Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

@BMF czekam aż mi przedstawisz kogo powinni wziąć z tym pickiem Detroit. Szczerze to tylko nad Adebayo bym się mocniej zastanowił. Inną rzeczą jaką mogliby zrobić to spakować z tym pickiem jakiś niewygodny kontrakt Tylko kto by się skusił?

Dla mnie Pistons mają jednego sensownego zawodnika w rosterze, więc brałbym cokolwiek innego niż nieatletyczny combo guard bez obrony którego jedynym rzeczywistym NBA skillem jest rzut, ale i tak nie na poziomie Reddicka czy Korvera.

 

​Pistons chyba szukali fitu, bo pewnie pożegnają się z KCP, a Kennard rzuca, ale mając ze dwóch sensownych graczy w rosterze nie szukałbym fitu.

 

Każdy gracz w rejonie 11-19 może poza Adebayo był IMHO lepszym wyborem niż Kennard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Pistons mają jednego sensownego zawodnika w rosterze, więc brałbym cokolwiek innego niż nieatletyczny combo guard bez obrony którego jedynym rzeczywistym NBA skillem jest rzut, ale i tak nie na poziomie Reddicka czy Korvera.

 

​Pistons chyba szukali fitu, bo pewnie pożegnają się z KCP, a Kennard rzuca, ale mając ze dwóch sensownych graczy w rosterze nie szukałbym fitu.

 

Każdy gracz w rejonie 11-19 może poza Adebayo był IMHO lepszym wyborem niż Kennard.

 

Dla mnie większość wybranych w rejonie 11-19 jest podobnych. Czyli mają jedną cechę na poziomie NBA a reszta nijaka. Bolączką Detroit był rzut z dystansu, który Kennard ma na fajnym poziomie dlatego wg mnie zdecydowali się właśnie na niego. Jackson przy Harrisie, Leuerze czy Morrisie nie dostałby wystarczającej liczby minut a jest jeszcze Stanley na którego bardzo liczę. Patton nie pograłby za wiele przy AD, Collins a w szczególności Leaf mnie nie przekonują, DJ Wilson ciekawy grajek ale to taki typowy wybór Bucks. Mitchell przypomina mi Stanleya, może za mało go widziałem. Adebayo właśnie intryguje mnie najbardziej bo oglądając nagrania z workoutów jego rzut wydawał się całkiem spoko a miał być kiepski. W sumie tak teraz rozmyślając to gdyby pchnąć gdzieś Leuera wraz z przyjemnym kontraktem Morrisa byłoby mniejsze ryzyko na tego Jacksona, który dostawałby odpowiednie minuty. 

 

Niemniej nie liczę, że coś drgnie w Detroit. Bardzo chciałbym się mylić. Znów będzie 8/9 miejsce, ewentualne po i wypad w 1 rundzie. Dużo zależy od RJ, który powinien na spokojnie wrócić do rytmu, bo w poprzednim sezonie, przerwanym kontuzją, nie był na tym poziomie, na jaki go stać. Lubię KCP, ale nie za maksa. 

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Middleton w Pistons był bench warmerem,KCP lada chwila będzie pukał do top 10 najgorszych kontraktów w lidze mimo całej mojej sympatii do niego.Stuckeya nawet nie skomentuję bo dla mnie to był scrub ze 2 razy gorszy od Knighta.

 

Stanley równie dobrze za chwile może być poza ligą...

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby w miarę przyzwoity rzut.

 

niewiele lepszy za 3,i nieco gorszy za 2...

 

po pierwsze - stuckey byl co najmniej dobrym obronca,ba,byli w detroit trenerzy,ktorzy wskazywali go jako obronce z najwiekszym potencjalem defensywnym w rosterze [wsrod graczy obwodowych]! btw - rodney praktycznie cala profesjonalna kariere zmagal sie z problemami natury neurologicznej [migreny,zawroty glowy etc.]. mozna zatem powiedziec,ze praktycznie nie mial szansy pokazac w nba pelni swego potencjalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.