Skocz do zawartości

ASG 08


2k4

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra zaczynamy głosowanie do ASG 08 :D Może podzielicię się swoimi typami mimo, że głosowanie dopiero od jutra 8)

 

Moje typy:

 

Wschód:

 

Vince Carter

Jason Kidd

LeBron James

Kevin Garnett

Dwight Howard

 

Zachód:

 

Deron Williams

Kobe Bryant

Lamar Odom

Carlos Boozer

Tim Duncan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok to mają być NASZE typowania, nie te realne, wiec sie nie przyczepie do składu zachodu :D

 

Chciałbym aby to tak wyglądało (w nawiasie to jak prawdopodbnie wyglądać jednak będzie)

 

East

 

PG Kidd (Kidd)

SG Redd (Carter/Wade)

SF James (James)

PF Garnett (Garnett/Yi :? )

C Howard (Shaq)

 

West

 

PG Nash/Paul (Nash)

SG Bryant (Bryant)

SF Anthony (Anthony)

PF Boozer (Nowitzky)

C Duncan (Yao)

 

 

Do wygrania głosowania typuję 3 graczy - LeBrona, Garnett'a i niestety Yao ... Nie zdziwię się wcale jeśli koło 800 000 głosów zyska Yi :? Ehh... Chińczycy wypaczają ASG ...

 

O powiem jeszcze tylko że dziwi mnie obecność na liście takich graczy jak Antoine Walker, Luke Walton, Szczerbiak, Scola, Jarret Jack ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najpierw piątki jakie bym chciał:

 

EAST:

Kidd - typ gracza bez którego nie ma ASG, stworzony do takich meczów gdzie bardzo często w natłoku gwiazd jest o co najmniej dwie piłki na boisku za mało.

Carter - w sumie zaliczył tylko jeden naprawdę dobry Mecz Gwiazd, oprócz tego, zawsze coś fajnego pokaże nie pcha się specjalnie na pierwszy plan.

Granger - może i nie zasłużył, tzn. ma zbyt silnych konkurentów na swojej pozycji, ale jako ten 12 mógłby się załapać ;) .

Garnett - tutaj raczej wiadomo.

O'neal - bardziej niż o grę (przynajmniej w tym momencie) chodzi o zachowanie, no i wiadomo że zagra więcej Howard ale Shaq w S5 musi być :) .

 

WEST:

Paul - kłopot bogactwa, bo i Deron i Nash zasługują tak samo no ale na ASG najbardziej nadaje się chyba właśnie Chris.

Bryant - nie lubie go nie ukrywam, ale jak mu się chce (i ma na to pomysł) to potrawi zrobić naprwade niezły widowisko, i nie chodzi tu o seryjnie zdobywane punkty...

Marion - dużo biega, nieźle broni, orientuje się w szalonej koszykówce tak więc czemu nie ;) .

Boozer - no jak nie w tym roku to nie wiem kiedy...

Duncan - wiele osób twierdzi, że drewniany i nudny ale dla mnie jest to świetny zawodnik studzący (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) momentami zbyt zwariowaną olstargejmową koszykówkę ;) .

 

Taki mecz gwiazd chciał bym bardzo zobaczyć i nie dla tego, że nie doceniam innych zawodników, zresztą wiadomo że wszyscy grają bardzo zbliżone ilości minut tak więc te pierwsze piątki nie mają aż tak wielkiego znaczenia. No ale tak bym chciał żeby to wyglądało i już :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jeszcze za wczesnie, ale ze zawsze wyznaje zasade ze ASG to po pierwsze- mecz dla showmanow, a dopiero po drugie- dla najabrdziej wyrozniajacych sie to wytypuje swoją 10ke znajdujac zloty srodek pomiedzy tymi dwoma czynnikami ;-)

 

east:

 

Kidd - innej mozliwosci byc nie moze, wciaz te nieziemskie podania wciskaja w fotel, oby go nie zabraklo.

 

Wade

LeBron - bo zapewnią widowisko a jak bedzie trzeba to i wysoki poziom

 

KG - na pewno debiut po wschodniej stronie bedzie ciekawym wydarzeniem

 

Shaq - nie szkodzi ze juz nie dominuje, nie szkodzi ze sa od niego lepsi. To jest facet, ktory corocznie powinien z urzedu miec przyznane miejsce w piątce. Powtarzam to co roku, potworze jeszcze raz - bez Shaqa ASG NIE ISTNIEJE :!: Licze znowu na rozerwanie ewentualnej nudy; drygblingi, trójki, czy tez auto alleye :P

 

west:

 

Nash - podobnie jak z Kiddem, choc tamtego talent do podan cenie bardziej ;-)

 

KB - po co komentarz? :)

 

T-Mac - tak jak z LeBronem i Dwyanem

 

Carmelo - co z tego ze nie PF, to tylko ASG :) A jego w koncu bedzie milo na tym meczu zobaczyc, zwlaszcza ze na pewno wniesie duzo wiecej niz co poniektorzy dotycchxasowi uczestnicy

 

Amare - najefektowniejszy ze wszystkich centrow zachodu. po prostu.

 

oczywiscie bedziemy musieli ogladac to chinskie drewno, co przyprawi tylko co poniektroych o czestsze ziewy :? ale mam nadzieje ze po drugiej stronie durgiego skosnego nie bedzie nam dane ujrzec...

 

w piatce znajdzie sie na pewno Tim, nie umiescilem go, bo choc cholernie go cenie, to uwazam ze do robienia show bank shot nie jest najlepszym wyjsciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEST

F Carmelo Anthony

F Kevin Durant

G Allen Iverson

G Baron Davis

C Amaré Stoudemire*

 

EAST

F Kevin Garnett

F LeBron James

G Dwayne Wade

G Andre Iguodala

C Rasheed Wallace**

* I co z tego skoro Ming juz wygral? Ide o zaklad, ze na Wschodzie zobaczymy takze Yi.

** Tak bardzo chcialbym glosowac na Howarda ale niestety nie moge... W Sheeeda wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEST

 

PG - Deron, bo nie może być inaczej :wink:

 

SG - Kobe Bryant bo ... j.w.

 

SF - AK - 47, bo tak uważam :wink:

 

PF - Boozer bo to oczywiste

 

C - Tim The Manequin bo drewno jest w cenie :wink:

 

Rezerwa: Nash, Answer, Fatty Melo, Matrix, Baron, Paul, Amare, DużyZółtySkośnooki 1 :wink:, T-Mac, SS-Dirk

 

EAST

 

PG - Kidd i tyle na ten temat;

 

SG - Pierce, niech ma full wypas w tym sezonie :wink:

 

SF - Bronek, no bo jak :?:

 

PF - KG, widzieć go wreszcie szczęśliwego ... bezcenne :wink:

 

C - Diesel, bo co to za ASG bez Grubego :?:

 

Rezerwa: Jefferson, Wade, Allen, Howard, Redd, Carter, DużyZółtySkośnooki 2 - tu zgadzam się z Jmy'm - Sheed, RIPHamilton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wygraną Yao nie ma co narzekać w końcu chyba nie ma wątpliwości, że jest obecnie najlepszym środkowym zachodu. Lepiej się cieszcie, że Yi nie umieścili na co już Chińczycy się plują bo jeszcze wskoczyłby do podstawowego składu w miejsce Lebrona albo KG :lol:

 

moje piątki:

 

EAST:

 

Kidd - najlepszy rozgrywający wschodu idealny do tego meczu

Richardson - tacy gracze jak on czy Carter pasują do tego widowiska

James - nie dość, że najlepszy na tej pozycji to również pod względem widowiskowości pasuje idealnie do tego meczu

Garnett - jak wyżej

Howard - jak wyżej

 

WEST

 

Paul - najlepszy rozgrywający zachodu

Bryant - jakoś nie mogłem się tu zdecydować i rzucałem monetą

Odom - wielu klasowych skrzydłowych nie zostało i wierzę, że może nie do podstawowego składu, ale Lamar się załapie na ten mecz

Boozer - najlepszy PF w konferencji, nie może go zabraknąć

Ming - najlepszy środkowy na dzień dzisiejszy, Duncan i Amare na razie nie błyszczą a nie ma Bynuma żeby na niego mógł zagłosować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal skosnym umiescic jeszcze 8 grajkow z dalekiej Azji w nba, po czterech w kazdej z Konferencji. W ten sposob zagraliby sobie wewnetrzny sparing na asg, takie wyjsciowe piatki z Yi i paroma innymi leszczami (za calym szacunkiem dla jego umiejetnosci to na gwiazde on mi nie wyglada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.