Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ma dogadanego mvp dr rosea

 

jesli Thibs sciagnie Rose'a za wiecej niz 6 mln rocznie, to straci w moich oczach to, co zyskal sciagajac Jimmy'ego

 

co do wymiay z Utah, troche mi smutno, bo kocham Rubio, a nie kocham Jazz :/

 

brak Rubio w Minnesocie odbiera mi troche funu z ich ogladania, ale jeszcze nie wiadomo jak bedzie wygladal ich koncowy roster, wiec czekam czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewaga Hilla to rzut ale Rubio to jest kosmos jeśli chodzi o podania i wizję gry... W pick and rollu jest genialny.. Jego podania to maestria

Obrońcą jest lepszym

Aż tak jednoznaczny bym nie był

 

generalnie atakujesz z nim cztery na pięć, pick and roll z Gobertem nie istnieje bo wszyscy idą pod zasłoną - bardzo źle moim zdaniem, nie mówię, że Rubio jest zły ale co z tych jego bajecznych podań wynika jak ogólnie pogarsza atak zespołu? Na miejscu Haywarda bym wykorzystał to i się spakował do Bostonu robić super team, teraz ma przynajmniej wymówkę, że Hill to jego kumpel a Jazz go olali bo są centusiami. Nie najlepsza wymówka i nie uchroni go od palenia koszulek, ale zawsze coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby gdzie pogarsza? Skoro z Rubio zawsze ortg jest lepszy niz bez niego ( pisze zawsze bo chyba tak było w każdym sezonie)

 

no jeśli jego zmiennikem był Dunn to musiał mieć dodatni ORtg :)

 

a co do rubio to wszystko zależy od systemu, może z nim i Haywardem Snyder by coś wymyślił, ale pnr to z rubio gobert nie poszaleje to już Ci zapewniam, widziałem co było w detroit jak nagle Drummond musiał grać z Ishem Smithem, który jest równie złym shooterem ale też bardzo dobrym podającym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli dla Ciebie Rubio jest porównywalnym kreatorem jak Ish to chyba nie znajdziemy nici porozumienia

 

jest lepszym podającym, ale to nie ma znaczenia - z Rubio i Gobertem masz dwóch non shooterów w S5, lepiej nie puszczajcie nigdzie Iso Joe bo jego mid range jumperki będą Wam potrzebne bo half court offense to ja nie widzę tutaj składnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zawodnik jest b.dobry lub elitarny w innych aspektach, to z slabym rzutem da sie zyć

 

zobaczmy na Rondo ktory jest gorsza wersja Ricky'ego, a w PO dziala sie magia i majac obok gosci ktorzy tez nie sa elitarnymi shooterami nagle wygrywali z Bostonem 2-0

 

taki inny przyklad i zupelnie inna sytuacja i pozycja, ale Iggy w tych PO rzucal 19% za trzy i naprawde nikomu to nie przeszkadzalo

 

jasne, lepiej jest jak LeBron jest otoczony 4 strzelcami ktorzy maja po 40% za trzy kazdy, ale jest wiele przykladow pokazujacych, ze gosc bez rzutu ma prawo bytu w tej lidze o ile inne rzeczy robi conajmniej bardzo dobrze, tak jest z Rickym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

 

Przecież ma dogadanego mvp dr rosea

Proszę wypluj te słowa...

 

Myślę tak sobie, że Layden i Thibodeu myślą strategicznie...

 

Gdzieś za Rubio by dostali więcej, ale wówczas po odejściu Hilla do Spurs, Utah byłaby ich  jednym z głównych konkurentów w  rozmowach z Lowrym, Teaguem czy Holidayem.

Jazz by musiała podpisać dobrego PG, aby nie stracić Haywarda.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze to sa jakies jego gierki z GSW zeby o nim nie zapomnieli, w sensie zeby nie zapomnieli mu zaplacic

 

nie widze tego, zeby mial gdzies sie ruszac do innego contendera, ktory na niego tez nie wylozy ogromnej kupy kasy jak byc moze jakis mlody team szukajacy mentora, ktory jeszcze cos na parkiecie tez potrafi zdzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry zostaje w GSW 201/5

Livingston zostaje w GSW 24/3

 

Blake Griffin zostaje w Clippers 173/5

 

Nene zostaje w Rox 15/4

 

Mills zostaje w Spurs 50/4

 

Snell zostaje w Bucks 46/4

 

Wizards zaproponowali dla Walla supermaxa  170/4 (powiem szczerze nie kumam tego timingu ze strony Wizards)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.