Skocz do zawartości

ASG 08


2k4

Rekomendowane odpowiedzi

Van: na wygraną Yao nie ma co narzekać w końcu chyba nie ma wątpliwości, że jest obecnie najlepszym środkowym zachodu.

Ogladam go od jakiegos czasu i postepy jakie on robi z sezonu na sezon sa przerazajace. On jest swietny, w dodatku haruje jak dziki osiol zeby byc coraz lepszym. Uczy sie, potrafi sie poswiecic dla dobra partnerow z zespolu, cieszy sie z ich sukcesow, czasem zbyt altruiztyczny ale to raczej dobra niz zla cecha. Rzut z odchylenia juz opanowal, ba jest znakomity nawet pod presja. Nie uzywa tablicy prawie i wali czyste non stop. Zawodnikm ktorego kazdy trener chcialby miec w skladzie. Lubic go nie trzeba, ale szanowac tak. I zawodnikiem jest niemalze kompletnym. Na ASG zasluguje jak najbardziej. I to malo powiedziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van: na wygraną Yao nie ma co narzekać w końcu chyba nie ma wątpliwości, że jest obecnie najlepszym środkowym zachodu.

Ogladam go od jakiegos czasu i postepy jakie on robi z sezonu na sezon sa przerazajace. On jest swietny, w dodatku haruje jak dziki osiol zeby byc coraz lepszym. Uczy sie, potrafi sie poswiecic dla dobra partnerow z zespolu, cieszy sie z ich sukcesow, czasem zbyt altruiztyczny ale to raczej dobra niz zla cecha. Rzut z odchylenia juz opanowal, ba jest znakomity nawet pod presja. Nie uzywa tablicy prawie i wali czyste non stop. Zawodnikm ktorego kazdy trener chcialby miec w skladzie. Lubic go nie trzeba, ale szanowac tak. I zawodnikiem jest niemalze kompletnym. Na ASG zasluguje jak najbardziej. I to malo powiedziane...

Ale za to moim zdaniem najlepszym srodkowym z calego nba jest Dwight Howard i to wlasnie jego a nie Yao kazdy coach wolalby miec w swoim zespole jesli mieli by taki wybor ;]. Howard gra fantastycznie, obie rece opanowane naprawde na znakomitym poziomie, zwlaszcza lewa gra imponujaco, potrafi nawet przycelowac z jump shota oraz zdecydowanie widac poprawe w jego przypadku na linii rzutow wolnych. To jest monstrum, ktore na dzis dzien nabija 22ppg, 15rpg oraz ponad 2 bloki.

 

Natomiast wracajac do All-Star i mojego wyboru na ten sezon.

 

EAST:

J-Kidd (D-Wade)

D-Wade (JJ)

L-James (nie ma alternatywy)

K-Garnett (jw)

D-Howard (jw)

 

WEST:

C-Paul (Nash)

Kobe (T-Mac, ale tylko ze wzgledu, ze nie jest w forwards)

Carmelo (Josh)

C-Boozer (Nowik)

Y-Ming (Amare)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heronim: Ale za to moim zdaniem najlepszym srodkowym z calego nba jest Dwight Howard i to wlasnie jego a nie Yao kazdy coach wolalby miec w swoim zespole jesli mieli by taki wybor ;]. Howard gra fantastycznie, obie rece opanowane naprawde na znakomitym poziomie, zwlaszcza lewa gra imponujaco, potrafi nawet przycelowac z jump shota oraz zdecydowanie widac poprawe w jego przypadku na linii rzutow wolnych. To jest monstrum, ktore na dzis dzien nabija 22ppg, 15rpg oraz ponad 2 bloki.

Wcale nie powiedzialem, ze Yao jest najlepszy, heronimie. Malo tego gdybym mial wybierac pomiedzy jednym a drugim do mojego zespolu, wzialbym bez wachania Howarda. I owszem, jednago jak i drugiego kazdy trener w NBA chcialby miec w swoim skladzie. Ktorego bardziej, to juz zalezy od typu druzyny. To prawda co piszesz, o lewej rece Howarda, zreszat ogladajac mecze Magic trudno tego nie zauwazyc (komentatorz o tym ciagle mowia w dodatku) Jednak jesli chodzi o sam rzut a nie wsad pilki do kosza, Yao jest zdecydowanie lepszy (podobnie jak z wolnymi, co ejst wielka zaleta Minga). Nie ma co do tego dyskusji. Howard jest silniejszy za to od Yao o dwa razy o ile nie trzy i zdecydowanie ma wiekszy ciag na kosz. Howarda bardzo lubie ogladac, bo jak napsiales to jest monstrum, potwor. Masakruje kosz i trudno jest go zatrzymac. Jest to niemalze nieosiagalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głosuję tak:

EAST: Kidd-Carter-James-Garnett-Shaq

WEST: Williams-McGrady-Kirilenko-Boozer-Yao

 

a wybrani zostaną zapewne:

EAST: Kidd (Arenas)-Wade-James-Garnett-Howard

WEST: Bryant-McGrady-Nowitzki-Boozer-Yao

 

Lepiej się cieszcie, że Yi nie umieścili na co już Chińczycy się plują bo jeszcze wskoczyłby do podstawowego składu w miejsce Lebrona albo KG :lol:

niestety jest jeszcze pole, w którym można wpisać każdego gracza i boję się, że Chińczycy prędzej czy później się zorientują....jestem strasznie ciekaw pierwszych returns - ciekawe czy Yi w nich będzie....jeśli tak, to jest spore prawdopodobieństwo, że zagra w ASG, a to będzie naprawdę kuriozum i myślę, że Stern zacznie myśleć nad jakąś zmianą sposobu głosowania...na szczęście LeBron i KG otrzymają zapewne najwyższą liczbę głosów ze wszystkich więc nie będzie ich łatwo pokonać

 

Shaq - nie szkodzi ze juz nie dominuje, nie szkodzi ze sa od niego lepsi. To jest facet, ktory corocznie powinien z urzedu miec przyznane miejsce w piątce. Powtarzam to co roku, potworze jeszcze raz - bez Shaqa ASG NIE ISTNIEJE Licze znowu na rozerwanie ewentualnej nudy; drygblingi, trójki, czy tez auto alleye

chyba wszyscy zgodzimy się z kore i tym bardziej nurtujące jest, czy Shaq zostanie wybrany do ASG...w głosowaniu z Howardem raczej nie ma szans a przy wyborze trenerów także nie musi paść na niego bo są jeszcze Big Ben, Sheed, Ilgauskas, Curry a trenerzy mogą wybrać max 3 centrów (mogąc do tego poprzestać na tylko jednym)....no ciekawe, ciekawe, bo ASG bez Shaqa to naprawdę nie to samo....jestem jednak dobrej myśli, że trenerzy niejako z wspomnianego urzędu umieszczą jednak w tej grupie Shaqa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEST: Bryant-McGrady-Boozer-Yao

a pg kto? Nash?

 

ja na dziś zagłosowałbym następująco ;)

Wschód:

Kidd - uwielbiam go od zawsze, geniusz podań

Wade - wraca po kontuzji, czołowy zawodnik ligi, efektownie ga

L. James- wiadomo, najlepszy, czy to się komuś podoba czy nie, na tej pozycji

KG - po prostu najlepszy, najbardziej wszechstronny, niesamowity

D. Howard - moja sympatia do niego jest tak wielka jak jego gra, absolutny tytan, powoli dominuje ligę i zastępuje Shaqa

 

Zachód

Chris Paul - podobnie jak Howard tak i Paul to świetny zawodnik, a to w polączeniu z sympatią którą go darze...

Kobe - wiadomo ;) jak pójdzie na wschód to też będzie w pierwszej piątce, w reprezentacji całej ligi też by był, w reprezentacji świata też więc wybór prosty

Kirilenko - tutaj miałem kłopot, bo jakoś T-Maca z Kobe nie lubie oglądać w jednej drużynie (w ASG de facto), na Carmelo nie zagłosuje bo nie, Howard fajnie spoko ładnie ale nie do ASG w pierwszej piątce, Marion śmiesznie rzuca, Odom ma mimo wszystko za słabe statystyki żeby być wybranym (póki co), więc zostaje AK :)

Boooooooooooooooozer - to co wyprawia w tym sezonie, no po prostu nie może być inaczej :) wielki + dla niego

Yao Ming - jakoś tak z przyzwyczajenia :) też nie lubie tej całej nagonki na niego jakby to był jakiś mega leszcz który nie potrafi grać, śmieszą mnie te opinie niesamowicie i na złość pajacowaniu anty-Yao na niego zagłosuje :) Amare na ASG jeszcze zbyt młody psychicznie jest i pęka wg mnie, wole go w PHX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję wg własnych upodobań :)

 

Wschód

PG - Jason Kidd - najlepszy rozgrywający do tej imprezy

SG - Dwyane Wade - mimo, że po kontuzji mam nadzieję, że zagra w meczu

SF - Kevin Garnett - niekoniecznie musi grać jako silny skrzydłowy, jeśli nie on to James

PF - Chris Bosh - zawodnik mojej drużyny musi być w moich głosach (jeśli będzie w słabej formie miejsce dla KG)

C - Shaq O'Neal - bez niego All Star jest smutne :wink:

 

Zachód

PG - Chris Paul - wolę go bardziej od Nasha

SG - Kobe Bryant - stały uczestnik

SF - Josh Howard - bardzo mi się podoba jego gra

PF - Shawn Marion - świetny w meczach gwiazd, potrafi wszystko

C - Tim Duncan vs Yao Ming

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East

Jason Kidd - no a któż inny ?

Vince Carter - co jak co ale jego paczki musze obejrzec :wink:

LeBron James - no jego tez z checia obejrze

Kevin Garnett - to przeciez stały bywalec

Shaq O'Neal - zgadzam sie z kore'm. Bez Shaqa nie ma ASG :wink: On juz jest ikona tego meczu i mam nadzieje ze bedzie dalej. Co prawda jest Dwight który juz ( obecnie ) jest lepszy od staruszka Shaqa , ale shaq musi byc

 

 

West

Steve Nash - fajnie sie go oglada ale nie przepadam za nim

Kobe Bryant - chce nastepne ASG MVP w rekach Bryanta :wink:

Lamar Odom - nadzieja umiera ostatnia :lol:

Carlos Boozer - a niech ma :lol:

Amare Stoudemire - swietny show robi jako nieliczny z centrów ( co prawda Shaq robi wiekszy, ale ja tu mam na mysli sama gre , a nie buty-samochody na zdalne sterowanie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kidd - zawsze ogromną przyjemność sprawiało mi oglądanie jak on gra i przez te wszytskie lata nic się nie mogło zmienić

Wade - niech pokaże na co go stać i rozrusza wreszcie Grubasa

James - tu nie można chyba wobec jego aktualnej formy inaczej zagłosować

Garnett - ciekawe czy mu będzie do twarzy z napisem East?

Howard - incredible hulk

 

Williams - to co teraz Deron robi tożto cud miód i orzeszki

Bryant - należy mu sie ponoć

Kirilenko - swój swego wybierze

Boozer - w tym roku już nic nie powinno mu stanąć na przeszkodzie by wreszcie zagrać

Ming - w nagrode ze mi tyle fp nabija

 

kiedy bedą jakies pierwsze, czastkowe wyniki? ciekawe jak tam Yi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST:

PG - Jason Kidd - najlepszy pg wschodu i wogole nba

SG - Dwayne Wade - bo go lubie i jeden z najlepszych sg ligi

SF - Lebron James - bo to w końcu "chosen one"

PF - Kevin Garnett - tak po prostu

C - Dwight Howard - pokoszowa bestia

 

WEST:

PG - Baron Davis - Baron tego sportu

SG - T-Mac - lepiej on niż Kołbi

SF - Ron Artest - bo gra w Kings i nieźle gra w tym sezonie

PF - Carlos Boozer - najlepszy pf zachodu

C - Yao Ming - bo i tak wygra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim Duncan - Gra bardzo dobrze, szczególnie ma dobry refleks na niespodziewane podania ;)

Shawn Marion - Suns chcą w tym sezonie cos osiągnąć a on bez wątpienia im moze pomóc

Allen Iverson - to nie jest ten sam Allen co w Philadelphi może mniej zdobywa pkt. ale więcej asyst bo do tego ma doskonały zespół

Tracy McGrady -Jak narazie wychodzi mu wszystko świetnie rzuca za 2,3 robi dunki, a nawet zbiera piłki.

Andris Biedrins - Może nie jest on jakiś najlepszy ale potrafi byc liderem zespołu

 

Chris Bosh - niespodziewałem sie że będzie grał tak dobrze zdobywa wiele punktów a i potrafi efektownie je zdobyć

Kevin Garnett - Ten sezon jest po prostu jego świetnie gra pod koszem, a w zbiórkach narazie nie ma równych

Ray Allen- Kolejna postac z Bostonu świetnie rzuca z gry a i ma tez nerwy ze stali choćby mecz z Toronto ;)

Jason Kidd - Ten zawodnik myślałem ze najlpesze lata ma juz za sobą a jednak ten dzieciak jeszcze zaskakuje ;)

Shaquille O'Neal - Moze nie taki dobry jak kiedys ale robi SHOW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim Duncan - Gra bardzo dobrze, szczególnie ma dobry refleks na niespodziewane podania ;)

Shawn Marion - Suns chcą w tym sezonie cos osiągnąć a on bez wątpienia im moze pomóc

Allen Iverson - to nie jest ten sam Allen co w Philadelphi może mniej zdobywa pkt. ale więcej asyst bo do tego ma doskonały zespół

Tracy McGrady -Jak narazie wychodzi mu wszystko świetnie rzuca za 2,3 robi dunki, a nawet zbiera piłki.

Andris Biedrins - Może nie jest on jakiś najlepszy ale potrafi byc liderem zespołu

 

Chris Bosh - niespodziewałem sie że będzie grał tak dobrze zdobywa wiele punktów a i potrafi efektownie je zdobyć

Kevin Garnett - Ten sezon jest po prostu jego świetnie gra pod koszem, a w zbiórkach narazie nie ma równych

Ray Allen- Kolejna postac z Bostonu świetnie rzuca z gry a i ma tez nerwy ze stali choćby mecz z Toronto ;)

Jason Kidd - Ten zawodnik myślałem ze najlpesze lata ma juz za sobą a jednak ten dzieciak jeszcze zaskakuje ;)

Shaquille O'Neal - Moze nie taki dobry jak kiedys ale robi SHOW :D

Sorry Damian, że sie czepiam ale dziwne niektore te twoje wybory. Bosh i KG to który ma grac na SF :P , bo ani jeden ani drugi mi tu nie pasuje. Co jak co, ale Biedrins w all star game, bez przesady do tego jak napisal Karsp przesadziles piszac, ze potrafi byc liderem, a co z Baronem, S-Jaxem czy nawet Ellisem. Co tak T-Macowi swietnie wychodzi co nie wychodzilo mu wczesniej i ze co Iverson ma doskonaly zespol bez jaj jak dla mnie doskonalego teamu nie ma ale jak bym mial wybierac to tylko Spurs na chwile obecna. Kidd dzieciak to ile ty masz lat 60 :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Damian, że sie czepiam ale dziwne niektore te twoje wybory. Bosh i KG to który ma grac na SF Razz

Tu przesadzasz. JUż Ci Kfadrat odpisał to raz. A dwa właśnie charakterystyczne jest dla ASG zanik pozycji, wybiera się nie SF i PF tylko po prostu F, tak samo nie PG i SG a G jako ogólnik i był też bodajże przypadek że w jednym ASG na Zachodzie grał i T-Mac i Kobe i obaj z Guardów. (nie pamiętam dokładnie, może ktoś sprostuję te informacje ewentualnie :) )Przeglądając całą listę zobaczysz pewnie i c drugiej osoby tego typu sprawy, że nie wiadomo jak to ustawić, ale tam chodzi o show więc nikt się tym nie prezjmuje a Damiana w tym momencie po prostu się lekko 'uczepiłeś'. ;) Bo w tej kwestii nie napisał nic złego czy kontrowersyjnego, bardziej ciekawi mnie jak wybrnie ze sprawy liderów w Oakland. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu przesadzasz. JUż Ci Kfadrat odpisał to raz. A dwa właśnie charakterystyczne jest dla ASG zanik pozycji, wybiera się nie SF i PF tylko po prostu F, tak samo nie PG i SG a G jako ogólnik i był też bodajże przypadek że w jednym ASG na Zachodzie grał i T-Mac i Kobe i obaj z Guardów

Zgadza sie wwszystko "Mój błąd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód:

PG: Baron Davis - jest super efetowny, podoba mi sie jego gra

SG: Kobe Bryant - wiadomo 8)

SF: Carmelo Anthony - jakos tak... nie wiem dlaczego

PF: Shawn Marion - bardzo go lubie

C: Amare Stoudamire - efektowny, potrzebny do ASG :)

 

Wschód:

PG: Jason Kidd - nie wyobrazam sobie bez niego ASG

SG: Andre Iguodala - Efektowny, dobry zawodnik

SF: Lebron James - wiadomo

PF: Kevin Garnett - wiadomo

C: Shaq O'Neal - wiadomo (bez niego...)

 

+ Bynum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2008 NBA ALL-STAR BALLOTING EASTERN CONFERENCE

 

Forwards: Kevin Garnett (Bos) 735,664; LeBron James (Clev) 597,768; Chris Bosh (185,294); Paul Pierce (Bos) 164,346; Yi Jianlian (Mil) 98,507; Hedo Turkoglu (Orl) 73,781; Rashard Lewis (Orl) 70,737; Tayshaun Prince (Det) 63,787; Caron Butler (Wash) 55,796; Andrea Bargnani (Tor) 52,734.

 

Guards: Dwyane Wade (Mia) 470,921; Jason Kidd (NJ) 343,468; Vince Carter (NJ) 277,705; Ray Allen (Bos) 270,114; Gilbert Arenas (Wash) 256,994; Chauncey Billups (Det) 125,202; Michael Redd (Mil) 101,942; Andre Iguodala (Phi) 70,476; Richard Hamilton (Det) 66,617; T.J. Ford (Tor) 58,894.

 

Centers: Dwight Howard (Orl) 596,187; Shaquille O'Neal (Mia) 282,727; Rasheed Wallace (Det) 69,331; Ben Wallace (Chi) 68,871; Jermaine O'Neal (Ind) 53,107; Andrew Bogut (Mil) 39,764; Zydrunas Ilgauskas (Clev) 27,814; Emeka Okafor (Cha) 27,040; Eddy Curry (NY) 19,494; Zaza Pachulia (Atl) 19,210. .

 

2008 NBA ALL-STAR BALLOTING WESTERN CONFERENCE

 

Forwards: Carmelo Anthony (Den) 482,127; Dirk Nowitzki (Dal) 443,117; Tim Duncan (SA) 423,608; Carlos Boozer (Utah) 175,248; Shawn Marion (Pho) 154,641; Josh Howard (Dal) 146,909; Kevin Durant (Sea) 113,314; Luis Scola (Hou) 101,981; Shane Battier (Hou) 95,757; Grant Hill (Pho) 83,544.

 

Guards: Kobe Bryant (LAL) 569,302; Tracy McGrady (Hou) 388,959; Steve Nash (Pho) 317,091; Allen Iverson (Den) 292,565; Manu Ginobili (SA) 141,891; Jason Terry (Dal) 121,397; Tony Parker (SA) 117,881; Chris Paul (NO) 110,688; Jerry Stackhouse (Dal) 103,307; Baron Davis (GS) 100,422.

 

Centers: Yao Ming (Hou) 439,125; Amaré Stoudemire (Pho) 286,401; Erick Dampier (Dal) 101,878; Marcus Camby (Den) 94,473; Pau Gasol (Mem) 73,461; Mehmet Okur (Utah) 51,017; Chris Kaman (LAC) 40,256; LaMarcus Aldridge (Por) 35,601; Tyson Chandler (NO) 32,595; Andris Biedrins (GS) 29,026.

Jak narazie to mi to wygląda na jakiś spiskek i chińczyki mają chyba net odłączony, bo jakoś mało tych głosów na Yao,m za nadspodziewanie(jak na mój gust) głosów na KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.