Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę offtop, ale mój temat to mogę: dziwi mnie to przypisywanie Hinkiemu ciągłego tankowania w razie objęcia nowego stanowiska.

a widzisz inną możliwość poprawy sytuacji w Knicks?

Ja bym wywalil Phila za dużo rzeczy ale nie za chęć pozbycia się Melo (to że dał mu kontrakt plus klauzulę to inna sprawa). Gdyby Dolan nie był takim zjebem już dawno dałby zielone światło pod rebuilding, bo od dobrych 15 lat Knicks najwyżej byli w gronie zespołów przeciętnych, a głównie c***owych właśnie za sprawą skretynienia Dolana. Można (i słusznie) wylewac pomyje na Thomasa czy teraz Jaxa, ale najbardziej to Dolan sabotuje Knicks od lat.

 

Dla mnie powinni iść w ostry tank, zostawić porzygusia jeśli się nim tak jaracie i resztę zaorać w pizdu.

Nie piszę tego złośliwie, ani dlatego że nie lubię NYK. Napisałem to, ponieważ innej opcji dla tej organizacji nie widzę. Od 2005 mają jakieś krótkoterminowe plany poprawy sytuacji i zawsze to książkowo potrafią spieprzyc właśnie dzięki właścicielowi, któremu zależy bardziej na sprzedaży koszulek niż sukcesach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powinni iść w ostry tank, zostawić porzygusia jeśli się nim tak jaracie i resztę zaorać w pizdu.

Nie piszę tego złośliwie, ani dlatego że nie lubię NYK. Napisałem to, ponieważ innej opcji dla tej organizacji nie widzę. Od 2005 mają jakieś krótkoterminowe plany poprawy sytuacji i zawsze to książkowo potrafią spieprzyc właśnie dzięki właścicielowi, któremu zależy bardziej na sprzedaży koszulek niż sukcesach...

Ale tu nikt się chyba nie obrazi, bo większość poza Orłem podejrzewam, że jest właśnie za ostrym tankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przestań mi ciągle gadać o tym Rubio, bo te dwie kwestie się wykluczają. 

 

To moje małe marzenie :( 

a widzisz inną możliwość poprawy sytuacji w Knicks?

 

 

Pytanie odnośnie Sama było ogólne, bo podobna narracja pojawiła się kiedy 76ers dali mu zielone światło na spotkanie z Sacramento. 

 

A co do pytania: picki są, KP i Melo nigdzie się nie wybierają, więc nic tylko działać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powinni iść w ostry tank, zostawić porzygusia jeśli się nim tak jaracie i resztę zaorać w pizdu.

Nie piszę tego złośliwie, ani dlatego że nie lubię NYK. Napisałem to, ponieważ innej opcji dla tej organizacji nie widzę. Od 2005 mają jakieś krótkoterminowe plany poprawy sytuacji i zawsze to książkowo potrafią spieprzyc właśnie dzięki właścicielowi.

 

Oczywista oczywistość. Aż żal człowiekowi dupe ściska jak się pomyśli ile lotto picków i potencjalnych franchise playerów przeszło nam koło nosa w ostatnich 15 latach . Wszystko dlatego, że Knicks zamiast zrobić normalną, kilkuletnią przebudowę przez draft, to chcą wyników na już i wykonują nerwowe ruchy (ostatnie podpisanie Noaha to jeden z wielu tego typu przykładów). Efekt jest taki, że od odejścia Ewinga jesteśmy największym pośmiewiskiem ligi.

 

Phil chyba to zrozumiał i chce pójść tą drogą, ale wszystko blokuje Melo. Jak można być tak totalnie pozbawionym honoru i ambicji? Już pomijam to, że Phil traktuje go jak szmatę, ale z Knicksami w najbliższych latach nie masz szans żeby powalczyć o cokolwiek. W takiej sytuacji to nawet gość pokroju ... nie wiem ... Arizy sam poprosiłby o trejd.

 

Po odejściu Phila Pączek zostanie i znowu niepotrzebnie wygra nam kilka meczów za dużo, a Knicks skończą z pickiem pod koniec pierwszej 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Carmelo pewnie dziś grill i popijawa z tej okazji. 

 

Dolan mógł wcześniej zrezygnować z usług Jaxa, aby mu nie płacić jednak teraz musi mu wypłacić resztę floty. Mimo wszystko Dolan poszedł po rozum do głowy, a jak jeszcze uda im się wyciągnąć Masaja Ujiri z Toronto to lato można uznać za udane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Carmelo pewnie dziś grill i popijawa z tej okazji. 

 

Dolan mógł wcześniej zrezygnować z usług Jaxa, aby mu nie płacić jednak teraz musi mu wypłacić resztę floty. Mimo wszystko Dolan poszedł po rozum do głowy, a jak jeszcze uda im się wyciągnąć Masaja Ujiri z Toronto to lato można uznać za udane. 

Ale za Masaiego będą najpewniej musieli oddać pick pierwszorundowy jeśli w ogóle Toronto uzna że pozwoli na taką rozmowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest bardziej Knicksowy ruch niz w kwietniu skorzystac z opcji na dodatkowe 2 lata Phila by zwolnic go jeszcze zanim ona wejdzie w zycie? Bo wg mnie nie ;-)

Przypomina się sytuacja z Billupsem, którego najpierw wykorzystali team option, a kilka miesięcy później wykorzystali na niego amnestię ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest bardziej Knicksowy ruch niz w kwietniu skorzystac z opcji na dodatkowe 2 lata Phila by zwolnic go jeszcze zanim ona wejdzie w zycie? Bo wg mnie nie ;-)

Bardziej Knicksowe by było wykupienie -buyout kontraktów Noaha i Carmelo.,Wtedy obaj by mogli grać sobie w dowolnym teamie za minimum,kasę by dostali od Dolana ,a przez resztę kontraktów wisieli by w Cap Space NYK.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest bardziej Knicksowy ruch niz w kwietniu skorzystac z opcji na dodatkowe 2 lata Phila by zwolnic go jeszcze zanim ona wejdzie w zycie? Bo wg mnie nie ;-)

Przypomina się sytuacja z Billupsem, którego najpierw wykorzystali team option, a kilka miesięcy później wykorzystali na niego amnestię ;]

Wlasnie to mi sie skojarzylo ;-)

 

Dla jasnosci, sam ruch raczej sluszny, ale terminu realizacji kompletnie nie rozumiem bo gdyby zrobili to z pol roku wczesniej wyszloby taniej, z wyzsza wartoscia Melo potencjalnie prowadzac do innego trade-deadline oraz byc moze...

 

Oczywiście musieli go pogonić tydzień po drafcie, nie przed :tongue:

... inny wybor w drafcie.

 

Z drugiej strony moze to byl ostatni moment by dzialac zanim Phil sprzeda Kristapsa i podpisze Rose'a? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.