Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

W Knicks dobry, kompetentny GM to nie wszystko. Dodatkowo musi to być osoba z mocną pozycją, najlepiej nazwiskiem i autorytetem, bo inaczej to jest to raczej figurant, a decyzje podejmuje Dolan. Także Griffin to nie jest wg mnie jakaś genialna kandydatura.

 

Nie wiem, czy zabrzmiałem, jakby Griffin był wg mnie genialną opcją, ale tak nie uważam.

 

Wiadomo, że wszystko będzie zależeć od Dolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry Bird?

On raczej nie jest na rynku (?)

 

Nie zdziwiłbym się w sumie jakbyśmy kogoś podkupili z innego klubu.

 

Jakbym miał przystawiony pistolet do głowy to obstawiłbym teraz Millsa, ale to wróżenie z fusów na ten moment.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej głośno myślę, bo pewnie Bird nie byłby zbytnio zainteresowany. Chociaż ciężarówka dolarów już niejednego potrafiła przekonać.

Jax jest najlepszym przykładem

 

BTW, the Knicks GM Steve Mills will guide the team through free agency

 

 

I don't know what's next for the Knicks under James Dolan but I know he's long been a fan of Toronto's Masai Ujiri.

 

Tak właśnie sobie luźno myślałem, że Masai może spodziewać się telefonu. Ile on tam zarabia? 6 mln? U nas dostanie 10!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolan to jednak dziwny człowiek. Znosił tyle rozmaitych dziwnych akcji w wykonaniu Jaxa, ale decyzję o wylaniu go podejmie rzekomo po drafcie, którego owoce nie są jeszcze znane? Halo?

 

Hinkie w NYK? Przecież Dolan nie wytrzyma seryjnego tankowania po nr 1 draftu. W czasie jego procesu Phila wizerunkowo była na dnie i dopiero teraz, po długich sezonach, mogą być tego jakieś owoce. To nie jest droga Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest kojarzony. Podobnie jak Billy King z rozdawaniem picków na lewo i prawo.

 

King poszedł all-in i wszyło jak wyszło. Można się śmiać, ale gdyby dotarli do finału konferencji to narracja była inna, a tak sędziowie pomogli im w serii z Raptors i później Miami Cheat rozjechało geriatrię. 

 

 

Bierzcie Mitcha, może wynajdzie wam jakiegoś MozDenga za 32 miliony rocznie.

 

Noah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to Bulls się przebudowuja, więc jeśli Phil chce jeszcze coś spierdoloc to zapraszam

 

Niech zrobią transfer. Phil z GM do Bulls za GarPax ;).

 

Bierzcie Mitcha, może wynajdzie wam jakiegoś MozDenga za 32 miliony rocznie.

 

Majo już Noah więc musiał by tylko znaleźć na rynku jakiegoś zatyranego weterana. Joe Johnoson, Dwyane Wade pewnie by się ucieszyli z 72/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King poszedł all-in i wszyło jak wyszło. Można się śmiać, ale gdyby dotarli do finału konferencji to narracja była inna

Żartujesz. Jedno ECF nic by tutaj nie zmieniło.

 

Mimo wszystko jak to się potwierdzi to szacun dla Dolana, timing dość kiepski, ale ruch jak najbardziej prawidłowy. Czy to może oznaczać, że Melo jednak zostanie? Chyba tak, nowa miotła nie będzie chciała srać do gniazda since day one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.