Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Drummond 12/14 z wolnych w preseason lol

 

i jeszcze wczorajsze leniwe jego dupsko i shoot you fuckin midget skierowane do Valanciunasa ;)

 

https://gfycat.com/RedWickedAracari

 

ale się ten sezon nudno zapowiada, Dre jest chyba jedynym ciekawym zawodnikiem jak dla mnie w tej chwili

 

Reggie wygląda nieco lepiej, zwrotniej jakby ale to takie old man's game bardziej, eksplozji pod kosz to nie widziałem za dużo 

A Bradley? u Was nie przejmie lejców od Reggie ? 

czuję że może mieć career season

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummond 12/14 z wolnych w preseason lol

 

i jeszcze wczorajsze leniwe jego dupsko i shoot you fuckin midget skierowane do Valanciunasa ;)

 

https://gfycat.com/RedWickedAracari

 

ale się ten sezon nudno zapowiada, Dre jest chyba jedynym ciekawym zawodnikiem jak dla mnie w tej chwili

 

Reggie wygląda nieco lepiej, zwrotniej jakby ale to takie old man's game bardziej, eksplozji pod kosz to nie widziałem za dużo 

 

zdrowia nie oszukasz. bedzie,co ma byc [czyli moze te explosive wjazdy pod kosz sie pojawia,a moze nie,bog jeden wie]. to,co u jaxa da sie zauwazyc na plus,to wieksza dynamika podan [przy lepszej kreacji] i,jakby,wieksza ruchliwosc w obronie...

 

co do dre - nie rozumiem tych zlosliwosci [acz nie wykluczam,ze cos tobie umknelo]. regularnie trafiane wolne - na moje oko [przyjrzyj sie,i popraw mnie,jesli sie myle] - sa wynikiem zmiany mechaniki rzutu. dre wypuszcza pilke z nizszej pozycji,a plecy ma wygiete w 'es'. w poprzednim sezonie wygladalo to zupelnie inaczej...

 

a ja sadze,ze ten sezon bedzie dla nas bardzo ciekawy. niezaleznie od wynikow. szczegolnie czekam na rywalizacje wsrod wysokich. zobaczymy,jak stan ustawi tu rotacje. ellenson,leuer,tolly walczacy o back up minuty + match up-y. mamy (tutaj) naprawde wyrownana lawke,co daje sporo wariantow taktycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do dre - nie rozumiem tych zlosliwosci [acz nie wykluczam,ze cos tobie umknelo]. regularnie trafiane wolne - na moje oko [przyjrzyj sie,i popraw mnie,jesli sie myle] - sa wynikiem zmiany mechaniki rzutu. dre wypuszcza pilke z nizszej pozycji,a plecy ma wygiete w 'es'. w poprzednim sezonie wygladalo to zupelnie inaczej...

 

 

 

nie jestem złośliwy, tylko zdziwiony - co do Dre jestem nastawiony bardzo pozytywnie w tym sezonie

 

a Reggiego dynamika jest ok, takie trochę wężowe ruchy a la cp3 tylko mało tzw. bursta i szybszego wejścia pod kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od startu rozgrywek dziela nas juz tylko godziny. czas najwyzszy na male off season resume: 

 

- po pierwsze,i 'najwazniejsze' - mamy nowy dom!

 

tom gores zdecydowal sie przeniesc pistons do centrum miasta [zegnaj,'palace of auburn hills'!],gdzie w 'little caesar's arena',obiekcie dzielonym z 'red wings','tloki' rozgrywac beda swe mecze. hala kosztowala przeszlo 850 melonow,a jej pojemnosc wynosi 21 tysiecy miejsc. tak w srodku,jak i na zewnatrz [galeria zdobiaca elewacje],sporo znanych postaci z detroit i okolic; http://www.freep.com/videos/sports/2017/09/10/10-coolest-things-see-little-caesars-arena/105478412/http://pistons.io-media.com/web/index.html

 

- po drugie - 'wszystko' nowe,czyli focus + filozofia gry + personalia = nowa jakosc?!

 

glowne cele [dla druzyny] na ten sezon,to: 'niech kazdy gra to,co mu najlepiej wychodzi' [focus],bez 'trojek' ani rusz [f. g.],specjalistow od defensywy [bradley] i '3' [galloway,kennard] nigdy dosc!; stanley ma 'ogrywac' poldystans,leuer pomykac piwoty pod kosz [to moj eye test - na moje,robi to bardzo skutecznie],dre nie forsowac hakow przy byle okazji etc.; w zeszlym sezonie '3' byly nasza pieta achillesowa. w nadchodzacym,ma sie to zmienic! bradley,gallo,tolli + kennard - cala czworka ma '3' procentowo lepsze niz lider 'tlokow' [bullock] w tym wzgledzie za zeszly sezon,ergo - sa powody do optymizmu!; 

 

po stronie 'ubytkow' odnotujmy: 3 graczy rotacji,w tym 2 z s5! - svg po raz kolejny udowodnil,ze nie boi sie zmian. z roznych powodow oddal 2 starterow [morris,kcp] i glownego back up centra [baynes]. o ile dwie pierwsze decyzje to tzw no brainer,o tyle baynesa [bardzo solidny hustle player,z dobrym poldystansem i niezla obrona] - osobiscie - bedzie mi brakowac! co do marcusa - zanotowal regres. po swietnym sezonie 15/16,gdy po raz pierwszy w karierze dostal szanse jako regularny starter,w rozgrywkach 16/17 pogorszyl sie praktycznie we wszystkich podst. statystykach,ze szczegolnym uwzglednieniem 'procentow' [za 2 i 3]. imo,morris swoj pulap juz osiagnal,a taki mentalny boost ['pierwsza piatka'] jak w sezonie 15/16 nie ma prawa sie powtorzyc; kcp - niezla/db+ pierwsza czesc sezonu,kiepska 'koncowka'. pope,czyli 'nasz' niespelniony grajek typu '3 & d',to przyklad rachitycznego strzelca,z duzym potencjalem na specjaliste od defensywy i pewna smykalka do 'dzielenia sie pilka'. niestety,kontuzja barku (?) nie pozwolila mu w pelni rozwinac swego potencjalu,stad tez decyzja - powodowana glownie pragnieniem zachowania wiekszej plynnosci finansowej - o braku prolongaty jego umowy;

 

po stronie transferow 'do klubu' odnotujmy: pozyskanie [w wymianie za morrisa] czolowego spcjalisty od defensywy w osobie bradleya,podpisanie combo guarda z '3',czyli gallo oraz chlopaka od 'veteran presence' [lidera sympatii] w osobie tolli; 

 

po trzecie - rozwoj!

 

stanley - w tym roku ma wychodzic w s5. miejmy nadzieje,ze jest na to mentalnie gotowy. albo sie zalapie na powazne granie w tej lidze,albo...nie no,wierze w niego! to inteligentny chlopak,jeno musi pamietac o zlotej zasadzie minimalizmu: 'mniej (kombinowania) znaczy wiecej'!; 

 

jeszcze przed draftem svg wspominal,ze priorytetem dla niego jako gm bedzie wzmocnienie rywalizacji wsrod skrzydlowych,ze szczegolnym uwzglednieniem pozycji pf. majac na uwadze,ze na te pozycje pozyskano jeno tolli,a marcus przeniosl sie do bostonu,mozemy przypuszczac,ze postawa ellensona w summer league,zrobila na svg spore wrazenie. ellenson what?! - henry ellenson,nasz zeszloroczny rookie,nasza 'biala mamba'! nie wiem,czy to 'juz' czas na henryka,by ten lapal sie do regularnej rotacji [jego defensywa to spory znak zapytania],ale mowie wam,ze ten chlopak ma talent! wyraznie tego lata wzmocnil sie fizycznie,poprawil '3' i repertuar zagrywek w 'pomalowanym',ma 'szybki' rzut etc.,slowem - jest to niezly 'material' na nowoczesnego ('all around') skrzydlowego!;

 

boban,czyli nie tylko 'masktoka'! zdaje sie,ze nasz guliwer jest juz gotowy na regularne minuty z second unit. tego lata zebral spore doswiadczenie [mistrzostwa europy] i,przy okazji,pokazal,ze nie odstaje od innych europejskich 'sredniakow' [mozgov level] z nba;

 

x factors: zdrowie [sciegna jaxa,nowa 'wentylacja' dre],leadership [bradley,tolli],glebia skladu [sporo wariantow w rotacji],osobiste dre [eye test z pre season - dre zupelnie zmienil mechanike rzutu. efekt? - 80% trafionych osobistych w ps!];

 

depth chart: [poczatek sezonu]

 

pg - ish/jax: 24/24

 

sg - avery/gallo/kennard: 30/12/6

 

sf - stanley/bullock/tolli: 24/16/8

 

pf - tobias/leuer/henry: 30/12/6

 

c - dre/boban/leuer: 30/12/6

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś ewenement, żeby z taką dziurą wygrać w sumie na luzie.

Ja tam taki spokojny o PO nie jestem, ale jest sporo zespołów po prostu bardzo kiepskich na wschodzie, w dodtaku inni się sypią i może faktycznie wystarczy takie średnie granie. Bo żadnych wystrzałów nie było, Harris zagrał ponad normę, Bradley trochę poniżej, Dre też przeciętnie, fajnie za to włączył się Heniek. Szkoda, ze nie znalazły się minuty dla Kennarda. Cieszy za to forma Dre na linii, to może być nasza najgroźniejsza broń - koniec z hack a Dre.

Pierwszy kroczek zrobiony, teraz o wiele trudniejszy test w Waszyngtonie. Liczę, ze podejmą walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama gra ok było zaangażowanie, nawet Reggie w D się starał, nie forsował ataku, Tobiasz atak super, SJ odwrotnie, ale przynajmniej bronił, ograczeni czasowo Bradley i Dre przyzwoicie, zwłaszcza ten pierwszy, zaskoczenie po preseason Galloway no i Henry ładnie się pokazał, za to SVG przy takim prowadzeniu nie wpuścił Kennarda to big minus, na plus Moreland i tu SVG słusznie postawił (sorry Boban)

 

duży minus tylko 9,5 tyś widzów, Silver był zobaczył…. ale bilety droższe niż The Palace, no i ubiegłoroczny piach grany przez nich powodują, iż zaufanie kibiców trzeba stopniowo odzyskiwać, najlepiej grając z zaangażowaniem i wygrywając

 

Ps. lubiałem KCP, ale to co pokazał Bradley - to totalny upgrade, energia, szybkie wjazdy, rzuty, pewność siebie - myślę że to on będzie liderem a nie Harris (o Reggim nie wspominając)

 

Jest dobrze i mam nadzieję będzie lepiej, t

 

eraz Wizz i będzie poważniejszy test...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. lubiałem KCP, ale to co pokazał Bradley - to totalny upgrade, energia, szybkie wjazdy, rzuty, pewność siebie - myślę że to on będzie liderem a nie Harris (o Reggim nie wspominając)

 

 

Bradley jest najlepszym zawodnikiem w rosterze Pistons. Powinien wziąć lejce i kierować tą drużyną. Kentavious nie ma podjazdu nawet do Bradleya, także jest solidne wzmocnienie ekipy z Detroit.

 

 

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

duży minus tylko 9,5 tyś widzów, Silver był zobaczył…. ale bilety droższe niż The Palace, no i ubiegłoroczny piach grany przez nich powodują, iż zaufanie kibiców trzeba stopniowo odzyskiwać, najlepiej grając z zaangażowaniem i wygrywając

 

 

 

bilety wyprzedano! bary,kluby,sklepy z pamiatkami etc. - wszystko nowe [ludziska sie musza 'oswoic']! na 'premierze' red wings bylo to samo ;)...

 

co do meczu - momentami gralismy naprawde swietna defensywe. chemia w druzynie jest bardzo dobra i wyglada na to,ze kazdy wie,co ma grac!; nasza lawka bedzie w tym sezonie wymiatac!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.