Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Nets tak jak Celtics muszą sobie na nowo poukładać grę. Crabbe wydawał mi się naturalnym rozwiązaniem obok DLO ale teraz nie jestem taki przekonany. Gościu najwięcej może chyba dać drużynie, jak wejdzie w drugim składzie i będzie siekał trójkami. Też nie wiem co z Kilpatrickiem, trochę to dziwne, że jest pomijany. Jakaś kontuzja przemilczana? Na stronce z listą kontuzji NBA nic o tym nie ma. Zostaje LeVert i Dinwiddie, który grał fajnie już w presezonie i gra też chyba najpodobniej do Lina. Pytanie czy Coach będzie chciał grać jak z Linem, wtedy Spencer do S5, czy też poszuka nowego rozwiązania z Uszatym/CLV.

 

Allen niedługo będzie podstawowym centrem i to nie dlatego, że Mozgov kaleczy. Gościu jest po prostu dobry jako defensywny środkowy.

 

Ciekawy jestem meczu z Atlantą. Mam nadzieję, że trójka będzie lepiej siedziała.

Wiadomo szkoda Lina,ale myślę że Brooklyn jest w tym sezonie lepiej przygotowany na stratę JL niż rok temu.W Celtics strata Haywarda wygląda o wiele gorzej.Druga rzecz o której nikt nie pisał to świetna gra Bookera,drugi mecz i drugie Double/Double.Trevor ciągnie w górę second unit i według mnie wczorajszy mecz ma trzech cichych bohaterów : Booker,Dinwiddie i Harris.,Gdyby wczoraj  second unit nie zagrał tak dobrze, to Russell nie miał by szansy zagrać genialnej końcówki,gdyż przed 4Q Vucevic by im zrobił "z dupy jesień średniowiecza"., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Jestem ciekawe co z Kilpatrickiem, Atkinson zapomniał że istnieje?

Caroll napisał na Twitterze “Me and my bro @seankilpatrick will have a STORY to tell when it’s all over”....1f4af.png1f4af.png1f4af.png #teamcarroll #brooklyngrit #SrSwagDaddy"  Wygląda jakby coś ważnego w prywatnym życiu Seana się wydarzyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ten mecz i powiem, że dawno słabszego nie widziałem. Liczba błędów, przypadkowości, zero tempa, koszmarne decyzje. Nie wiem czy jest gorsza ekipa od ATL, a mimo to Nets mogą przegrać....

 

Jedyne plusy to: Collins, Lavert, bloki Allena (bo reszta koszmarna, tak prostych dobitek nie dobić...) i cheerleaderki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie irytuje mnie w tej drużynie tylko RHJ.Dziś też w +- był na -18, gdzie drużyny była na plusie.Gość wydaje się kompletną czarną dziurą, jak już dostanie piłkę to jej nie odda.

Poza nim, fajnie się to ogląda.Russell dziś nieagresywny w ataku, ale świetnie kreował Crabbe i Carrolla którzy mieli świetny mecz,a w końcówce znowu pozamiatał.16/7/10 w 29 minut.

Chętnie bym zobaczył Russella trochę bez piłki w linupie z Dinweedlem.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajnie, że Nets grają tak, jak mieli grać :smile: Nie ma rozczarowania, jest OK. Widać niestety brak Lina, w pre to wyglądało jednak lepiej, gdy było dwóch gości garnących się do piłki. Dużo do zrobienia jeszcze przed Atkinsonem. Jasne, że teraz brak J-Lina jest mniej odczuwalny, ale dla Nets to miał być ważny zawodnik w tym sezonie, od początku mówiło się o nim i DLO jako liderach, rozgrywających i dokładnie tak było w pre.

 

LeVert jeszcze zaskoczy, widać było to już w poprzednim sezonie. Za transfer Younga za pick LeVerta Marks był krytykowany regularnie i bezwzględnie. Fajnie, że wyszło na jego. Booker też dostarcza więcej zabawy niż Thaddiator ;)

 

Mnie bardzo cieszy Crabbe. Od początku gościa chciałem w Nets (najbardziej ze wszystkich prób Marksa), a teraz po średnim sezonie w Blazers już z dużą kasą miałem obawy czy się nie spali. Tak jak Mayor napisał, on ma chyba jeszcze jakieś problemy zdrowotne. W każdym razie przyszedł jako specjalista od trójek i jest nim, także super. To nie jest zmarnowany hajs, Uszaty jest Nets potrzebny.

 

O DLO napisaliście już wszystko, także o Allenie. Koleś jak na takiego dzieciaka jest wręcz bezczelny w bronieniu obręczy. Kto wie, może za jakiś czas będzie się o nim mówiło jako o stealu w drafcie. Są talenty na Brooklynie :rolleyes-new:

 

Prawie 3 lata bez dodatniego bilansu grubo.

No bez rewelacji. Ale... czy to taki unikat? Zauważyłem, że bardzo chętnie wylicza się Nets czas na mieliźnie, a jeszcze w 2015 na Brooklynie oglądali play-offy, w których w drugim chyba meczu D-Will zagrał tak, jak miał grać cały czas. Tymczasem słucham jakiegoś podcastu polskiego koleś zaczyna mówić o Nets "po latach na dnie". To popularny zwrot.

Hmm. Kiedy ostatni raz dodatni bilans miała Phila? Lakers? Kings? Wolves? Knicks? NYK w PO ostatni raz byli, kiedy Nets grali pierwszy sezon na Brooklynie. Wilki teraz przykoksowały i są na plus ale czy były w tej dekadzie wyżej, niż na 10 miejscu w konferencji? Wiem, że te porównania chwały nie przynoszą, ale opis sytuacji wygląda czasami tak, jakby Nets od 30 lat grali w nieistniejącej drugiej lidze.

 

Jako wieloletni sympatyk Nets specjalnie nie odczułem tych sezonów w ciemnej części ciała. To nie trwało aż tak długo. Mówię w czasie przeszłym, bo niezależnie od wyniku jest fajna ekipa do oglądania. Za rok jest też własny pick. Momentami oczy bolały, szczególnie 2 lata temu, ale z drugiej strony było to ciekawe. Ostatnie szanse dla niektórych (zmarnowane) i odwrotnie - kolesie wyciągnięci z koszykarskiego niebytu (niektórzy się odpłacili fajną walką). Gra o nic i bez sensu, bo przecież nie ma picku. Widać było, który gracz ma serce do tej gry i ambicje nawet w beznadziejnej sytuacji, a który ma wszystko gdzieś. Dlatego np. dla takiego Lina szacunek za CAŁY epizod w Nets, a Jarretta Jacka nie umiem brać na poważnie jako zawodnika NBA. No i Sean Marks - top GMów w lidze jak nic ;)

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.