Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

 5 mln/rok to tax- mid level, np Nick Young

 

Bez jaj, on ma 39 lat. Oglądałem sporo meczów Mavs w zeszłym sezonie i po sposobie w jakim się porusza po parkiecie to bałem, że sie zabije o własne nogi :tongue:

W tym sezonie wątpie by grał wiecej niz 20 mpg

a po kiego ma grac wiecej,skoro te 20 minut wystarczaly,zeby siekal 14+ punktow i 6+ zbiorek?! bez jaj! wrazenia estetyczne sa wazne...w lyzwiarstwie figurowym ;)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Free agent Kelly Olynyk has agreed to a four-year, $50M-plus deal(player option) with the Miami Heat, agent Greg Lawrence tells ESPN.

dlaczego dopiero teraz? po co tka długo czekali?

ktoś spieprzył?

z perspektywy Wizards każdy dzień bez oferty dla Otto był nadzieją na zaoszczędzenie siana, a Nets pewnie cały czas dumali czy Porter czy jednak KCP Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam trochę tego Olynyka w Heat, szczególnie ze szukaja jeszcze miejsca dla Johnsona.

 

Za to Rudy Gay u Popa to moze byc cos ciekawego.

 

Oferta Nets dosc zlosliwa, bo trade kicker, opcja zawodnika i jeszcze polowa pensji wypłacana na początku sezonu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosze. Wysiadam z bandwagonu Gaya. Teraz będzie miał nowych forumowych ulubieńców.'

 

Swoją drogą czy on odrzucił 15mln za rok, by wziąć 17 za dwa lata?

 

Gdyby to nie byli Spurs napisałbym "Pewnie jest w dobrej formie, kontuzja go nie zniszczyła, za rok bierze opt out i godne pieniądze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co z KCP? Nie ma zainteresowania na Niego?

 

I tak wydaje mi się, czy Robertson jak do tej pory największy kontraktowy steal tego draftu? Mówiło się, że 16-18, a może nawet 20 pęknie. Tymczasem ledwie 10mln rocznie na trzy lata. Niezłe promo.

Z KCP jest ciekawa opcja bo Detroit jest ponad hard capem. To raczej oznacza że KCP nie wyrównują kązda oferta ponda 60/4 będzie dla nich zabójcza

EDIT z tego co sprawdziłem rzeczywiście dopiero 80/4 będzie dla nich mocno zła.. Poniżej co najwyżej beda płacić podatek od luksusu

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z KCP jest ciekawa opcja bo Detroit jest ponad hard capem. To raczej oznacza że KCP nie wyrównują kązda oferta ponda 60/4 będzie dla nich zabójcza

Wszystko co do 20/rok wyrównają, po prostu wyślą gdzieś Leuera/Mooka, Gibinje leci na pewno, a jak ktoś da więcej, to pewnie odpuszczą, choć Gores jest nie przewidywalny...

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosze. Wysiadam z bandwagonu Gaya. Teraz będzie miał nowych forumowych ulubieńców.'

 

Swoją drogą czy on odrzucił 15mln za rok, by wziąć 17 za dwa lata?

 

Gdyby to nie byli Spurs napisałbym "Pewnie jest w dobrej formie, kontuzja go nie zniszczyła, za rok bierze opt out i godne pieniądze"

to tylko dobrze o nim swiadczy,w moim mniemaniu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God damn it, ciekawe jak on ma się wkomponować w zespół, skoro z bratem nie przepadają za Thomasem i Horfordem. :D W sumie nie takie konflikty dało się pogodzić, ale nie wiem czy to najlepszy target wśród bigmenów poniżej 6mln. 

 

Dodatkowo bardziej wolałbym pozbyć się Smarta niż Bradleya, ale chyba ten pierwszy ma mniejsze ambicje i na przyszłość może być pierwszym niskim wchodzącym z ławy w już ustabilizowanej rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Carter w Kings za 8 baniek w rok, myślę, że nawet BMF uzna, że taki mentor nawet ujdzie w tłoku ;]

 

Wielka szkoda. Liczyłem, że VC pójdzie do jednej z mocniejszych ekip - Warriors, Spurs, Cavs. W Wariors byłoby fajnie zakończenie kariery, bo został wybrany w drafcie przez Warriors, ale od razu został zamieniony za Jamisona. Grał z ojcem Curry'ego w jednej drużynie, a Durant jako młodzik fascynował się grą Cartera.

 

VC wybrał jednak kasę i sam nie spodziewałem się, aż takiej kasy dla niego. Bardziej kontraktu weterana albo maksymalnie 5 mln. W każdym razie szkoda, bo kasy Carter ma już dużo, ale mistrzostwa mieć już nie będzie.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.