Skocz do zawartości

beGM Play-off 2017


january

Rekomendowane odpowiedzi

To po co w ogóle podajemy DW?

 

Przy małej ilości typów można by mówić o wypaczeniach, ale przy takiej ilości to moim zdaniem jak ktoś ma więcej punktów to znaczy, że był ogółem bardziej ceniony.

 

dokładny wynik chyba dla klimatu gry i żeby każdy jakoś się ze swojego typu mógł wytłumaczyć? nie wiem w sumie, dla mnie to detal ale ważny żeby się wczuć w rolę, tak samo jak sobie trenera zwolniłem, bo mi to "fabularnie" pasuje ;)

 

a co do tego liczenia to rzucam przykład

 

20 osób głosuje 4:3 dla drużyny X

10 osób głosuje 4:1 dla drużyny Y

 

W głosach dryżyna X wygrywa 20-10, czyli 2/3 z nas uznało, że powinna awansować w tym matchupie

 

w meczach jest 100-90 dla drużyny Y ale czy jej awans oddaje głos większości?

 

w ogóle jak to się stało, że nie było to ustalone przed po? teraz w sytuacji stykowej ktoś może czuć się pokrzywdzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sytuacja. Z jednej strony 20 osób uznało tą serię szalenie wyrównaną i mogącą potoczyć się dwojako, a te 10 ma swoje rację by faworyta wskazać jednoznacznie.

 

Z drugiej strony faktycznie mamy 20-10 w głosach.

 

Nie jest to proste do oceny.

 

no nie jest, są argumenty w jedną i drugą stronę, ja się jednak skłaniam ku głosom, a nie meczom. Tak jak w piłce nożnej liczą się zwycięstwa, a dopiero później strzelone bramki - musi być jakaś hierarchia...

 

 

oby nie było tutaj takiego problemu i przed drugą rundą udało się to już ustalić, żeby nie było awantur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego spytałem, bo UTA-LAC może być taka sytuacja, a jak nie tu, to w przyszłości ;) więc warto wiedzieć, bo to taka sytuacja niejednoznaczna, trudna do oceny.

 

Przy 16-14 i powiedzmy 16 na 4-3, a 14 na 4-1 już gorzej wygląda liczenie głównych głosów, ale to taka skrajna sytuacja dość. Wydaje mi się, że bardziej powinny się liczyć mecze, ale przy takich sytuacjach jak wyżej to nie wiem, czy zrobić wyjątek, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje typy :

 

GSW - DEN 

SAS - MEM

HOU - OKC

UTA - LAC

 

CLE - IND

BOS - ATL

WAS - CHI

TOR - MIL

 

 

 

Finałowy wynik : 

 

GSW - DEN 24-0

SAS - MEM 24-0

HOU - OKC 23-0

UTA - LAC 14-9

 

CLE - IND 24-0
BOS - ATL 21-2
WAS - CHI 23-0
TOR - MIL 11-12

 

Dalej nie jestem w najlepszej formie, więc jak ktoś ma policzone/ lub chce sprawdzić to jak najbardziej,

 

ja już widzę, że jest coś nie tak bo chyba jedyny typowałem OKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW 24-0 Denver

92-3

4-0 (20)
4-1 (3)

SAS 24-0 Memphis

92-29

4-0 (7)
4-1 (7)
4-2 (7)

4-3 (3)

Houston 24-1 Oklahoma

95-39

4-1 (11)
4-2 (12)
3-4 (1)

Utah 14-9 Clippers

76-71

4-2 (2)
4-3 (12)
3-4 (5)
2-4 (2)
1-4 (1)

Cleveland 25-0 Indiana

96-7

4-0 (17)
4-1 (7)

Boston 20-3 Atlanta

85-57

4-1 (1)
4-2 (10)
4-3 (8)
3-4 (3)

Washington 23-0 Chicago

88-39

4-0 (1)
4-1 (6)
4-2 (12)
4-3 (3)

Toronto 11-12 Milwuakke

75-74

4-2 (4)
4-3 (6)
3-4 (11)
2-4 (1)

 

Toronto lepsze w małych punktach... ;)

 

W nawiasach podane jest ile osób typowało taki wynik. Ten, który był najczęściej wyboldowałem.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.