Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się jak katedra w Gorzowie (bez spiny) :smile:

Genialne rozwiązanie problemu KCP, ja tam mu życzę jak najlepiej, ale niech próbuje się rozwijać już gdzie indziej. Mógłby fajnie wyglądać w Lakers. Bradleya zawsze ceniłem wyżej, więc taki deal, jeszcze z bieda-pickiem jest super. Morris jest spoko, ale pewnego poziomu nie przeskoczy, a blokował trochę miejsca choćby dla Heńka.

Teraz trzeba to wszystko rozsądnie poustawiać, dać duże minuty młodym nawet kosztem wyniku i bez kompletnie żadnego ciśnienia zobaczyć co przyniesie sezon. Może właśnie to będzie sposób na jakiś sukcesik?

Edytowane przez Zaphod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj w tym sensie że nie trzeba przepłacać jak RFA tylko można go brać za cenę rynkowa...

Ciekawe kto się na niego połakomi, bo w Pistons nie zostanie. Może Nets? Byłaby to opcja, by coś szybciej budować na Brooklynie. KCP w parze z D'Angelo nie wyglądałby jakoś źle. Dalej bez rewelki, ale zawsze byłaby to obwodowa para na jakimś stablinym poziomie, a nie wynalazki z D-League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje,zalias. i ja nie twierdze,ze ta wymiana jest dobra wylacznie dla pistons!  ;) obserwujac poczynania bowera - odkad pojawil sie w motown - stwierdzam natomiast,ze [pod kazdym wzgledem: sportowym,zarzadzania budzetem etc.] facet zna sie na swojej robocie...

 

;) dlatego tez napisalem "i tak i nie" 

masz calkowita racje, dorzucilem tylko 5 groszy dlaczego az taki fajny ruch udalo sie zrobic

 

swoja droga to jest w ogole zbawienie dla nich jesli mysleli o tym zeby KCP podpisywac, bo wjebali by sie w mega wysoki kontrakt na sile jak bedzie w przypadku Wiz i Portera, tak samo jak w przypadku Pels i Jrue, to sa ruchy ktore musieli/musza zrobic bo inaczej po prostu zawodnika straca, ale ten ruch tez blokuje kompletnie wszystko az sie smutno robi jak sie widzi takie rzeczy ale takie czasy takie zasady i takie kontrakty

 

 

Ciekawe kto się na niego połakomi, bo w Pistons nie zostanie. Może Nets? Byłaby to opcja, by coś szybciej budować na Brooklynie. KCP w parze z D'Angelo nie wyglądałby jakoś źle. Dalej bez rewelki, ale zawsze byłaby to obwodowa para na jakimś stablinym poziomie, a nie wynalazki z D-League.

 

 ja szczerze mowiac na miejscu Nets uderzylbym w Jonathona Simmonsa, goscia ktory super mlody nie jest, ale tez i nie jest stary (27 lat), podczas nieobecnosci Kawhiego przy wiekszym ciezarze gry na barkach tez dawal rade i chociaz wiem, ze system Popa robi koszykarzy z gosci, ktorzy w innych druzynach sie nie potrafia odnalezc, to kurcze akurat Simmons udowodnil chyba ze zapieprza na swoj sukces jak malo kto pnac sie w gore szczebel po szczeblu i na miejscu wlasnie tych druzyn ktore szukaja kogos relatywnie mlodego i z upsidem uderzalbym po niego, bo i nie trzeba na niego maxa wykladac i tez wydaje mi sie to stosunkowo niskim ryzykiem

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile:.Czy byłby w stanie ktoś skrobnąć coś w paru słowach o Morrisie?Będzie z niego pociecha?Broni coś czy tylko zadaniowiec od trójek?

zadaniowcem do '3' to on nigdy nie byl. to typowy hustle player. lubi powalczyc o zbiorke,lubi grac izolacje,nienajgorzej czuje sie z pilka w lapach. taki gracz typu a litttle bit of everything. no i dobry duch w druzynie - ma zapedy na mentalnego lidera... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego dość adekwatny defender na lebrona, bo w miarę silny i jak ma mecz, że mu się chce to bardzo dobrze broni

 

no ale z tym chceniem to jest różnie, Mook musi dostawać piłę na te swoje Iso bo inaczej jest smutny i się wtedy opieprza w D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile:.Czy byłby w stanie ktoś skrobnąć coś w paru słowach o Morrisie?Będzie z niego pociecha?Broni coś czy tylko zadaniowiec od trójek?

 

Jakby stworzyć idealnie przeciętnego gracza ligi, to byłby troszkę poniżej. Przynajmniej ma adekwatny do skilla kontrakt. Czasami nadrabia chęciami za co na pewno plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, kilka godzin człowiek nie zaglądał a tu taka niespodzianka - powiem tak wymiana na plus A. Bradley to półka wyżej nad KCP, pytanie co będzie za rok - mam nadzieję, że nam nie ucieknie, Mook - lubię go za twardość, wokalny leadership, choć te jego iso były czasem męczące - otwiera się na pole wreszcie dla Stanley, Henrego no i Kennard będzie miał swój czas.

 

Teraz KCP - świetny sprinter, świetny obrońca i cholernie nierówny strzelec - stopniowo się poprawiał, ale pamiętacie jak słabo zaczął ubiegły sezon - zgrzytaliśmy zębami (zwłaszcza za 3) potem był lepiej, a potem jak zawsze UP and DOWN - mimo to oprócz Mooka najbardziej charakterny gracz w drużynie

 

Zatem odchodzą dwaj gracze, których ceniłem (Mooka zwłaszcza za gra vs. kontrakt) a przychodzi świetny obrońca z dużo lepszym rzutem - tak Reggie patrz i  ucz się jak bronić, jak rzucać.

 

Podsumowując Van Bowery się sprawdziły, już wczoraj na SL w Orlando miny mieli tajemnicze… ale coraz bardziej pod stołkami gorąco SVG przebiera nogami

 

Zatem backcourt: Bradley/Reggie Galloway/Ish lub Kennard w każdym wariancie po solidnym obrońcy - najgorzej będzie z Ish.

 

na 3 Harris/SJ, na 4 Harris/Leuer/Henry, na 5 Dre lub Boban i Leuer (small ball) - 

 

idzie nowe, napewno bedzie lepiej niż ostatnim sezonie - a jak to czas pokażę, walka  o pozostałe 4 miejsca na wchodzie będzie interesująca - mam nadzięję, że spacing będzie wyglądał lepiej

 

no i na koniec

KCP wielkie dzięki za 4 lata i powodzenia w nowym klubie - albo ATL (choć im homer Dwajcik nie wypalił ostatnio) albo Nets (WSH Otto wyrównają) 

 

KCP będzie teraz top free agent unrestricted - chciał zostać u nas ale życie potoczyło się inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis juz wiemy,ile svg chcial sypnac kcp. 16 melonow za sezon to rozsadne pieniadze. swoja droga,mysle,ze kcp wciaz moze byc w tej lidze naprawde znaczaca postacia. pytanie,czy ma dosc inteligencji [i tutaj mam watpliwosci],by byc kims wiecej niz bardzo solidnym s5 graczem...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz agenta LeBrona Jamesa za prostaka?

 

był raz w espn - typowy gangsterski koleżka z ulicy, który liznął wielkiego świata i się wozi

 

ciężko mi to opisać i zaraz będzie, że jestem jakimś rasistą jak phil jackson - ale moje pierwsze wrażenie z richa paula, jego sposobu mówienia i manier wywoływało skojarzenie z taką słomą z butów a la ghetto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nic do niego nie mam, Lebron go wyciągnął z ulicy a on wykorzystał tę szansę

 

ale jednocześnie jak go po telewizjach zapraszają to trochę żenada bo gość nie dość że gada jak typowy sebek z ulicy to jeszcze nic ciekawego nie mówi tylko jakieś puste hasła i nic nie znaczące farmazony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nic do niego nie mam, Lebron go wyciągnął z ulicy a on wykorzystał tę szansę

 

ale jednocześnie jak go po telewizjach zapraszają to trochę żenada bo gość nie dość że gada jak typowy sebek z ulicy to jeszcze nic ciekawego nie mówi tylko jakieś puste hasła i nic nie znaczące farmazony

czyli,ze tworza z kcp idealna pare. lepsi w pantomimie niz w czytaniu ksiazek dzieciom...

 

btw [dla porzadku]: baynes podpisal za 4.3 z bostonem. osobiscie ciesze sie,ze sprobowal sil na rynku. irytowal mnie mocno. no nie bylo centra,ktory by go nie obiegl wbijajac sie pod kosz. heh...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullock z powrotem na dwa lata (drugi rok niegwarantowany) to mamy uzupełnenie na SF

 

@ShamsCharania

Free agent Reggie Bullock has agreed to a two-year, $5M deal to re-sign with the Detroit Pistons, league sources tell The Vertical.

 

Second year is not guaranteed, according to source. No need to use biannual exception since they had Bird Rights.

 

 

no to mamy skład pewnie w takim formacie - gdyż Bower na konferencji, prezentującej Gallo i Morelanda stwierdził, że będą jeszcze dwa nabytki skrzydłowy (tu jest już podpisany po konfie Bullock oraz PF) a to by oznaczało, że Tobias na 3, Leuer na 4, a Stanley z ławki póki po, dopiero w trakcie sezonu zmiana na Stanley 3, Tobias/Leuer 4 (mogą rotować)

 

 

a roster prawie zamknięty

R. Jackson/I. Smith/L. Galloway
A. Bradley/L. Kennard/L. Galloway
T. Harris/S. Johnson/R. Bullock
J. Leuer/H. Ellenson/PF
A. Drummond/B. Marjanovic/E. Moreland

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullock z powrotem na dwa lata (drugi rok niegwarantowany) to mamy uzupełnenie na SF

 

@ShamsCharania

Free agent Reggie Bullock has agreed to a two-year, $5M deal to re-sign with the Detroit Pistons, league sources tell The Vertical.

 

Second year is not guaranteed, according to source. No need to use biannual exception since they had Bird Rights.

 

 

no to mamy skład pewnie w takim formacie - gdyż Bower na konferencji, prezentującej Gallo i Morelanda stwierdził, że będą jeszcze dwa nabytki skrzydłowy (tu jest już podpisany po konfie Bullock oraz PF) a to by oznaczało, że Tobias na 3, Leuer na 4, a Stanley z ławki póki po, dopiero w trakcie sezonu zmiana na Stanley 3, Tobias/Leuer 4 (mogą rotować)

 

 

a roster prawie zamknięty

R. Jackson/I. Smith/L. Galloway

A. Bradley/L. Kennard/L. Galloway

T. Harris/S. Johnson/R. Bullock

J. Leuer/H. Ellenson/PF

A. Drummond/B. Marjanovic/E. Moreland

ciekawa jest umowa z morelandem,czesciowo gwarantowana [do momentu startu sezonu]. i to ponoc eric chcial umowe w takim ksztalcie! karma!; fu,josh!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.