Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Roco coś poważnego w ostatniej akcji sobie zrobił czy przyaktorzył

 

Chyba jednak coś się wydarzyło, bo dzisiaj nie gra.

 

Gorzej, że Embiid miał grać, a jednak go wycofali w ostatniej chwili. To już drugi z rzędu opuszczony przez niego mecz. Mam nadzieję, że to nic poważnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak coś się wydarzyło, bo dzisiaj nie gra.

 

Gorzej, że Embiid miał grać, a jednak go wycofali w ostatniej chwili. To już drugi z rzędu opuszczony przez niego mecz. Mam nadzieję, że to nic poważnego

nie wiem czy zwrociles uwage, ale podczas meczu z NOLA, był krótki filmik z treningu... Embiid nie wyglądał niestety na zdrowego, wyraźnie było można zauważyć, że odczuwał ból. mam nadzieję, że wróci, bo ta seria przegranych zaczyna nieładnie wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zwrócił może uwagę na to jak bezczelne kroki startowe robi TJ? W szczególności jak dostaje piłkę w pełnym biegu. Tylko mnie to razi?
Widzę że jak ktoś jest TJem a nie LBJem, to bardziej razi :)

Ogólnie w NBA większość graczy (głównie murzynów) nagminnie robi kroki, dużo lepiej gracze po historii w Europie wyglądają. A już piłka noszona czy podwojna to istny koszmar.

Za to sędziowie gwiżdżą tam tyle kuriozalnych błędów ustawienia, ze chyba sami nie do końca rozumieją co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jak ktoś jest TJem a nie LBJem, to bardziej razi :)

Ogólnie w NBA większość graczy (głównie murzynów) nagminnie robi kroki, dużo lepiej gracze po historii w Europie wyglądają. A już piłka noszona czy podwojna to istny koszmar.

Za to sędziowie gwiżdżą tam tyle kuriozalnych błędów ustawienia, ze chyba sami nie do końca rozumieją co robią.

Może razi bardziej u tak niskiego gracza bo raczej oni mniej przeginają. Dla mnie TJ co najmniej w co 2 sytuacji przy otrzymaniu piłki w biegu(albo przy natychmiastowym minięciu po otrzymaniu podania) robi rażące kroki. Jak będę miał dostęp do kompa to może poszukam przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może razi bardziej u tak niskiego gracza bo raczej oni mniej przeginają. Dla mnie TJ co najmniej w co 2 sytuacji przy otrzymaniu piłki w biegu(albo przy natychmiastowym minięciu po otrzymaniu podania) robi rażące kroki. Jak będę miał dostęp do kompa to może poszukam przykładów.
Po co szukać włącz pierwszy mecz z brzegu i obejrzyj kozłowanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy mecz w sezonie pod względem strat (24), brak RoCo w rotacji, Ben bez punktu przez ponad 3,5 kwarty i przełamanie serii porażek #embiid

Big ball z Holmesem mógł się podobać i dobrze, że dostaje coraz więcej minut kosztem Amira.

Po powrocie Covingtona mają w planach spróbować ustawienia Simmons-Covington-Saric-Holmes-Embiid.

Booker, póki co fajnie wkomponował się w zespół i tylko czekać na powrót naszej jedynki. Otworzy nam to jeszcze więcej manewrów ustawień.

 

 

https://www.instagram.com/p/BcpWXw1AB9G/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy mecz w sezonie pod względem strat (24), brak RoCo w rotacji, Ben bez punktu przez ponad 3,5 kwarty i przełamanie serii porażek #embiid

Big ball z Holmesem mógł się podobać i dobrze, że dostaje coraz więcej minut kosztem Amira.

Po powrocie Covingtona mają w planach spróbować ustawienia Simmons-Covington-Saric-Holmes-Embiid.

Saric na 3? Toż na pierwszym kroku mija go pierwszy lepszy Wilson Chandler all day.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tego meczu, bo pewnie w następnym Jojo nie zagra. Brak closera na obwodzie w takich spotkaniach zawsze może wyjść na jaw. Tak jak pisałem, do końca stycznia to będzie gra o dodatni bilans, potem będzie łatwy terminarz.

 

A, nie podoba mi się pasywny Simmons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tego meczu, bo pewnie w następnym Jojo nie zagra. Brak closera na obwodzie w takich spotkaniach zawsze może wyjść na jaw. Tak jak pisałem, do końca stycznia to będzie gra o dodatni bilans, potem będzie łatwy terminarz.

 

A, nie podoba mi się pasywny Simmons.

Dokładnie, musze jednak powiedzieć, że koszulki-wise to ten mecz był mega - najładniejsze Sixers i najładniejsze OKC. :)

 

Simmons musi być agresywny. Musi pracować nad rzutem - skoro ma być jednym z 2 najlepszych graczy Philly, a co za tym idzie najlepiej opłacanym - musi brać spotkania na swoje barki - również pod względem zdobywania punktów. 

 

Tutaj też co by nie mówić jest miejsca dla Fultza, ale tego z NCAA, czy SL nie tego z początku sezonu. To ten gość potrafi wziąć gałę w łapy, minąć 1on1/wymusić faul/walnąć pullup j/3 

 

Nie zmienia to faktu, że Embiid jest dzisiaj moim ulubionym graczem ever - ta sama półka co Erving, czy Iverson. Gość jest kwintesencją tego, co lubię. Jest cholernie utalentowany, właściwie w każdym meczu jest jakis beef, jakieś gadanie śmieci, te akcje z social media, poczucie  humoru, nakręcanie publiki. To jest człowiek, który budzi emocje i to jest świetne - zarówno dla ligi, jak i kibiców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem na zywo, chcolernie szkoda ten mecz byl do wyciagniecia a atmosfera jak na meczu playoffs.

Embiid, oby nie mu nie dolegalo powazniejszego przez reszte kariery bo jak koles juz ma mecze ze dominuje po obu stronach parkietu to strach sie bac jak dobry moze byc za te kilka lat.

Tak jak juz ktos wspomnial wczesniej, brakowalo jakosci na obwodzie, jesli twoj najlepszy 3point shooter(Covington) robi 2/17 to cos trzeba zmienic. Simmons musi w lato popracowac nad rzutem poki co ma taryfe ulgowa ale jak wejdzie w sophomore year to beda hejty leciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak closera na obwodzie w takich spotkaniach zawsze może wyjść na jaw.

Jezu, a "30 baniek za sezon" JJ? A "najlepszy kontrakt ligi" Roco? Jak brak closera znów...

Jeszcze piszesz to po meczu, w którym Philla grała z drużyną, której jeden z closerów na obwodzie, jak rzuca trójkę, to ląduje ona zazwyczaj nie bliżej niż metr od kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dwóch potencjalnych superstarow w drużynie to rozrysowujesz akcje na rolesow? A nawet jeśli to można rozpisać 8 zasłon na reddicka, wykorzystując atencję na powyższej dwojce. Jakoś kerr nie raz tak robił.

 

A i tak rzuca Curry, Durant lub Klay. Podawanie przykładu GSW, gdzie jest 3 elitarnych strzelców (ze ścisłej czołówki ligi), którzy potrafią z ręką na twarzy trafić z 10 metrów, a w razie potrzeby minąć rywala lub obsłużyć kolegę extra passem. Jest to różnica w porównaniu z elitarnym strzelcem Redickiem, który jednak potrzebuje przestrzeni i nie ma możliwości fizycznych, by w razie bliskiej obecności obrońcy zrobić cokolwiek treściwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, wiadomo, że GSW to dużo lepsza drużyna (co można powiedzieć o praktycznie 27 drużynach tej ligi), ale chodziło mi o analogię, że jest dwóch graczy potencjalnie skupiających obronę, zaś zaplecze strzeleckie również jest obecne. Porównanie Klaya do Reddicka jak najbardziej zasadne, bo GSW żadnego meczu heroicznym wjazdem w pomalowane Klaya nie wygrało, wygrało za to dobrze rozrysowaną akcją, gdzie Klay wychodzi po zasłonach i rzuca/rzuca po fejku. Taką samą akcję można rozpisać na Reddicka, więc nie piszcie że Phila nie ma graczy do kończenia meczów na obwodzie, bo ma graczy do tego stworzonych z super 3P%, a że przegrali końcówkę z OKC, no to cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto w 76ers tak oszalał, żeby Joel, który narzeka od tygodnia na bóle pleców zagrał prawie 50 minut przeciwko Thunder, gdzie do tej pory nigdy nie zagrał nawet 40 minut w meczu. Embiid na pewno nie zagra przeciwko Bulls i bardzo prawdopodobne jest, że nie zagra również przeciwko Kings. Oby to nie było nic poważnego, bo akurat bóle pleców ot, tak sobie, same z siebie nie przechodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo dobrze ze to robią bo jak mówi mądre powiedzenie nie nauczysz dziecka pływać jak nie rzucisz go na głęboka wodę. Jakim goatem ktoś by nie był po co mi goat z limitem minut dożywotnim... myślisz ze w po będą go tez oszczędzać ?

 

A w Philli ewidentnie są nastroje na PO już w tym roku. Świadczy o tym chociażby trade po doświadczonego w miare rolesa Bookera. Brak awansu będzie dla mnie przynajmniej zawodem, bo Indiana, knicks czy Pistons maja o wiele mniejsza glebie i mniej topowych talentów. A w sumie na wschodzie każdy oprocz lebrona jest do ogrania, Celtics, Wizards czy raptors to żadni pewniacy. Dlatego myśle warto iść na całość już teraz.

 

Btw, jakieś wieści o Fultzie? On ma mieć jakaś operacje albo miał, bo jestem bardzo nie na bieżąco jeśli chodzi o nba ostatnio.. a jak nie miał operacji to chyba powinien jakoś niedługo wrócić do gry, prawda? Jestem bardzo ciekaw czy kiepski start to rzeczywiście wina barku czy jakaś wielka draftowa pomyłka ... hype był przecież nieziemski na niego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.