Skocz do zawartości

beGM Play-off 2017


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chyba większość myślała, że zrobi Pop. Pewnie wtedy już byłoby pozamiatane, bo szansą Spurs w rl było wejść z buta i właśnie taki kop na ryj dla GSW, którzy byli zbyt wychillowani po dwóch seriach prawie bez oporu. Udało się, Kawhi przy pomocy świetnej organizacji i niemrawym początku zszokowanych dał solidne fundamenty. Przy 0-2 imho nie byłoby Już tego factora i Warriors bez stresu by dowieźli 4-0.

 

Chyba obaj z Ignazzem będziemy chcieli pobawić się gameplanami i spróbować "ugryźć" rywala jak najmocniej. Więc proszę wszystkich, w imieniu chyba nas obu, żeby wstrzymali się z głosami. Nawet jeśli ktoś widzi 4-0 w którąkolwiek ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zedytować głos ☺. Z gameplanami proponuję się pośpieszyć jeśli je chcecie robić, bo w poprzedniej rundzie też miało być tyle gameplanów i dupa wyszła.

Jeśli poleci zaraz 15 głosów na Warriors to na pewno będzie miał frajdę Ignazz przedstawiając swoją wizję fc***. Ogólnie dygresja taka: nie rozumiem osób, które porobiły zmiany w rosterach niektórzy solidne i nie chcą pokazać jaki był ich zamysł. Co miała ta drużyna grać i osiągnąć. Anyway. Gra jest rozpisana pierwotnie tak, że czas na gameplany jest do piątku 23:59 a głosowanie w sobotę i niedzielę. Więc nie wiem która strona nie rozumie założenia.

 

Miało być czy nie miało. Co mają poprzednie rundy do finałów konferencji? Oczywiste,że wklepanie kilkunastu znaków i cyferek jest szybsze niż napisanie sensownej, nawet kompaktowej, wizji gry. A nie płacą nam za pisanie na forum ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poleci zaraz 15 głosów na Warriors to na pewno będzie miał frajdę Ignazz przedstawiając swoją wizję fc***. Ogólnie dygresja taka: nie rozumiem osób, które porobiły zmiany w rosterach niektórzy solidne i nie chcą pokazać jaki był ich zamysł. Co miała ta drużyna grać i osiągnąć. Anyway. Gra jest rozpisana pierwotnie tak, że czas na gameplany jest do piątku 23:59 a głosowanie w sobotę i niedzielę. Więc nie wiem która strona nie rozumie założenia.

 

Miało być czy nie miało. Co mają poprzednie rundy do finałów konferencji? Oczywiste,że wklepanie kilkunastu znaków i cyferek jest szybsze niż napisanie sensownej, nawet kompaktowej, wizji gry. A nie płacą nam za pisanie na forum ;)

Po 1 to ja nie wiem co zrobi 15 osób. Ja od siebie dałem głos i dopisałem, że sytuacja Leo ma wpływ na wynik. De facto bez Leo dla mnie osobiście Spurs wyglądaliby nie inaczej niż w rl nba.

Głos zawsze mogę zmienić, a wolę mieć to z głowy. A reszta to niech robi co chce, w którym miejscu kogoś do czegoś zmuszam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż czekam na gameplany :smile:

 

Póki co wygląda to tak, ale mogę jeszcze edytować:

 

GSW-SAS 4:2 - Spurs dowiozą G1 bez Kawhi'a, ale potem będzie trudno, jednak uważam, że wyrwą jeszcze jeden mecz u siebie, ale z tak dysponowanymi Warriors nie da się więcej.

 

CLE-WAS 4:1 - niby powinno być trudniej niż z Bostonem, ale Cavs mają przewagę parkietu, więc raz wygrają na wyjeździe i wszystko u siebie i mamy szybkie 4-1, ale mecze będą dużo bardziej wyrównane niż z Bostonem ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.