Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie bardzo dobrze ze to robią bo jak mówi mądre powiedzenie nie nauczysz dziecka pływać jak nie rzucisz go na głęboka wodę. Jakim goatem ktoś by nie był po co mi goat z limitem minut dożywotnim... myślisz ze w po będą go tez oszczędzać ?

 

A w Philli ewidentnie są nastroje na PO już w tym roku. Świadczy o tym chociażby trade po doświadczonego w miare rolesa Bookera. Brak awansu będzie dla mnie przynajmniej zawodem, bo Indiana, knicks czy Pistons maja o wiele mniejsza glebie i mniej topowych talentów. A w sumie na wschodzie każdy oprocz lebrona jest do ogrania, Celtics, Wizards czy raptors to żadni pewniacy. Dlatego myśle warto iść na całość już teraz.

 

Btw, jakieś wieści o Fultzie? On ma mieć jakaś operacje albo miał, bo jestem bardzo nie na bieżąco jeśli chodzi o nba ostatnio.. a jak nie miał operacji to chyba powinien jakoś niedługo wrócić do gry, prawda? Jestem bardzo ciekaw czy kiepski start to rzeczywiście wina barku czy jakaś wielka draftowa pomyłka ... hype był przecież nieziemski na niego..

Fultz miał być na połowę grudnia gotów i podobno już jest ale to Philly a oni mają specyficzne podejście do L4. Gracz gotów, śmiga 5 na 5 a Ci go trzymają jeszcze na wolnym. Ot taka przesadna zapobiegliwość. Okolice 15 stycznia go wypatruj.

 

I to była rzeczywiście wina barku. On nie mógł podnieść ręki wyżej niż do sutów.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo dobrze ze to robią bo jak mówi mądre powiedzenie nie nauczysz dziecka pływać jak nie rzucisz go na głęboka wodę. Jakim goatem ktoś by nie był po co mi goat z limitem minut dożywotnim... myślisz ze w po będą go tez oszczędzać ?

 

Efektem tego wrzucenia na 49 minut jest opuszczenie meczów przeciwko Bulls i przeciwko Kings, a teraz Wojnarowski podaje, że w dwóch najbliższych spotkaniach Embiid również nie zagra ( dwa spotkania z Raptors). W tej chwili planowany powrót jest na mecz z Knicks, ale zobaczymy. Zaczyna to przypominać sytuację z poprzedniego sezonu, kiedy też miał już zaraz wrócić...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo dobrze ze to robią bo jak mówi mądre powiedzenie nie nauczysz dziecka pływać jak nie rzucisz go na głęboka wodę. 

 

 Można też dzieciaka utopić. 50 minut to widać było duzo za duzo. Jeżeli 50 minut ma oznaczać 4 mecze przerwy to wole nim grac 30 min bez względu jak bardzo drużyna potrzebuje go w dogrywkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie przełamanie szóstek, ale indolencja rzutowa Simmonsa jest coraz bardziej widoczna. nie rzuca z czystych pozycji, wybiera podania do kolegów, którzy stoją na gorszych pozycjach, nie bierze na barki losów spotkania. na poczatku sezonu myślałem, że spokojnie będzie ROTY, ale teraz coraz bardziej wydaje mi się, że lepiej wygląda Kuzma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons zaczął z wysokiego C ale teraz już nie ma tak łatwo. Bardziej niż w typowanie ROTY proponował bym typować pierwszą piątkę ROTY.

 

Simmons, Mitchel, Tatum, Kuzma to pewniacy. Kto jako piąty? Bell, Lauri albo Smith Jr.

Bell za mało jeszcze grał, Lauri na bank DSJ nie.

 

Trochę słabo jak na tak hajpowany draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bell za mało jeszcze grał, Lauri na bank DSJ nie.

 

Trochę słabo jak na tak hajpowany draft.

I jeszcze raz.

 

8-4

5-2

6-3

9-8

4-3

14-9-3

9-3

6-5

16-4-8

 

Statystyki top10 pewnego draftu, gdzie poszło w top10 czterech allstarów. :]

 

Już teraz wiadomo, że w tegorocznym drafcie mamy potencjalnego superstara (Tatum), allstara pełną gębą (Mitchell), świetnego Anunoby i Kuzmę, a zostają przecież Fultz, Ntilikina, Markkanen, Smith Jr którzy dalej mają potencjał na allstarów, a reszty po 30-kilku meczach zdecydowanie skreślać nie można.

 

Więc ten draft wciąż wygląda bardzo dobrze. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz.

 

8-4

5-2

6-3

9-8

4-3

14-9-3

9-3

6-5

16-4-8

 

Statystyki top10 pewnego draftu, gdzie poszło w top10 czterech allstarów. :]

 

Już teraz wiadomo, że w tegorocznym drafcie mamy potencjalnego superstara (Tatum), allstara pełną gębą (Mitchell), świetnego Anunoby i Kuzmę, a zostają przecież Fultz, Ntilikina, Markkanen, Smith Jr którzy dalej mają potencjał na allstarów, a reszty po 30-kilku meczach zdecydowanie skreślać nie można.

 

Więc ten draft wciąż wygląda bardzo dobrze. :]

 

mi bardziej chodziło o problem z ułożeniem legitnej pierwszej piątki, ale ok przyjmuję argumentacje i czekam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej chodziło o problem z ułożeniem legitnej pierwszej piątki, ale ok przyjmuję argumentacje i czekam ;]

W grudniu zazwyczaj zawodnicy wypadają dość słabo. Ten draft ma już teraz kilku graczy z mocnym potencjałem i widocznym talentem

8 lat temu Curry w grudniu miał 13pkt a Harden 10 na fatalnej skuteczności

W tym roku jest kilku graczy o bardzo dobrych statystykach jak na ten moment sezonu. Nawet taki Lonzo

 

Jak na razie rookie mają lepsze staty niż tegoroczni drugoroczniacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Kuzma? predzej już Mitchell czy Tatum. Kuzma nabija fajne cyferki, rzuca punkty, tylko ze na tym jego impact sie konczy.. Wciskanie go na siłe do nagrody jest bez sensu, bo gosc nie ma zadnego wielkiego impactu w porownania do trzech wyzej wymienionych

zapomniałem o tatumie faktycznie. b.dobry sezon póki co. trochę mu w tym ''pomogla'' kontuzja haywarda bo dostaje więcej minut, ale nie w tym rzecz oczywiście. wygląda b.dobrze masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bell za mało jeszcze grał, Lauri na bank DSJ nie.

 

Trochę słabo jak na tak hajpowany draft.

No przecież każdy draft jest mocno hajpowany. A z top 10 tak na prawdę zawodzi tylko Fox, choć on gra w Sacramento, więc bardziej doświadczeni sympatycy NBA nie powinni być zszokowani. Pozostali zgodnie z oczekiwaniami (JJ wiadomo było, że jest surowy i potrzebuje czasu, DSJ wiadomo było, że u Carlisle z wprowadzaniem i minutami nie będzie różowo, Lonzo adaptacja rzutu do NBA), albo pozytywnie zaskakują (Tatum, Lauri).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież każdy draft jest mocno hajpowany. A z top 10 tak na prawdę zawodzi tylko Fox, choć on gra w Sacramento, więc bardziej doświadczeni sympatycy NBA nie powinni być zszokowani. Pozostali zgodnie z oczekiwaniami (JJ wiadomo było, że jest surowy i potrzebuje czasu, DSJ wiadomo było, że u Carlisle z wprowadzaniem i minutami nie będzie różowo, Lonzo adaptacja rzutu do NBA), albo pozytywnie zaskakują (Tatum, Lauri).

No jak dla Ciebie Jackson i Collins spełniają oczekiwania, to nie za bardzo jest chyba o czym dyskutować. To o Carlisle to pierwsze słyszę, raczej fani Mavs ochoczo typowali DSJ na roty, zresztą nie tylko oni, hype po sl był przecie potworny. Fultza nie ma co oceniać, ale na pewno nie jest argumentem "za". A Fin i Tatum akurat byli typowani jako najbardziej ułożeni już gracze, więc nie wiem co Cię akurat tutaj zaskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jasonie zaskoczyło mnie:

- dostosowanie do zespołowej koszykówki Stevensa po izolacjach w Duke

- znajdowanie punktów mimo małej ilości post-upów

- trójka, wiadomo, że 50% nie utrzyma, ale nawet rzucając "tak sobie" do końca sezonu powinien dociągnąć koło 40%, co i tak jest dużym skokiem

- obrona 1on1

 

W Laurim to, że nie jest tylko 3pt shooterem. Na Eurobaskecie grał świetnie, off drible też, ale myślałem, że nie wystarczy to na obrońców NBA. 

 

Jeśli idzie o Smitha to on miał całkiem fajny początek sezonu? Czy mi się coś przewidziało? O duszeniu młodych przez Carlisle pierwsze słyszysz? 

 

O Collinsie się wypowiedzieć nie mogę, bo nie widziałem go ani w koledżu, ani w NBA.

 

Ja ogólnie mam wątłe pojęcie o NCAA, dlatego nie mam szerokiego obrazu młodych w tym drafcie i wielu pewnie rozczarowuje, a ja o tym nie wiem. Tak jednak jest co roku, w tym roku zaś jest kilku graczy, którzy już w pierwszym sezonie pozytywnie wpływają na grę drużyny i mają solidny potencjał na gwiazdę. A to już nie takie częste. Dlatego uważam, że ten draft ani nie zawodzi, ani superowo nie zachwyca. Jest średni (neutralne, nie negatywne określenie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.