Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz, że będą przegrywali mecze dla zwiększenia zysków z oglądalności?

 

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam.

 

Wydaje mi się, że jeśli w PO będzie taka bieda, jak rok temu, to może i tak. Już w tym roku przewidywano salary od 107, przez 103, 102, jeszcze kilka dni przed ogłoszeniem miało być 101. Skończyło się na 99 i gdyby nie KD, to różnie by mogło być z ich rosterem. Na ten moment czytałem, że przewiduje się wzrost jedynie o 1%, czyli gdzieś do pełnych 100 mln. Podejrzewam, że celem drużyny są 4 mistrzostwa z rzędu. Do 2020 mają kontrakt Draymonda i to jest chyba ich główne założenie. I jeśli w dążeniu do tego mają poświęcić takie trzecie mecze jak vs Utah czy PTB (gdzie potrafili wejść totalnie na luzie po 2W, a potem odrobić 18 punktów w 3 minuty) to chyba nie jest wielka sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lots of interest for Kelly Olynyk, I'm told, with Nets, Pacers, Kings, Jazz coming on strong. Pacers are trying to shed salary to land him

 

Ciekawe ile dostanie.

 

Ha wyprzedziłem Amicka o jakieś 2 h ....Olynyk w Jazz ze swoją trójką wydaje się logiczną opcją

 

Jest słaby fizycznie w masowaniu się pod koszem ale to był najlepszy zbierający na własnej tablicy w Celtach no i z Rudym za plecami ta jego wada nie będzie aż tak zła

Nudne?Wygrana Detroit to była jedna z największych niespodzianek w całej historii NBA,(a może nawet wszystkich profesjonalnych lig)., 

Ale finały były nudne nawet nudniejsze niż te zeszłoroczne

 

Co innego 2005 --- te koszykarsko były fantastyczne tylko że nikogo poza hardcorowcami nie interesowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha wyprzedziłem Amicka o jakieś 2 h ....Olynyk w Jazz ze swoją trójką wydaje się logiczną opcją

 

Jest słaby fizycznie w masowaniu się pod koszem ale to był najlepszy zbierający na własnej tablicy w Celtach no i z Rudym za plecami ta jego wada nie będzie aż tak zła

A do tego Snyder potrafi robić all starów z zagubionych białasów, jak to przeczytałem w wątku Jazz :nevreness:

 

W sumie trochę dla mnie jest szokiem fakt, że Olynyk jest tylko rok młodszy od Haywarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego Snyder potrafi robić all starów z zagubionych białasów, jak to przeczytałem w wątku Jazz :nevreness:

 

W sumie trochę dla mnie jest szokiem fakt, że Olynyk jest tylko rok młodszy od Haywarda.

W sumie to mogłeś też to przeczytać w liście pożegnalnym Haywarda gdzie sam wspomniał ,że to kim jest zawdzięcza przede wszystkim Snyderowi

Stevensowi ufa jak nikomu ale to Snyder stworzył go takim graczem

 

Ale Snyder nie ma magicznej różdżki -- to co wypaliło z Haywardem i Gobertem niekoniecznie wypala z Exumem czy Hoodem ( choć obaj maja pierwsze wakacje rozpisane indywidualne zajęcie z trenerami takie jak Hayward miał ostatni rok - niemniej All Starów z nich nie zrobi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, w 1 i 2 rundzie mogą kontrolnie przegrać po jednym meczu, żeby zagrać dodatkowo 2 razy u siebie.

 

Dokładnie o tym mówię. W tym roku pokazali, że coś jest w tych 3-cich meczach, kiedy pierwsze dwa idą gładko. Wychodzili wyluzowani (za)mocno na PTB i Utah. W połączeniu z mega mobilizacją gospodarzy, szło to w kierunku porażki, ale gdzieś tam się spinali pod koniec 3Q i odwracali mecz. Ze Spurs pewnie byłoby podobnie, gdyby nie to, że dostali takie WTF na twarz już na wejściu (no i Kawhi). Więc to wcale nie będzie dla nich musiało oznaczać, że mają grać słabiej czy specjalnie jakieś rzuty pudłować. Wystarczy, że nie podkręcą tempa pod koniec takiego meczu i jest G5 

 

Z drugiej strony, jak Ely zauważył, to też mogą mieć to w d****. Bo u nich wszyscy będą podpisywani na non-birdach lub za minimum. Więc teraz to już nie jestem aż tak pewny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 % zza łuku w rakowym LA. 13 punktów w 25 minut. Na rok. To świetne zastępstwo dla Iana Clarka, który jest dość jednowymiarowy (jako spot-up), a w dodatku miał bardzo nierówny sezon i teraz będzie szukał większej oferty. 

Też warto nadmienić, że Pat McCaw, który całkiem fajnie się zapowiada ma tylko rok w kontrakcie, więc zapewne po sezonie czmychnie gdzieś za kaską, także stawiać na niego i rozwijać niezbyt się opłaca. Choć wiadomo, swoje minuty dostanie.

 

Myślałem, że jak im się bardzo poszczęści do wezmą Dedmona z MLE, ale to już przepadło.

A to nie jest tak, że Dedmon to jest jednym z lepszych wysokich dostępnych obecnie i przynajmniej te 12 baniek to dostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.