Skocz do zawartości

Plotki, transfery, zmianny i inne w jezioranach:)


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Też słyszałem o tych plotkach, podobno w Memphis zaczyna się wyprzedaż. Ja na Gasola miałem nadzieję latem, był moim numerem 2 na liście życzeń, zaraz po KG. Gość jest idealnym PF do trójkątów, jak Mitch go pozyska za cenę Kwame to jesteśmy potęgą. Turiafa trzeba będzie poświęcić, szkoda ale takiej szansy nie można stracić. Critta też można oddać, wszystko okrasić porcją picków. Cholera, niech biorą Lamara jak chcą, mam go już dosyć. Byle tylko Gasol został Lakerem. Piątka Farmar/KB/LO/PG/AB przez kilka lat będzie trząść ligą. Można jeszcze latem przehandlować LO za jakiegoś Kałasznikowa czy Matrixa i nic nas nie powstrzyma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o wyprzedaży w Memphis to prawda to wątpię by Ronny musiał zostać oddany. To nie ma sensu ze strony Grizzlies jeśli faktycznie chcą ciąć koszty i właściciel zamierza sprzedać klub Ronny zarabia w tym sezonie za mało by jego wygasający kontrakt miał znaczenie, ale latem dostanie już większy i dłuższy, którego Grizzlies nie będą chcieli mu dać. To nie jest gość, którego się oddaje w wymianie jego wartość dla drużyny jest dużo większa niż wszystko co robi na parkiecie oni go nie oddadzą jest zbyt ceniony przez trenerów, kibiców i Bryanta a i dla Grizzlies sprowadzenie go sensu by nie miało za dużego bo pewnie latem poszedłby gdzie indziej. Jeżeli plotka by się sprawdziła to niech oddadzą za niego Kwame, Critta i Vujacica tylko po tej serii wyjazdowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdziele!!!!!!!!!!!

nie wierze.

sory kwame. biznes is biznes. dobrze ze poczeklai tych kilka spotkan jak zacznie cos grac to memphis go lykneli.

[piekna sprawa. nie tracimy przy tym odoma.

nie wiem czy oznacza to dalsza przebudowa ale podoba mi sie to konkretnie

 

bynum-gasol-odom najwyzsze trio podkoszowe w lidze

plus kobe fish

nie tracimy przy tym farmara i reszty role playerow.

 

zakladajac ten temat wierzylem w cuda ale nie takie.

 

 

edit:faq wciaz nie wierze. mialem cos napisac i nie wiem co w tej chwili.

 

edit2. juz wiem:) wiem po co wybieralismy mlodego gasola:) oplacalo sie. teraz panowie zacznijmy sie uczyc hiszpanskiego bo wszystlkie mecze lakersow beda w hiszpanskiej tv a lakers prawdopodobnie zawitaja do europy w te wakacje wiec trzeba bedzie bukowac bilety do barcelony:)

 

heh. dobrze ktos to podsumowal na cl. "shaq trade officially done"

 

motyla noga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le :D:D Mitch, jesteś wielki :wink:

Lepszej informacji nie mogłem dziś zobaczyc wchodząc do neta. Wczoraj byłem pozbawiony przez cały dzień możliwości wejścia do internetu, teraz wchodzę, wygrana z Raptors, pozyskanie Gaosla i to bardzo małym kosztem. Ktoś może poweidziec, ze Crittenton może być wielkim graczem, ale w takim układzie musieliśmy to zrobić i mamy Gasola.

Pięęęęęknie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejne pytanie odnosnie wymian:

 

jezeli jest taka mozliwosc to

 

czy probujemy pozyskac kidda kosztem lo,vlada/luke'a, i farmara?

 

tworzac wtedy sklad wezszy oparty na 4 potenjalnych all starow, i arizie w s5.

bynum-gasol-ariza-bryant-kidd

lawka:fisher,luke,turiaf,mihm,vujacic,karl

 

czy nie robimy zmian i pozostajemy z tym sklade. z mlodymi perspektywicznymi rezerwowymi, szerokim skladem itd.

 

jeden i drugi sklad wygladaja fantastycznie. roznica polega na 1 pozycji. szczerze mowiac ten frontcourt bynum-gasol-odom (razem 640cm!!) wyglada z 1 strony przerazajaco i nie wiadomo czy to wypali ale z 2 strony wyglada.... przerazajaco. do tego nie ma problemow grajac przeciwko smallball tym skladem bo wszyscy ci goscie sa strasznie ruchliwi i szybcy jak na swoje warunki fizyczne. jak wy to widzicie? potrzebujemy jeszcze czegos by zawalczyc o misia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzeba już więcej zmian jedyne co to wydaje się, że jak wrócą Andrew i Trevor Radman lub Walton (albo i obaj) będą zbędni. Mają niestety obaj dość długie kontrakty, które trudno będzie ruszyć a w tej chwili są nam potrzebni tylko na wypadek kontuzji

 

Fish/Jordan

Kobe/Sasha

Lamar/Ariza

Gasol/Turiaf

Bynum/Mihm/Mbenga

 

Powinni pokombinować z zamianą przynajmniej jednego z nich na jakiegoś wysokiego zmiennika dla Bynuma nawet za wygasający kontrakt nie obraziłbym się gdyby gdzieś ich oddali. Problem w tym, że Phil nie da ruszyć Waltona i jeśli tylko będzie zdrowy będzie dostawał minuty, które byłoby lepiej dać innym graczom takim jak Ronny czy Ariza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie stop dla dalszych wymian. :D Teraz już chyba nam Kidd niepotrzebny, a stracilibyśmy naszych świetnych zawodników z ławki, bo taki Farmar często daje niezłego kopa :D Kidd pogra jeszcze pewnie przez 2 lata, a tak mamy skład na wiele dłuższy czas :) Uhhh, aż boję się myśleć, jak nasza gra może wyglądać za dwa lata, a nawet w następnym sezonie, jeśli Bynum i Farmar dalej będą się tak rozwijać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie...Gasol zawsze byl jednym z tych zawodnikow dla mnie ktorzy wygladem i stylem gry kompletnie mi nie pasowali. A gra w Lakers. Nie wiem jak to zniose...ale niech chociaz pojdzie w slady Radmana i odwiedzi budynek z napisem BARBER SHOP!!! Qfaa...chlopie lustra nie masz? Wilkołak jak sie patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dnia na dzien edziemy dowiadywali sie wiecej na temat transferu gasola:)

oto 1 interview z mitchem

http://www.latimes.com/sports/basketbal ... &cset=true

 

oto cytat z tego wywiadu ktoruy mnie rozwalil:

"Three weeks ago, we would not have made a deal," Kupchak said. "But when Andrew went down, we didn't want to give away eight weeks. Lo and behold, Pau was available."

 

czyli inaczej nie mielibysmy dzis gasola gdyby nie kontuzja drew. pisalem wtedy szukajac jakichs ozytywow ze moze dzieki temu sie ogra turiaf badz kwame ale nie spodziewalem sie ze bedzie to glownym czynnikiem wznowienia rozmow dot. gasola. faq.

 

nie wie mjak to bedzie wygadalo za 3 miesiace ale sam fakt ze nie byloby tego bez kontuzji ab jest przerazajacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto cytat z tego wywiadu ktoruy mnie rozwalil:

"Three weeks ago, we would not have made a deal," Kupchak said. "But when Andrew went down, we didn't want to give away eight weeks. Lo and behold, Pau was available."

 

czyli inaczej nie mielibysmy dzis gasola gdyby nie kontuzja drew. pisalem wtedy szukajac jakichs ozytywow ze moze dzieki temu sie ogra turiaf badz kwame ale nie spodziewalem sie ze bedzie to glownym czynnikiem wznowienia rozmow dot. gasola. faq.

 

nie wie mjak to bedzie wygadalo za 3 miesiace ale sam fakt ze nie byloby tego bez kontuzji ab jest przerazajacy...

ja bym mu tam raczej w to nie wierzył, nie sprowadziliby Gasola na takich dogodnych warunkach gdyby nie kontuzja Andrew :lol:

przecież gdyby się on nie kontuzjował Kwame byłby mniej potrzebny i byłby tylko rezerwowym centrem, którego niby nie chcieliby wymienić za gracza formatu Gasola, który jest idealnym partnerem pod kosz dla Drew :?

 

Mitch ściemnia i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to to wszystko mnie teraz malo interesuje dlaczego i wogole. Jest Gasol i cieszmy sie bo mamy teraz cholernie silny sklad a jezeli w S5 bedzie Bynum-Gasol-Odom to nasz frontcourt jest po prostu swietny. Na obwodzie Kobe z Fisherem, a lawka wciaz jest silna: Farmar-Sasha(tez gra lepiej)-Vlade/Ariza/Walton-Ronny-Mihm. Naprawde mozna cos ugrac a Gasol pewnie szybko sie polapie w trojkatach. Naprawde transfer idealny, dostajemy gwiazde za nic i nawet jesli Kwame teraz sie rozwinie (bo znajac nasze szczescie tak moze byc...) to i tak tego transferu na pewno nie zaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"We were worried that the Lakers might do the deal with Chicago," said Heisley, who had learned the Lakers were talking about sending Brown and Radmanovic to Chicago for Ben Wallace

 

no i kolejny puzzel do uladanki.

mem bali sie ze lakers puszcza kwame do bulls za radmanovica i bena wallace'a. jak dla mnie glupi transfer. bo po powrocie drew mielibysmy problem z ustawieniem na centrze bena badz drew. jeden z nich musialby byc rezerwowym.

 

van nic mnie nie zdziwi. ale jak bylo naprawde pewnie sie nie dowiemy nigdy..

 

btw. dzis prawdopodobnie nie zagra. bedzie w dresie na lawce ale nie zagra. bo raz ze transfer wciaz nie jest dokonczony przez testy kwame a 2 ze gasol nie mial zadnego treningu z chlopakami. do washongtonu dotar przed polnoca w sobote a w niedziele o 12 w poludnie graja mecz z wizards wiec niema opcji zeby zagral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadasz. Wallace świetnie uzupełniałby się z Bynumem, graliby w tym samym momencie.

 

W obronie może i tak, ale w ataku Ben jest jeszcze gorszy od Browna. Czy poradziłby sobie na czwórce w triangle offense? Wątpliwe.Poza tym Wallace się kończy.

 

 

 

Mimo wszystko to dość ciekawa koncepcja. Ponoć Lakers rozmawiali z Grizzlies w sprawie wymiany Odoma za Millera i Swifta. Być może była to alternatywa dla Gasola. Big Ben i Mike na skrzydłach? Brzmi itrygująco.

 

 

Choć oczywiście wolę obecną sytuację. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadasz. Wallace świetnie uzupełniałby się z Bynumem, graliby w tym samym momencie.

prosze cie!!

ben wallace jako pf w trojkatach? jaja sobie robisz?

do trojkatow potrzebny jest fizol pf okej ale taki z rzutem. dennis rodman to byl ewenement. gosc choc nie rzucal robil kupe pozytywnej roboty. ben nie bylby w stanie robic tego co rodman w bulls. rodman mial chcac nie chcac wysokie iq koszykarskie, byl idiota to fakt, ale potrafil glupia zaslona bez pilki wykreowac partnera a i ilosc zbiorek w ataku dawala zespolowi w ktorym gral powalajaca ilosc ponowien akcji. ben chocby nie wiem jak chcial nie pomoglby nam jako pf, a do tego gra coraz gorzej. potrzebny jest pf z dobrym rzutem z poldyski. taki jak horace grant, charles oakley, gooden w miare teraz i.... gasol.

 

jendras dziekujmy bogu ze lamar ma taki a nie inny kontrakt, ze dzieki temu grizzlies nie chcieli go lyknac i wyszlo jak wyszlo.

 

blokuje nam to teraz zmiany, ale prawda jest taka ze przy takim skladzie nie potrzebujemy zmian. przynajmniej tak to wyglada w tymmomencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wymiana Odoma za Millera byłaby dla tego zespołu korzystna. W tym momencie bardziej potrzebujemy shootera niż gościa, który rzutem nie grozi, za to lubi grać z piłką, na co teraz za wiele okazji mieć nie będzie. Odom trzymał się w cieniu jeszcze kiedy grał Bynum, a co dopiero teraz? Myślę, że Lakers wrócą do tematu, ale dopiero latem.

 

 

A Rodman może nie miał zbyt wielu umiejętności ofensywnych, jednak przede wszystkim był bardzo inteligentnym graczem. Dlatego sobie radził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie powinniśmy robić zmian na siłe, bo w tej chwili ich naprawdę nie potrzebujemy. Można się czepiać, że powinniśmy Lamara wymienić na jakiegoś SF, który gra bez piłki, dobrze rzuca za 3 i broni. Ale Lamar to point forward, świetnie odnajdzie się w nowej roli, ponieważ nie lubi forsowac rzutów. Świetnie zbiera i będzie musiał być kryty przez niższych od siebie zawodników, bo wysocy przeciwnika będą musieli zając się Pauem i Andrew. Poza tym Gasol tytanem zdrowia nie jest i często Lamar będzie go zastępował na 4.

 

Gdy wszyscy wyzdrowieją (mam nadzieję), będziemy mieli niezwykły urodzaj na SF i powinniśmy pozbyć się jednego z nich, najlepiej Waltona lub Radmana, sprowadzając jakiegoś wysokiego. Za MLE można podpisać jakiegoś obrońcę czy weterana i to wszystko, czego potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.