Skocz do zawartości

ASG 08


2k4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie to mi to wygląda na jakiś spiskek i chińczyki mają chyba net odłączony, bo jakoś mało tych głosów na Yao,m za nadspodziewanie(jak na mój gust) głosów na KG.

jaki spisek? Yi ma już prawie 100 tys i gdyby nie mega konkurencja wśród east forwards to pewnie by się załapał :P choć jeszcze nie przesądzajmy :lol:

 

dla mnie najlepsze jest, że Derona Williamsa nie ma w całej dziesiątce west guards :lol::lol::lol:

 

że nie wspomnę o Kirilence, przed którym fani (chińscy?) woleli Scolę czy Battiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo dużo głosów na KG ... No widać, że chinole nad Yi pracują i się nie zdziwię jeśli zobaczymy na F w s5 Kevina i Yi - na Garnetta chińczyki głosują bo jest "nowy" na wschodzi a wszyscy przecież znamy ich mentalność i te zamiłowania do podniecania się strasznie takimi rzeczami ...

 

Ciekawe jest także to ile głosów ma kontuzjowany Arenas, który niewiadomo czy wogóle na ASG wróci ... Brak Derona, który gra świetny sezon pokazuje, że przy głosowaniu mało kto się kieruje umiejętnościami danych graczy ...

 

Już teraz widzę, że nie załapię się Booz, chyba że trenerzy się nad nim zlitują ...

 

Nieporozumieniem jest dla mnie Scola, Stackhouse, Dampier, Okur, Biedrins (zwłaszcza ten 2 i 3 - Mavs mają aż tylu fanów? Dirk też sporo głosów, a gra przeciętnie w tym sezonie)

 

Plus jest taki - być może nikt z Pistons się nie załapie na ASG :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to mi to wygląda na jakiś spiskek i chińczyki mają chyba net odłączony, bo jakoś mało tych głosów na Yao,m za nadspodziewanie(jak na mój gust) głosów na KG.

jaki spisek? Yi ma już prawie 100 tys i gdyby nie mega konkurencja wśród east forwards to pewnie by się załapał :P choć jeszcze nie przesądzajmy :lol:

 

dla mnie najlepsze jest, że Derona Williamsa nie ma w całej dziesiątce west guards :lol::lol::lol:

 

że nie wspomnę o Kirilence, przed którym fani (chińscy?) woleli Scolę czy Battiera...

No chodziło mi tylko o tego Yao, który jak narazie nie ma najwięcej głosów do czego się przyzzwyczailiśmy, a co do Derona, to na prawdę dziwne, bo jak dla mnie to top5 pg w tej lidze i sam na niego głosowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że póki co RJ taki niedoceniany, nie mówię żeby do S5 go brać ale na pewno powinien być wyżej niż Bargniani czy Prince.

No a już najbardziej zastanawia mnie to kto tyle głosów na Zaze oddał, bo chłopak póki co prawie nie gra a jak gra to lepiej jak by nie grał ;) . Wiadomo, że szans na zagranie w nie ma w tym meczu żadnych ale jednak trochę to w oczy kłuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yao i w ubiegłorocznym głosowaniu nie był pierwszy.

No ok, ale chyba zgodzisz się ze mną, że w ostatnich latach to Yao ma najwięcej głosów, a teraz nie jest nawet w pierwszej 5 graczy z największą ilością głosów. I jeszcze jedno mnie bardzo, ale to baradzo bardzo bardzo dziwi :P to, że Boozer ma tak mało głosów, bo w tym sezonie to najlepszy pf na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno mnie bardzo, ale to baradzo bardzo bardzo dziwi Razz to, że Boozer ma tak mało głosów, bo w tym sezonie to najlepszy pf na zachodzie.

Mnie niezbytnio, może trochę. Bo jednak te ASG to w głosowaniu w głownej częsci konkurs popularności. Boozer nie jest aż tak rozpoznawalny jak Duncan, Melo czy Dirk, a poza tym Utah kojarzą się ludziom z dość nudną koszykówką, więc mają mało dość sezonowych fanów co lecą na paczki i głosują bo ten jest fajny albo ma spoko opaskę, a to duża część głosujących mimo wszystko. Poza tym niektórzy wyraźnie nie sprawdzają danych i po prostu głosują na znane nazwisko wiedząc ze koleś w miare nie zawodzi nie dowiadując się czy przypadkiem nie ma lepszych.

 

 

A teraz co do wyników

a)Lipa z Boshem, ale do przewidzenia bo gra w kratkę i nie tak świetnei jak rok temu a dostał solidnego rywala w postaci KG.

B) szkoda Cartera aledo tego już sięzdązyłem przezwyczaić ze w pierwszej piątce to on raczej nie wyjdzie.

c) YI-n/c.

d)Howard przed Shaqiem-gut, bałem się że bedzie inaczej.

e) KB i T-mac na guardsach, dobrze że nie Nash,, szkoda ze nie Iverson. Generalnie najbardziej obsadzona pozycja do głosowania, strasznie ciężko wybrać, z tyłu jest jeszcze Parker czy Paul(szczególnie on też zasługuję na grę w tym wydarzeniu..) No i wspomiany brak D-Willa..

f) Minga się nie czepiam w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głosowania, wiadomo ze jest to glosowanie na ulubienców, a nie na najlepszych. Ja chcialbym zwrócic uwage na obsade obronców na zachodzie, biorac pod uwage ze startowac bedzie np Bryant i McGrady, to nie moze byc asg bez Nasha i Iversona, jesli dodamy fakt ze w 12 na asg moze byc maksymalnie 6 obronców (choc watpie zeby tylu było) to fakt ze asg odbedzie sie w Nowym Orleanie oraz poziom gry Paula pozwala stwierdzic ze to on bedzie tym jednym z ewentualnie dwojki dodatkowyh obronców. Wiec plejada gwiazd z Ginobilim, Parkerem, Davisem czy Deronem williamsem bedzie miala olbrzymie problemy ze znalezieniem sie w lutym w meczu gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage ze startowac bedzie np Bryant i McGrady, to nie moze byc asg bez Nasha i Iversona

a dlaczego nie może być bez Iversona :?: przy takiej ilości dobrych guardów jaka jest obecnie na zachodzie to nie zdziwię się wcale jak to właśnie jego zabraknie. Spokojnie można założyć, że w S5 będą Kobe i T-Mac wybrani przez kibiców, nie ma bata by trenerzy nie wzięli Nasha, Paul rozgrywa świetny sezon i mecz jest w Nowym Orleanie więc on też się załapie, są jeszcze Davis, Ginobili, Parker, Williams i Iverson wszystkich nie wezmą i pewnie znaczenie będą miały miejsca w tabeli ich drużyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek nie sądzę, żeby Dampier miał więcej fanów niż Camby, albo żeby był lepszy niż on.

Faktycznie to jest dzwine, ale trzeba zauwazyc ze wogole gracze Mavs sa szczegolnie wysoko. Np taki Stackhouse czy Dampier to sa zdecydowanie za wysoko.

antek napisał:

biorac pod uwage ze startowac bedzie np Bryant i McGrady, to nie moze byc asg bez Nasha i Iversona

 

a dlaczego nie może być bez Iversona Question przy takiej ilości dobrych guardów jaka jest obecnie na zachodzie to nie zdziwię się wcale jak to właśnie jego zabraknie. Spokojnie można założyć, że w S5 będą Kobe i T-Mac wybrani przez kibiców, nie ma bata by trenerzy nie wzięli Nasha, Paul rozgrywa świetny sezon i mecz jest w Nowym Orleanie więc on też się załapie, są jeszcze Davis, Ginobili, Parker, Williams i Iverson wszystkich nie wezmą i pewnie znaczenie będą miały miejsca w tabeli ich drużyn.

Napisałem to troche z powodu ze mimo ze nie przepadam za Answerem to jestem pewny ze go trenerzy go wybiora (jesli nie wejdzie z głosow kibiców). To troche tak, jakby nie było w ASG Cartera, czy Shaqa. Co do reszty sie zgadzam i uwazam ze piatka obronców: Bryant/McGrady/Nash/Iverson/Paul jest prawie pewna, a czy trener zachodu bedzie chcial honorowac jeszcze jednego obroncę to juz bedzie tylko jego wybrów.

 

Przy okazji, bardzo mozliwe jest to ze zespol zachodu bedzie prowadzil Greg Popovich (Mały generał w tym roku nie moze) i moze on faworyzować duet: Ginobili/Parker. W tym roku do konća bedzie zazarta rywalizacja o miejsce w ASG na pozycjach obronców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antek ja tego też nie piszę z powodu mojego stosunku do Iversona, ale jak na sytuację spojrzeć realnie to jeśli nie załapie się z głosów kibiców to uważam, że bardzo prawdopodobne jest, że nie załapie się w ogóle.

 

Rezerwowych wybierają wszyscy trenerzy z danej konferencji i tu będą się liczyły dla nich zwycięstwa, a jakoś mam wątpliwości czy Nuggets, którzy póki co wygrali chyba aż 3 mecze z drużynami z dodatnimi bilansami będą pod koniec stycznia tam gdzie są teraz, a jest jeszcze Anthony, który może w końcu się załapać więc przedstawiciela swojego będą mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyniki głosowania nar.2

 

2008 NBA ALL-STAR BALLOTING EASTERN CONFERENCE

 

Forwards: Kevin Garnett (Bos) 1,186,690; LeBron James (Clev) 1,005,733; Chris Bosh (Tor) 313,983; Paul Pierce (Bos) 268,926; Yi Jianlian (Mil) 192,828; Caron Butler (Was) 150,042; Hedo Turkoglu (Orl) 121,991; Tayshaun Prince (Det) 120,783; Rashard Lewis (Orl) 116,168; Antawn Jamison (Was) 106,370.

 

Guards: Dwyane Wade (Mia) 777,764; Jason Kidd (NJ) 559,333; Vince Carter (NJ) 468,051; Ray Allen (Bos) 464,810; Gilbert Arenas (Was) 422,463; Chauncey Billups (Det) 238,125; Michael Redd (Mil) 183,309; Richard Hamilton (Det) 121,663; Joe Johnson (Atl) 109,443; Andre Iguodala (Phi) 109,345.

 

Centers: Dwight Howard (Orl) 970,778; Shaquille O'Neal (Mia) 466,292; Rasheed Wallace (Det) 124,348; Ben Wallace (Chi) 114,245; Andrew Bogut (Mil) 100,622; Jermaine O’Neal (Ind) 89,900; Zydrunas Ilgauskas (Clev) 55,217; Emeka Okafor (Cha) 51,490; Zaza Pachulia (Atl) 43,036; Eddy Curry (NY) 37,252.

 

2008 NBA ALL-STAR BALLOTING WESTERN CONFERENCE

 

Forwards: Carmelo Anthony (Den) 767,722; Tim Duncan (SA) 722,059; Dirk Nowitzki (Dal) 686,853; Carlos Boozer (Utah) 281,299; Josh Howard (Dal) 251,756; Shawn Marion (Pho) 240,752; Shane Battier (Hou) 227,112; Luis Scola (Hou) 222,896; Kevin Durant (Sea) 191,542; Grant Hill (Pho) 152,898.

 

Guards: Kobe Bryant (LAL) 941,716; Tracy McGrady (Hou) 663,141; Steve Nash (Pho) 526,493; Allen Iverson (Den) 514,291; Manu Ginobili (SA) 220,620; Jason Terry (Dal) 200,693; Baron Davis (GS) 194,048; Chris Paul (NO) 189,646; Tony Parker (SA) 183,173; Jerry Stackhouse (Dal) 178,152.

 

Centers: Yao Ming (Hou) 813,305; Amaré Stoudemire (Pho) 463,916; Erick Dampier (Dal) 171,386; Marcus Camby (Den) 161,807; Pau Gasol (Mem) 118,759; Mehmet Okur (Utah) 85,715; LaMarcus Aldridge (Por) 69,691; Tyson Chandler (NO) 69,083; Andris Biedrins (GS) 67,862; Chris Kaman (LAC) 66,315.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Fan mnie uprzedził :)

 

jeśli dobrze widzę, to nie zaszły i już można powiedzieć, że jeśli nikt nie nie zanotuje runa w stylu Arenasa sprzed roku, to raczej nie zajdą zmiany na miejscach premiujących do udziału w ASG, także tyle jeśli chodzi o "emocje"...

 

widać spędu na Yi nie ma - był piąty i jest piąty - uff..ale za rok kto wie...z Yao też jednak ciekawe, że gra najlepiej odkąd jest w NBA a ma dopiero bodaj 5 wynik wśród wszystkich (żeby spojrzeć kiedy był niżej trzeba się cofnąć aż do sezonu 2003-04 (był wtedy ósmy), w kolejnych trzech latach był 1-1-2, w 2002-03 także 1), widać Chińczycy trochę sobie odpuścili i nie zagrożone jest nie tylko pierwsze miejsce Jordana na liście graczy z największą liczbą zwycięstw w głosowaniach (9) ale może przetrwa nawet drugie (Erving i Carter po 4 razy)...

 

D-Willa i Kirilenki w TOP 10 jak nie było tak nie ma - swoją drogą naprawdę jestem ciekaw kto głosuje na Stackhouse'a oraz ile nie-tureckich głosów dostał Okur :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na wyniki glosowania i pare mysli klebi si w lepetynie

 

Tim duncan co by nie pisac o nudnawym stylu to mimo kontuzji i nieciekawym dla spurs grudniu jest nadal na topie i mam nadzieje |e przez koszmarne ostatnio mecze dallas wejdzie do 5

Ciekawe jak skomentuja to glowni oponecie tima w innym topiku?

 

Dlaczego w asg widzimy slabych w tym sezonie graczy jazz je[li spojrzymy na bilans a nie ma miejsca na jednego z guardow spurs? Szanse imo podobne a wielokrotnie zauwazalem nadzwyczajne wychwalanie williamsa z jazz. Szanuje jego fanow ale greg nie stawiajmy go powyzej pary w zespole mistrzow

Na pewno cp i nash zasluguja na asg obok oczywiscie kb i tmg ale reszta bedzie nawalanka i ai ma tu rowne szanse a nie wieksze

Jedynie kontuzja tp niejako pomaga reszcie

To wszystko o g

 

Forwardzi znowu tlok i jedynie smucic si trzeba |e jeszcze brand tu nie namieszal

 

Dallas

 

Od paru lat obserwuje dziwnie zawyzone notowania dampierow stackow i innych wynalazkow

 

Chiny

 

Bedac w usa i dyskutujac o asg wielokrotnie slyszalem |e liga zrobi porzadek z tymi nabijanymi chinskimi glosami

ByBo wielu maniakow ktorzy podobnie jak w nhl obserwowali dynamicznosc wzrostu glosow i doszli do wniosku |e je wycinaja

 

Ja tam w to wierze w 100 procentach ale i troszke popieram

A co do yao to rzeczywiscie gra najlepszy sezon

 

Zobaczymy jak tam na tym dzikim zachodzie bedzie

Btw

Wysokie miejsce scoli ponad niewyobrazalnie lepszego duranta i te glosy dampiera ponad camby i gasola dla mnie budza spory niesmak

No i jon niziutko ale tu bostonmania i niesamowity howard zabieraja kazdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak się zastanawiałem ostatnio jak oglądałem Bynuma czy ma on szanse na załapanie się do meczu gwiazd. Przed sezonem by mi to do głowy nie przyszło, ale jak tak patrzę na niego jak w ostatnich 7 meczach kiedy dostaje regularnie powyżej 30 minut robi 18/11/2.5 i ma ponad 70% z gry to kto wie im dalej w sezon tym lepiej on wygląda, partnerzy co raz częściej go szukają w zasadzie co mecz wypada lepiej od środkowych rywali.

 

Trenerzy patrzą zwykle na bilans drużyny więc to minimalizuje szanse Kamana rozgrywającego świetny sezon, zostają Amare, Camby i właśnie Bynum, gdyby tak grał na zbliżonym do grudniowego poziomie dalej, Lakers utrzymywaliby się wciąż w okolicach 3 miejsca ma szanse, niekoniecznie duże, ale pewnie większe od Lamara, którego to kibice Lakers prędzej spodziewali się zobaczyć w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van z Bynuumem ciekawa sprawa bo

 

 

Mecz gwiazd jak sama nazwa wskazuje to mecz gwiazd a nie graczy na dorobku

Obecnie nie ma szans aby andrew zalapal si na mecz na ktory melo tyle czekal i bardziej prawdopodobne jest granie na C PF duncan amare i wziecie do skladu wiecej guardow bo ciasno niesamowice ale....

 

Wypada mi si zgodzic |e ostatnio mlodzian gra rewelacyjnie tylko czy jako fan lakers chcialbys nawet jak utrzyma forme w styczniu aby tak mlody gracz wskoczyl do asg tak szybko? Wiem |e cwiczy z kajabbarem ale czy palma nie odwali

Ja jestem zdania |e czekanie akurat jemu wyjdzie na dobrglod gry i chec udowodnienia wszystkim wszystkiego

Wiem |e milo by tobie byBo zobaczyc C lakers w asg ale jedtem pewny |e palmy odbitej u mlodego nie chcesz dla dobra lakers

 

I tu pewnie zgodzisz si |e nie dobrze by si stalo gdyby ab byl w asg

 

Choc kryzys centrow co pokazuja obecnie wysokie notowania kamana a i coraz lepsza gra calych lakers sa argumentem na tak

Gral ju| taki C jamaal magloire i nic z tego nie wyszlo a tego bys ani ty ani ja nie chcieli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak skomentuja to glowni oponecie tima w innym topiku?

 

Ciekawe co ma jedno z drugim wspólnego? :roll: Wiesz Ignazz to już powtarzane było po stokroć, to konkurs połączenia popularności z klasą z akcentem na to pierwsze. I jeżeli to ma być udowodnienie tego, że Kily nie ma racji w tamtym temacie to... postarajcie się bardziej(już nie wspomnę, żę to zestawienie jest na korzyść Kily'ego bo Garnett ma więcej głosów i do teog w konf. zach duncana wyprzedza Anthony.. ale to tak na marginesie bo i tak to g**no warte jest, nic nie zmienia, niczeog nie pokazuje i mam nadizeje obaj to wiemy)

 

A co do Bynuma to zaskakuje nie powiem, jescze wyjdzie tak że szybciej niż myślałem bo w tym sezonie będe musiał odwołać to co o nim mówiłem.. :roll: ehh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.