Skocz do zawartości

beGM Play-off 2017


january

Rekomendowane odpowiedzi

czyli ogólnie można to podsumować:

 

GSW-DEN 4:0

SAS-MEM 4:1

HOU-OKC 4:2

UTA-LAC 4:3

 

CLE-IND 4:0

BOS-ATL 4:3

WAS-CHI 4:2

TOR-MIL 3:4

 

a w drugiej rundzie mamy

 

GSW-UTA

SAS-HOU

 

CLE-MIL

BOS-WAS

 

czyli oprócz Bucks jest bez zmian w porównaniu z realem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 runda Typy:

 

GSW (1) -UTA (4)

4:0 dla GSW

Dla mnie Utah nie wzmocniła się ani troche wiec nie powodu aby dawać im jakiś dodatkowy win.

 

SAS (2) -HOU (3)

4-2 dla SAS

Podobaja mi się zmiany w San Antonio. mocna ekipa.

 

CLE (1) - MIL (5)

4:1 dla cavs

Cavs na rozprężeniu moga stracić jeden mecz przy wielkim hero-ball game Giannisa ale to tyle

 

BOS (2) -WAS (3)

3:4 dla Wizards

Wzmocnili mocno ławkę w Waszyngtonie. Seria była wyrównana w realu, więc ta zmiana na ławce Wiz starczy.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW (1) -UTA (4)  4:0

SAS (2) -HOU (3)   4:0
 
CLE (1) - MIL (5)    4:1
BOS (2) -WAS (3)  2:4
 
chyba jedynie w ostatniej serii BOS-WAS jakaś dobra gadka szmatka może ew. coś zmienić na korzyść Celtics

 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie będę głosował przed ewentualnymi gameplanami.

 

Tak w ogole powinno byc, bo odechciewa sie pisac gameplan jak polowa ligi juz zaglosowala.

Co wiecej byl bym za opcja, zeby glosy najpierw szly do komisza, a on je publikowal po zakonczeniu glosowania. Wedlug mnie szczegolnie w RS widac bylo, ze wielu GMow sugeruja sie wczesniejszymi glosami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł z wysyłaniem głosów, a kto jest w ogóle komiszem?

 

no a z wcześniejszym głosowaniem to inna sprawa, że z gameplanami było słabo więc się nie dziwię, że nikt nie czeka, trochę ciągną się te po za długo, najlepiej by było dać 3 dni na gameplany i 1 dzień na głosowanie i cześć - jutro finały a my jesteśmy jeszcze w drugiej rundzie

 

inna sprawa - przez to że mamy lag jakieś 3 tyg do reala to w każdej serii jest mega sugerowanie się wynikami, wiem że skądś trzeba brać punkt wyjścia, ale nie byłoby ciekawiej bazować na samych składach i gameplanach, robiąc nasze playoffy przed tymi realnymi? 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł z wysyłaniem głosów, a kto jest w ogóle komiszem?

 

no a z wcześniejszym głosowaniem to inna sprawa, że z gameplanami było słabo więc się nie dziwię, że nikt nie czeka, trochę ciągną się te po za długo, najlepiej by było dać 3 dni na gameplany i 1 dzień na głosowanie i cześć - jutro finały a my jesteśmy jeszcze w drugiej rundzie

A co to przeszkadza? Przecież mamy czas. Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole powinno byc, bo odechciewa sie pisac gameplan jak polowa ligi juz zaglosowala.

Co wiecej byl bym za opcja, zeby glosy najpierw szly do komisza, a on je publikowal po zakonczeniu glosowania. Wedlug mnie szczegolnie w RS widac bylo, ze wielu GMow sugeruja sie wczesniejszymi glosami.  

 

Jak liczyłem głosy to Utah zaczęło od prowadzenia 9-0. Potem po jednym głosie Karpika i jakiejś tam argumentacji seria o mało się nie odwróciła.

 

Też mam często wrażenie, że ludzie boją się własnego zdania i wolą powtarzać tutejsze forumowe schematy.

 

Chociaż z drugiej strony eMeS to powiem Ci, że slaKB, właśnie gameplan odwrócił rywalizacje, a napisał ją późno. Bez Niej przegrałby. Tylko ja, Rappar i człowiek morza głosowali na twoją Atlantę, jednostronność tej serii mnie zdziwiła, ale ty też możesz mieć pretensje w głównej mierze do samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to przeszkadza? Przecież mamy czas.

 

No według rozpiski nasze finały zaczynają się 13 chyba, w realu już może być po ptokach dawno. Formalnie to nie przeszkadza tylko wydaje mi się, że taka rozlazłość czasowa sprzyja chaosowi i samowolce, połowa nie da gameplanu, jedna trzecia zagłosuje od razu, a 5 osób nie zagłosuje wcale.

 

Tak tylko głośno myślę i zastanawiam się jak zrobić, żeby było trochę więcej emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa - przez to że mamy lag jakieś 3 tyg do reala to w każdej serii jest mega sugerowanie się wynikami, wiem że skądś trzeba brać punkt wyjścia, ale nie byłoby ciekawiej bazować na samych składach i gameplanach, robiąc nasze playoffy przed tymi realnymi? 

 

Chyba nie rozumiesz sensu tej gry. Właśnie my mamy się opierać na tym co zostało rozegrane i to jest nas punkt odniesienia.

 

Oczywiście teraz to kiepsko wygląda, bo składy są bardzo zbliżone i właściwie mamy jakby powtórkę z rozrywki, ale za jakieś 3-4 sezony nasze teamy będą wyglądały już zupełnie inaczej jak te w realu i wtedy to co się dzieje będzie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok juz malo kto bedzie sie sugerowal wynikami z realu, gdyz nastapi juz znaczne oderwanie od rzeczywistych wynikow. Teraz niestety ale brak gameplanu tez wplywa na wyniki. Sam na gameplan nie patrze bo interesuja mnie rostery i jak ja bym widzial ewentualne rotacje. Kazdy patrzy na to swoim okiem ale chyba rzeczywiscie sporo ekip idzie z pradem i glosuje jak reszta. No ale kazdy glosuje ze swoim sumieniem i to powinno byc najwazniejsze. Ja czekam na gameplan Rappara w finale z gsw i zadtanawiam sie czy przekona swoimi argumentami do glosoania za lebronami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz sensu tej gry. Właśnie my mamy się opierać na tym co zostało rozegrane i to jest nas punkt odniesienia.

 

Oczywiście teraz to kiepsko wygląda, bo składy są bardzo zbliżone i właściwie mamy jakby powtórkę z rozrywki, ale za jakieś 3-4 sezony nasze teamy będą wyglądały już zupełnie inaczej jak te w realu i wtedy to co się dzieje będzie ważne.

 

no tyle to ja też wiem ;) napisałem, że musi być jakiś punkt wyjścia

 

ale też za 3 sezony możesz mieć serię, gdzie połowa obu rosterów nie gra w realnych po i co wtedy? Inna kwestia że cyferki zwodników w realu i w grze mog stać się mniej wymierne. Jeśli np w realu masz Hardena grającego vs jakiś 8 seed a w grze vs Warriors to skąd pewność, że jego średnia się przełoży idealnie? Tak tylko głośno pytam, sory no jeśli chodzi o takie fantasy gierki to jestem nowy w temacie, ale później mamy takie śmieszne dyskusje czy 29 proc Mirotica w 1szej rundzie wynika z kupy w gaciach czy tego że gra w spacingu Bulls ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też za 3 sezony możesz mieć serię, gdzie połowa obu rosterów nie gra w realnych po i co wtedy? Inna kwestia że cyferki zwodników w realu i w grze mog stać się mniej wymierne. Jeśli np w realu masz Hardena grającego vs jakiś 8 seed a w grze vs Warriors to skąd pewność, że jego średnia się przełoży idealnie? Tak tylko głośno pytam, sory no jeśli chodzi o takie fantasy gierki to jestem nowy w temacie, ale później mamy takie śmieszne dyskusje czy 29 proc Mirotica w 1szej rundzie wynika z kupy w gaciach czy tego że gra w spacingu Bulls ;)

 

 

Oglądamy te mecze nałogowo i możemy przypuszczać, prognozować jak gracz może wyglądać w kluczowej fazie sezonu. Przykładowo Brook Lopez w PO nie ma bogatej kariery, a u Nas można powiedzieć, że był changerem w serii TOR-MIL.

 

A co do Mirotica to każdy ma swoje zdanie. Ogólnie większość jest zdania, że to gorszy gracz ni Favors, ale dla mnie wciąż był jakąś tam wartością dodatnią. Karpik miał prawo sądzić inaczej. I chyba ogólnie na tym to polega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy te mecze nałogowo i możemy przypuszczać, prognozować jak gracz może wyglądać w kluczowej fazie sezonu. Przykładowo Brook Lopez w PO nie ma bogatej kariery, a u Nas można powiedzieć, że był changerem w serii TOR-MIL.

 

A co do Mirotica to każdy ma swoje zdanie. Ogólnie większość jest zdania, że to gorszy gracz ni Favors, ale dla mnie wciąż był jakąś tam wartością dodatnią. Karpik miał prawo sądzić inaczej. I chyba ogólnie na tym to polega :smile:

 

zgoda, jakoś tam w ramach tych głosowań powinien wyjść sprawiedliwy wynik, choć gdybyśmy robili wcześniej i oderwali się od realnych serii to te gameplany miałyby kapitalne znaczenie i faktycznie można by bardziej premiować polot, kreatywność, bajkopisarstwo etc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego były przeróżnej maści ATFy, a jak wspominałem pewne trendy na tym forum są już powszechnie utarte, więc to co zaproponował January to coś więcej i zapowiada się fantastycznie. Tu mamy możliwość zweryfikować to co myślimy ( a wiesz jaka potem radocha i możliwość napinki jak twój prospekt wyłowiony za bezcen wchodzi na poziom all-stara, albo dawno skreślony szrot staje się czołowym rolesem na poziomie PO? ;) )

 

Wbrew pozorom największe umysły tego forum nie mają monopolu na prawdę, a często pisali takie pierdoły, że na ich przytoczenie kapcie by ci spadły ;). Oczywiście to nie musi być zawsze ich wina, bo na rozwój i regres gracza składa się mnogość czynników, których przewidzieć nie jest w stanie nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba BTPH ma awersję na moim punkcie... najpierw jako jedyny wytypował moją porażkę z OKC bez Gibsona, a teraz łatwe 4:0 i po frytach ;)

 

Gameplanu nie zrobiłem na 1 rundę, bo nie było sensu, gdy ludzie typowali zgodnie z moimi założeniami. Teraz może i wartoby, ale jeśli już tylu zagłosowało, po co, ktoś nas goni? Z drugiej strony nie zamierzam zaklinać rzeczywistości, gdyż wiem, kto jest faworytem tej serii i ciężko będzie odwrócić losy rywalizacji na moją korzyść, mając na uwadze wyniki z reala. Swoją drogą tam jedynie ostatni mecz był jednostronny, co też trzeba wziąć pod wzgląd, w pozostałych zadecydowały detale. Kwestia, czy tymi detalami dysponuje moja ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.