks to raczej dream come true

IMO dla obu to jest idealna lub prawie idealna sytuacja (Ale lepszej w lidze nie ma) ale w RL bardzo rzadko relatywnie niedawno pozyskany zawodnik podpisuje potem 5 lat. To wymaga bardzo specjalnej relacji z organizacją w tych czasach. Ale fakt Kyrie przy tym jakim jest gościem mógłby wziąć pełne 5 lat... Tyle że od RL Nets wziął PO w czwartym roku. Więc najlepiej założyć że i u nas chce tego. Just in case. Nic osobistego, czysty biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Ja od razu uprzedzam, że nie będę głosował na kontrakty whales bez PO. Także to samo się tyczy @Tecu, @tangiers, @Alonzo i @Sylvinho. w sprawie KP.

Patrzę na to identycznie - choć nie stawiam sprawy aż tak ostro - wolałbym żeby wszyscy mieli PO - choć przy Khrisie w Bucks bym się zgodził żeby miał pełne 5 - lifetimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Ja tu nic nie traktuję osobiście :P

Rozumiem wasze podejście. Sam bym takie miał. Będzie PO.

To nie moje do Ciebie tylko graczy do Knicks. Sam jestem niezwykle sentymentalny co doceniają też moi gracze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.