Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, LONGER01 napisał:

 

Fox-McCollum-Durant-Siakam + kolejne 23mln na weteranów z FA + młodzież w składzie to najlepsze co KD może spotkać w naszych warunkach

 

Wyglada na najslabszy team w karierze KD. Team na II runde maks w obecnej konferencji. W Miami ma prawdziwy support w postaci Doncica & Oladipo i kilkadziesiat milionow na wzmocnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Wyglada na najslabszy team w karierze KD. Team na II runde maks w obecnej konferencji. W Miami ma prawdziwy support w postaci Doncica & Oladipo i kilkadziesiat milionow na wzmocnienia ;)

Z tego co liczyłem - bo dziwnym trafem Kevin i u mnie jest #1 na liście , to jeśli nie zejdziesz z Reddicka to w zasadzie masz niewiele lepszy skład 😛 zakładając ze Kevin dostanie maksa to musiałbyś zrzucić caphold Vucevicia i zostaje Ci jakieś 15 mln na wzmocnienia mając kwartet Oladipo-Reddick-Durant-Doncic - jeśli chodzi o poziom sportowy to nikt mu takich warunków jak Minnesota nie zapewni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Z tego co liczyłem - bo dziwnym trafem Kevin i u mnie jest #1 na liście , to jeśli nie zejdziesz z Reddicka to w zasadzie masz niewiele lepszy skład 😛 zakładając ze Kevin dostanie maksa to musiałbyś zrzucić caphold Vucevicia i zostaje Ci jakieś 15 mln na wzmocnienia mając kwartet Oladipo-Reddick-Durant-Doncic - jeśli chodzi o poziom sportowy to nikt mu takich warunków jak Minnesota nie zapewni :)

Core Doncic/Dipo/Durant idealnie sie uzupelnia, a kontrakt Redick daje duzo mozliwosci uzupelnienia skladu. Vucevic jest rowniez w naszych planach ;)

Osobiscie troche martwie sie o Minnesote, przykro mi bylo jak ostatnio ostatnio Tatum pokazywal ze ma jednak troche wspolnych genow z Jeffem Greenem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Core Doncic/Dipo/Durant idealnie sie uzupelnia, a kontrakt Redick daje duzo mozliwosci uzupelnienia skladu. Vucevic jest rowniez w naszych planach ;)

Osobiscie troche martwie sie o Minnesote, przykro mi bylo jak ostatnio ostatnio Tatum pokazywal ze ma jednak troche wspolnych genow z Jeffem Greenem. 

Tez trochę się martwiłem patrząc na Oladipo w tym sezonie :( wyglądało jakby 2017/18 było wypadkiem przy pracy tylko :( 

Lillard-Winslow-Tatum-Durant-Drummond się z kolei nie tyle świetnie uzupełnia co jest jakimś pieprzonym walcem - dopasowani jak Żak i Barciś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Lillard - McCollum - Harkless - Durant - Nurkić. Jeżeli Durant pójdzie w RL NBA do Blazers, to kto wie, może się tu nawet skusi na Timberwolves:)

Oczywiście policzyłeś salary i wiesz ze to jest niemożliwe w rl NBA a nie napisałeś żeby napisać ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Nie róbmy sobie jaj z tym durwntem w wolves. Kogoś ponosi 

Rybaku jesteś nieobiektywny, wiec to jedyny raz jak odpisuje na Twój tekst w tym temacie :)  

1 minutę temu, fluber napisał:

No przecież sign and trade to i Blazers mogą zrobić:)

No to odejmij z zespołu McColluma i wówczas porównaj zespoły które wypisałeś :) 

// 

Stworzyłem idealne warunki dla Duranta i jako jedyny z naszej trójki mam tez coś do zaoferowania GSW w zamian za Duranta - myślicie ze Durant po tylu latach w GSW i tego co im zawdzięcza nie weźmie tego pod uwagę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Stworzyłem idealne warunki dla Duranta i jako jedyny z naszej trójki mam tez coś do zaoferowania GSW w zamian za Duranta 

W sensie za gracza, który w RL NBA poszedł w dealu za Jabariego Parkera i Bobby Portisa chcesz pozyskać Duranta? Poza tym...

Timberwolves wymienili tylko w tym sezonie 28 zawodników, 28!!!!!!!!!, żaden poważny zawodnik nie zawita tam przez najbliższe 3 lata, przynajmniej w moich głosowaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W sensie za gracza, który w RL NBA poszedł w dealu za Jabariego Parkera i Bobby Portisa chcesz pozyskać Duranta? Poza tym...

Timberwolves wymienili tylko w tym sezonie 28 zawodników, 28!!!!!!!!!, żaden poważny zawodnik nie zawita tam przez najbliższe 3 lata, przynajmniej w moich głosowaniach

Oho, mój ulubiony argument z dupy - patrzysz na liczbę wymian zamiast na efekt finalny - Ale to potem bo smażę frytki.

DAR odchodził z Lakers za zejście z Mozgova, dzisiaj jest allstarem .

c***owe argumenty - stać Cię na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Oho, mój ulubiony argument z dupy - patrzysz na liczbę wymian zamiast na efekt finalny - Ale to potem bo smażę frytki.

DAR odchodził z Lakers za zejście z Mozgova, dzisiaj jest allstarem .

c***owe argumenty - stać Cię na wiecej

Wymieniles wszystkich wolnych agentow z jakimi podpisales umowy w ciagu ostatnich dwoch lat.

Wszystkich co do jednego.

Wymieniles w ciagu niecalego sezonu 28 graczy.

Czyli caly sklad.

Dwa razy.

!!!

Masz klub w minnesocie.

I chcesz zeby w fa przyszedl do Ciebie durant.

Za otto portera.

Lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Wymieniles wszystkich wolnych agentow z jakimi podpisales umowy w ciagu ostatnich dwoch lat.

Wszystkich co do jednego.

Wymieniles w ciagu niecalego sezonu 28 graczy.

Czyli caly sklad.

Dwa razy.

!!!

Masz klub w minnesocie.

I chcesz zeby w fa przyszedl do Ciebie durant.

Za otto portera.

Lol.

Co za różnica gdzie mam klub ? To bez znaczenia, miasta nie miały brać udziału w decyzjach.

Wymienilem gorszych na lepszych, co do jednego- taki był zamysł od razu i go kontynuuje - rozumiem ze po tym jak Ainge oddał Thomasa to tez żaden FA do Bostonu przez trzy lata nie przyjdzie ?

Otto Portera i picki GSW które mam 2 z nadchodzących lat - to tez pominąłes .

Tak jak pisałem niejednokrotnie, Minnesota miała swój plan i go realizowała krok po kroku, punkt po punkcie - myślisz ze po co przepłaciłem pick GSW 21 oddając 2 pierwszorundowe za niego ? Każdy mój ruch miał jakiś cel - a celem ostatecznym był Durant - moje działanie było spójne od początku do końca - jeśli myślisz ze Durant by to olał to spoko, kilku na pewno was będzie , ale jak popatrzysz na to chłodno - począwszy od wymian które robiłem , przez wywiad u @Shams Charania i inne małe rzeczy to zmienisz optykę - na chłodno , a nie rzucając wyświechtanymi hasłami, ze Sota zła bo dużo wymieniała kiedy jasne było ze wymienia nie dla wymian tylko kolekcjonowania assetow . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Biorą jak najbardziej. I tak są bigmarety u nas vs RL poszkodowane, ale jak jakiś FA chce grać w bigmarkecie akurat to się bierze to pod uwagę. W NBA, że tak powiem nie zawsze ostatnio to był jakikolwiek argument.

By nie było. Zatrudnianie nowych bigFA mi nie grozi w przyszłych latach jak wiadomo :) 

Co za bzdura , sam te grę wymyśliłeś i ja dołączając do niej słyszałeś - z wszed i z owad - ze realne lokacje c***a maja do znaczenia, liczą się ruchy GMow - jak teraz to się zmieniło to spoko , fajnie fajnie , fajnie sobie wybrać big market na start i potem zamiast własnych skillsow czerpać korzyści z lokalizacji- zreszta o tym już wiesz, dostałeś Lebrona za friko - w zasadzie lata mi to, czy dostanę zasłużenie Duranta czy nie bo cześć GMow ma kompleksy trudno, zawsze mam plan B,C, D - jak będzie trzeba mieć to i E znajdę - lubię te grę i faktycznie ten Durant choć naturalnie by wybrał mnie, to zbyt by wypaczył dalsza grę- spoko, pobuduje sobie dalej by tacy pseudo goatowie podbudowali sobie ego:) 

 

bawi mnie jedynie to, ze jako założyciel gry zapomniałeś o podstawowych zasadach- liczą się skillsy GMow a nie lokalizacja :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Rybaku jesteś nieobiektywny, wiec to jedyny raz jak odpisuje na Twój tekst w tym temacie :)  

Stworzyłem idealne warunki dla Duranta i jako jedyny z naszej trójki mam tez coś do zaoferowania GSW w zamian za Duranta - myślicie ze Durant po tylu latach w GSW i tego co im zawdzięcza nie weźmie tego pod uwagę ? 

Ty jestes nieobiektywny.

Ja piszę cały czas to samo od dłuższego czasu. A zacząłem to robić od razu po rozpoczęciu twojej krucjaty transferowej, wymiany całej drużyny i rezygnacji z PO. 

Dziwię się, że schodzisz do poziomu argumentacji Lbs'a czy Eld'a (no offense, co było to było) z przeszłości. 

No i abstrahując od powyższego, ze względów sportowych dla mnie w sumie oladipo,doncic,vucevic to z grubsza podobny lvl do lillard winslow tatum drummond. A inne czynniki już kompletnie na korzyść Tangiersa.

No i btw dziwię się trochę BPTH, bo przecież nie da się wykluczyć, że durant zostanie w gsw. gosc zmienia zdanie kazdego dnia, u nas jest szansa ze nie zdobedzie mistrzostwa (wiec jakby nie patrzec jest potrzebny i pryzmat jego postrzegania jest inny anizeli "na gotowe") 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.