Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko, absolutnie WSZYSTKO co byscie chcieli wiedziec o jakiejkolwiek druzynie w najblizszym sezonie ( w tym FA) czyli

-sytuacja salary cap

-sytuacja z pickami draftu

-charakterystyka i info o zawodnikach

-problemy druzyny

-plany zawodnikow

-inne

 

340 stron dobrego, jakościowego contentu na ktory poswiecono dziesiatki godzin conajmniej

 

http://data.shamsports.com/content/manifesto/2017%20NBA%20Manifesto%20-%20Mark%20Deeks.pdf

 

wziete z http://www.shamsports.com/2017/06/2017-nba-manifesto.html

 

takze jak ktos bedzie cos myslal o jakiejs druzynie, co moga zrobic, jak wyglada ich sytuacja z cap, jakie maja mozliwosci, to moze sobie pobrac ten PDFik i sobie wszystko sprawdzic, mozna tez po prostu poprzegladac i poczytac, chociaz o wszystkim raczej ciezko bo jednak 340 stron takiego contentu to niemalo, a niektorym ciezko jest czasem 3 strony przeczytac ;)

 

w kazdym razie polecam, sam dopiero na to trafilem wiec bede sobie analizowal, ale bedzie mi bardzo przydatne bo jutro mam zamiar robic "odcinek" swoj o drafcie i free agency, wiec bedzie jak znalazl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns mają sie spotkać z Griffinem i Sapem. I w sumie Millsap jest pewnie całkiem możliwy - dobry sztab medyczny da szansę trochę karierę przedłużyć, a drużyna na pewno ciekawa. Tylko o PO może nadal na przeładowanym zachodzie być ciężko.

Griffin bardziej mnie zdziwił, ale w sumie why not suns. Młodzież + Tyson + Bledsoe + Griff to wydaje się fajna mieszanka. Oby tylko zdrowie dopisało wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie troche Bucks sprzed kilku lat. Nie cgca tankowac choc powinni, wierza ze oklep w 1 rundzie PO cos im da. Jakos nie widzi mi sie ze Blake w ogole ich bedzie rozpatrywal, jezeli chodzi o swoja przyszlosc.

Jeśli umówił się  z nimi na spotkanie tzn że rozpatruje jednak bo chyba nie jedzie w lipcu podziwiać uroki Phoenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umówił się z nimi na spotkanie tzn że rozpatruje jednak bo chyba nie jedzie w lipcu podziwiać uroki Phoenix

Wiesz Aldridge też był na spotkaniu z Lakers a nie wiem czy aby na pewno ich rozpatrywał jak plan A czy B, raczej E lub F . Podobnie może być z Griffinem - LAC, Miami, Boston, może OKC a gdzieś dalej są Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/ChrisBHaynes/status/880849251609268224

 

To znaczy, że są już dogadani, czy wręcz przeciwnie?

 

a z kimś się spotyka? 

 

Jak dla mnie to info nie ma sensu. Czemu miałby się nie spotykać w ogóle z Warriors? Chyba tylko dlatego, że jest zdeterminowany do pozostania. Ale to też się nie do końca trzyma kupy. Wątpię też, żeby z góry mu powiedzieli "ok, Andre nie chcemy Cię, papa". 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo Beas: Per source, Jeff Teague and the Sacramento Kings have mutual interest as free agency approaches.

 

Tego się nie spodziewałem powiem wam. Do tego kings mają rozmawiać z Gallo.

 

Z kolei Dedmon na radarze GSW jeśli Iggy by odszedł

Dla Kings nie ma to większego sensu, przecież oni mieli tankować, przecież wzięli w drafcie Foxa. Ja rozumiem, że muszą kogoś podpisać, ale po co Teague'a i Gallinariego, którzy z pewnością wezmą dłuższe umowy?

 

Dedmona powinien ktoś sprzątnąć za większą kasę, to bardzo solidny roles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Kings nie ma to większego sensu, przecież oni mieli tankować, przecież wzięli w drafcie Foxa. Ja rozumiem, że muszą kogoś podpisać, ale po co Teague'a i Gallinariego, którzy z pewnością wezmą dłuższe umowy?

 

Dedmona powinien ktoś sprzątnąć za większą kasę, to bardzo solidny roles.

Ale ja się ze wszystkim zgadzam co piszesz, ino napisałem co czytałem w internetach.

 

https://www.hoopsrumors.com/2017/06/j-j-redick-interested-in-rockets.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

 

Ktoś mi powie na cholere on tam?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.