Skocz do zawartości

Pelicans 17/18 czyli koncert AD / DC


Raf85

Rekomendowane odpowiedzi

A Davis niby nie ma?

 

Na dzisiaj Davis jest przynajmniej poziom wyżej niż cała reszta jest jeszcze młody i spokojnie może się jeszcze rozwinąć.

 

Na dzień dzisiejszy (czyli dane z ostatnich miesięcy minionego sezonu) to Jokic > Davis, więc teges (serio polecam oglądanie Nuggets - nie ma bardziej fun2watch drużyny w lidze*)

a Towns w sumie to może być b.podobny case do AD 

 

* ok GSW pewnie gra ładniej, ale ja nie gustuję w gangbangach

Jak można pisać, że Davis nie ma potencjału na TOP5 w momencie jak sami ustawiliśmy go na 7 pozycji i wszyscy przed Nim są starsi?

 

On ma za sobą rewelacyjny sezon, więc nie powinno się wykluczać jako przyszłej ligowej jedynki.

 

Janusze miały głos - nic nie poradzisz :grin:

 

ale fakt - jak na siebie zagrał rewelacyjnie (to i tak gorzej niż Nikola grający pół sezonu z ławki ;) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy (czyli dane z ostatnich miesięcy minionego sezonu) to Jokic > Davis, więc teges (serio polecam oglądanie Nuggets - nie ma bardziej fun2watch drużyny w lidze*)

a Towns w sumie to może być b.podobny case do AD 

 

* ok GSW pewnie gra ładniej, ale ja nie gustuję w gangbangach

 

Janusze miały głos - nic nie poradzisz :grin:

Po stwierdzeniu Jokić>Davis kończę z tobą dyskusję bo to już nie ma sensu. Masz swoje zdanie, z którym kompletnie się nie zgadzam i które dla mnie nie mają żadnego potwierdzenia w statystykach, bo wg mnie Jokić jest słabszy w ataku i dużo słabszy w obronie od Davisa.

 

A to że większość też stwierdziła, że Davis jest dużo lepszy niż Jokić nie uprawnia cię do nazywania ich Januszami, bo każdy ma prawo do swojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po stwierdzeniu Jokić>Davis kończę z tobą dyskusję bo to już nie ma sensu. Masz swoje zdanie, z którym kompletnie się nie zgadzam i które dla mnie nie mają żadnego potwierdzenia w statystykach, bo wg mnie Jokić jest słabszy w ataku i dużo słabszy w obronie od Davisa.

 

Faktycznie skończmy tę dyskusję :DDDDDDD

A to że większość też stwierdziła, że Davis jest dużo lepszy niż Jokić nie uprawnia cię do nazywania ich Januszami, bo każdy ma prawo do swojego zdania.

 

Przeczytaj co napisałeś :grin:

 

Nie mam prawa do swojego zdania nt głosujących, ponieważ każdy ma prawo do swojego zdania.

 

Złoto.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym jokic jest indywidualnie lepszy od AD w ataku oprócz podań w tempo? Nawet kozioł ma gorszy...

 

np. ma lepszy rzut - to dość istotny element ataku tak mi się zdaje.

 

czyli ma przewagę w dwóch najważniejszych elementach 'ataku'

Nie mówiąc o tym, że podania (a raczej ogólny playmaking) u Jokica są na kosmicznym poziomie (jakiego nie było chyba jeszcze u żadnego "big mana" w lidze) - generalnie jako center ma ofensywnie impakt all-star rozgrywajka.

 

aha jako bonus to ma też lepszą ofensywną zbiórkę (i zbiórkę ogólnie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. ma lepszy rzut - to dość istotny element ataku tak mi się zdaje.

 

czyli ma przewagę w dwóch najważniejszych elementach 'ataku'

Nie mówiąc o tym, że podania (a raczej ogólny playmaking) u Jokica są na kosmicznym poziomie (jakiego nie było chyba jeszcze u żadnego "big mana" w lidze) - generalnie jako center ma ofensywnie impakt all-star rozgrywajka.

 

aha jako bonus to ma też lepszą ofensywną zbiórkę (i zbiórkę ogólnie)

Lepszego rzutu nie ma na 100 procent bo nawet tego nie miał jak pokazać, i fg czy cokolwiek mnie nie interesuje. Jak zacznie oddawać tyle rzutów co AD i będzie samcem alfa w ataku to możemy tych panów porównywać, jak narazie to się ośmieszasz z tymi tezami bo Jokic to jeszcze stabilnej formy przez trzy miesiące nie miał nigdy, a AD trzyma swój poziom mecz w mecz od 3 sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie skończmy tę dyskusję :DDDDDDD

 

Przeczytaj co napisałeś :grin:

 

Nie mam prawa do swojego zdania nt głosujących, ponieważ każdy ma prawo do swojego zdania.

 

Złoto.

I kończymy bo ja podkreślę jeszcze raz i będę się tego trzymał. Jokić jest słabszy i w ataku i w obronie od Davisa.

 

Masz prawo do swojego zdania, ale nazywanie Januszami wszystkich którzy uważają Jokicia za słabszego to jest po prostu obrażanie ich wszystkich. Zresztą polecam zobaczyć kogo tam nazwałeś Januszami. W ciągu kilku dni ( jak będę miał czas) zrobię listę wszystkich, których nazwałeś Januszami.

 

Zdanie możesz mieć jakie chcesz, ale obrażać mających inne zdanie nie powinieneś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszego rzutu nie ma na 100 procent bo nawet tego nie miał jak pokazać, i fg czy cokolwiek mnie nie interesuje. Jak zacznie oddawać tyle rzutów co AD i będzie samcem alfa w ataku to możemy tych panów porównywać, jak narazie to się ośmieszasz z tymi tezami bo Jokic to jeszcze stabilnej formy przez trzy miesiące nie miał nigdy, a AD trzyma swój poziom mecz w mecz od 3 sezonów.

 

No ja zawsze myślałem, że akurat rzut to jedna z rzeczy, którą box-score może ładnie oddać, dzięki za wyprowadzenie z błędu!

 

Jokic nigdy raczej nie będzie robił z siebie "samca alfa" pokroju AD, czy Westbrooka - i to jego kolejna zaleta w ataku :D

 

no to skoro zdestabilizowany Jokic gra lepiej od stabilnego AD, to się boję co to będzie jak się Nikola ustabilizuje (i zrobi kondycję!) - żeś mi narobił smaka!  (abstrahując od tego, że AD nie trzyma równego poziomu od 3 lat, bo chyba dopiero w tym sezonie wszedł na wyższy level - szczególnie w D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kończymy bo ja podkreślę jeszcze raz i będę się tego trzymał. Jokić jest słabszy i w ataku i w obronie od Davisa.

 

Masz prawo do swojego zdania, ale nazywanie Januszami wszystkich którzy uważają Jokicia za słabszego to jest po prostu obrażanie ich wszystkich. Zresztą polecam zobaczyć kogo tam nazwałeś Januszami. W ciągu kilku dni ( jak będę miał czas) zrobię listę wszystkich, których nazwałeś Januszami.

 

Zdanie możesz mieć jakie chcesz, ale obrażać mających inne zdanie nie powinieneś.

 

proponuję założenie tematu "Janusz według Julka" i umieszczenie tam swoich znalezisk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdanie możesz mieć jakie chcesz, ale obrażać mających inne zdanie nie powinieneś.

 

To Twoje zdanie!

Mnie się o CP3 czepiałeś, a Tobie samemu loveryzm umysł i zdrowy rozsądek przysłania...

 

Jokic over Davis? Serio?

 

Serio. Staram się Was nawrócić póki nie będzie za późno.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Porzingis faktycznie od duetu Davis / Cousins lepiej wygląda solo, jednak i Davis, i Cousins - pojedynczo - to zawodnicy według mnie co najmniej dwa razy lepsi od niego.

A co do wysokości kontraktu Holidaya - to naprawdę zarąbisty rozgrywający, z przeglądem pola, podaniem i rzutem. Śmiem twierdzić, że gdyby nie kontuzje, mógłby być top 3/4 jedynką w lidze. No i te miliony.... ale wystarczy spojrzeć na to co facet potrafi.... i na to ile zarabiają inni zawodnicy, często dużo gorsi, i ten kontrakt przestaje aż tak dziwić.

Szkoda tylko, że niektóre drużyny są budowane bez wizji, bez pomysłu i bez większego sensu.

--------

Edit: aleście się rozpisali.... zanim napisałem posta Wy prawie dwie strony dyskusji spłodzili. :)

Pięknie, pięknie. :)

Edytowane przez Ultar76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję założenie tematu "Janusz według Julka" i umieszczenie tam swoich znalezisk!

A proszę bardzo.

 

Janusze nie znający się na koszykówce i wymieniający Davisa ponad Jokiciem. Prawie wszyscy głosujący w ankiecie.

 

Specjaliści i znawcy twierdzący że Jokić jednak jest lepszy. Znalazłem tylko 1 taką osobę.

 

Czyli na tym forum piszą prawie sami Janusze wg ciebie. To po co w ogóle z takimi rozmawiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Porzingis faktycznie od duetu Davis / Cousins lepiej wygląda solo, jednak i Davis, i Cousins - pojedynczo - to zawodnicy według mnie co najmniej dwa razy lepsi od niego.

A co do wysokości kontraktu Holidaya - to naprawdę zarąbisty rozgrywający, z przeglądem pola, podaniem i rzutem. Śmiem twierdzić, że gdyby nie kontuzje, mógłby być top 3/4 jedynką w lidze. No i te miliony.... ale wystarczy spojrzeć na to co facet potrafi.... i na to ile zarabiają inni zawodnicy, często dużo gorsi, i ten kontrakt przestaje aż tak dziwić.

Szkoda tylko, że niektóre drużyny są budowane bez wizji, bez pomysłu i bez większego sensu.

--------

Edit: aleście się rozpisali.... zanim napisałem posta Wy prawie dwie strony dyskusji spłodzili. :smile:

Pięknie, pięknie. :smile:

czekaj, czekaj jak do AD > KP jeszcze się mogę zgodzić to jak DMC > KP? 

coś kolega wyjasni?

 

co do Holiday to własnie przez kontzuje nie powinien tyle zarabiać i to jeszcze w takiej sytaucji w jakiej są Pels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj, czekaj jak do AD > KP jeszcze się mogę zgodzić to jak DMC > KP? 

coś kolega wyjasni?

 

co do Holiday to własnie przez kontzuje nie powinien tyle zarabiać i to jeszcze w takiej sytaucji w jakiej są Pels

 

 

 

1. DMC > KP - bo go lubię za to że jest kawałem bydlaka, a Kristaps jakaś taka łajza. ;) - napisałem, że według mnie - to moje subiektywne zdanie i naprawdę z ręką na sercu wolałbym mieć DMC w składzie niż dwóch KP. Ktoś kto ma jaja albo Ci rozłoży organizację, albo pociągnie ją na swoich barkach. A ktoś tak nijaki z charakteru jak Łotysz? Fajny gracz, lubię go, ale nie ma i nigdy nie będzie miał tego czegoś.

 

2. Kontrakt Holidaya - Wolałbym płacić 25 baniek Jirue, niż np.:

 - 15 Mozgov

 - 30 (łącznie) S. Hill, O. Asik i E. Moore

 - 22 Batum

 - 13 JR Smith (chociaż tego lubię bo wariat więc niech ma)

 - po 16 R. Jackson i T. Harris

 - 34 (łącznie) J. Noah i T. Hardaway Jr.

 - 24 O. Porter Jr.

 - 19 R. Anderson

 - 36 (łącznie) A. Crabbe i E. Turner

 

B. Griffin też wiecznie połamany, a dostał prawie 30. A C. Parsons 23

J. Teague ma 19.... uważam że Holiday po za zdrowiem jest lepszym grajkiem od JT.

 

 

Nie zmienia to faktu, że to są chore pieniądze na które żaden z nich nie zasłużył. Piszę tylko że w takich realiach dałbym radę ten jego kontrakt przełknąć.

Edytowane przez Ultar76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kontrakty które wymieniłeś też są przprlacone więc co to za argument?

 

Co Do Dmc to gdzie on jeszcze nie rozwalił szatni? Ze dajesz mu szansę? Rok na uniwerku i teraz pół w Pels? I pociągnął na swoich barkach?

I ma to coś czego niby nie ma Lotysz?

 

Poza tym skąd znasz dobrze charakter KP? Powiedz jaki jest?

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumentuję to porównując jego przeplacony kontrakt do innych patałachów z przeplaconymi kontraktami i piszę - myślę, że wyraźnie - że skoro takie pieniądze zarabiają gracze z którymi na pewno byś sobie poradził na boisku :P to i Jirue jak dla mnie może podobnie zarabiać - skoro taki jest obecnie trend w lidze.

 

A co do Kristapsa - fajny koleś. Niech gra sobie w Bostonie, w Lakersach, może w SAS. Ale do drużyn typu Knicks, Pistons, gracze z takim wyrazem oczu i sposobem gry nie bardzo jak dla mnie , pasują. Masz rację. Nie znam jego charakteru. Tak samo nie znam charakteru większości polityków. Ale na niektórych na pewno nigdy nie będę głosował mimo, że nigdy ich nie poznam.

Edytowane przez Ultar76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.