Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Jak by nie patrzeć to Crabbe jest w tej chwili najlepiej opłacanym graczem w Nets, nawet po tym jak zrezygnował z trade kickera.,Dlatego kibice są ciekawi czy rzeczywiście jest wart tych pieniędzy.,W Portland był tylko zmiennikiem Lillarda w Nets ma pierwszy raz w karierze szanse, żeby zostać legitnym starterem.,Każdy jest ciekawy czy poradzi sobie w nowej roli., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nix z taką grą będą szorować ładnie dno.

Pierwszy raz od dwóch sezonów podoba mi się to co widzę, sporo talentu który Atkinson ładnie ogarnia.

Z śmieciowej wersji GSW Nets stali się tylko uboższą, braknie czasu i piłki żeby każdy podczas meczu walną trójkę.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozgov już w lipcu mówił, że jeżeli Atkinson będzie chciał to może rzucać nawet z połowy boiska. Szacunek za profesjonalizm dla tego pana.

 

Co do "jarania się" Krabem to jestem przekonany, że coach zrobi z niego uniwersalnego zawodnika. Z jego skutecznością za 3 - a jest tutaj w elicie ligi (nawet biorąc poprawkę, że wchodził z ławki) - to przepłacenie wcale nie jest takie duże. To rozwojowy zawodnik, który nie miał okazji na rozwinięcie w Blazers z przyczyn oczywistych. Uszaty nie jest w topie przepłaconych w lidze, a może się okazać za rok lub dwa, że właściwie to nie jest przepłacony :P Zresztą kogo Nets mieli wziąć? Bardzo zależało im na kimś rozwojowym z pewną trójką. Przepłacenie do była konieczność. Portera próbowali i to było jeszcze więcej kasy (abstrahując od klasy zawodnika). J.J. zdaje się też przygarnie od Sixers więcej niż Crabbe, chociaż oczywiście tylko za sezon ale i rozwojowy to on akurat nie jest.

 

Ładnie dostali Knicks i chociaż obce mi się nowojorskie animozje, to zawsze mam szczery uśmiech w takiej sytuacji, bo widzę jak się spinają kolesie od "w Nowym Jorku tylko Knicks, j*** sróklin" xD

 

Zobaczymy jak przełoży się preseason na sezon. Jeżeli Panowie będą grać z taką pewnością siebie to kto wie, może nawet dopchają się do tego ósmego seeda.

 

22089996_1713566932272690_24346553840032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podsumowania preseason trochę za wcześnie.,Ja bym zaczekał do jutra kiedy Nets zmierzą się ze stuprocentowym pewniakiem do play offs.,Na razie widać ,że Atkinson będzie miał ból głowy kiedy przyjdzie czas na Roster Downsizing.,Nie będzie łatwo wybrać Final 15 Man Roster,gdyż większość grajków zanotowała spory postęp względem zeszłorocznej formy i na dodatek pojawiło się sporo nowych twarzy.,,Duży postęp widać u takich graczy jak : Dinwiddie, Acy, LeVert, Rondae HJ,Killpatrick.,,bez zmian Harris a wyraźnie loty obniżył  Whitehead.,Kogoś jednak trzeba będzie wysłać do przechowalni w Uniondale,.Największy tłok jest we front court.,a tu jeszcze w niedziele na 4 minuty wszedł Senglin,który zagrał tak jakby Knicksi mu matkę krzywdzili,walnął 2 trojki dołożył asystę plus zbiórkę i pewnie z bólem  trzeba go będzie schować do spiżarni na Long Island.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu jeszcze w niedziele na 4 minuty wszedł Senglin,który zagrał tak jakby Knicksi mu matkę krzywdzili,walnął 2 trojki dołożył asystę plus zbiórkę i pewnie z bólem  trzeba go będzie schować do spiżarni na Long Island.,

Aż takiego wrażenie na decydentach nie zrobił bo został zwolniony :tongue:

 

Przyda się ta porażka z Sixers bo niektórzy mogliby jeszcze stracić kontakt z rzeczywistością. Meczu nie widziałem, ale z tego co czytałem to Nets zagrali na pół gwizdka. Nieważne to zresztą, zobaczymy co będzie w sezonie :D 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Linem to ciąży jakaś klątwa chyba. To nie jest normalne, że gościu od roku nie może zagrać paru gier bez większego lub mniejszego urazu... Ciekawe czy jest gdzieś statystyka co ile jego wjazdów pod kosz koleś upada i łapie kontuzję. Może powinni mu tego po prostu zabronić?

 

Co do meczu to w sumie nie ma co pisać. Miała być wesoła koszykówka i była. Obrona nie istniała. Z takim podejściem to nawet domowe spotkania z Magic i Hawks będą bardzo trudne do wygrania.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DLO nie można mieć pretensji, facet jest absolutnie najlepszy w tym gronie. Od czasów D-Willa z pierwszych sezonów w Nets nie było tak dobrego rozgrywającego. Może trochę egoizmu się wkradało, ale bez przesady. To może być niezła symbioza - on może wiele zyskać od Nets (swobody, minut, zaufania i tym samym okazji do pokazania się i zbierania doświadczenia w max przychylnym środowisku), ale też liczę, że drużyna dużo zyska dzięki jego grze. Tylko niech się chłopaki ogarną z obroną...

 

Teraz bez Lina (bo nie wyglądało to dobrze, zresztą powoli chyba trzeba zrozumieć, że Lin w garniaku to norma) ciekawe co zrobi Atkinson. Na moje najlepsza opcja to Crabbe do S5 obok DLO i tylko szkoda, że ławka przestaje wtedy wyglądać tak obiecująco jak w presezonie :P W sumie to będzie prawie ta sama ławka co rok temu, potrafili wtedy wrzucać sporo punktów i pozostaje liczyć na to samo teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.