Skocz do zawartości

[West 1ST Round] Golden State Warriors [1] - Portland Trail Blazers [8]


jack

Golden State Warriors - Portland Trail Blazers  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warriors - Blazers



Rekomendowane odpowiedzi

Strzelam, że patrzysz na RAMP za 2014.

I pudłujesz. Pisałem, że tylko za 2013 wziąłem:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MSjT8KNllsWGVOCnPadZDRLKUFhMvAPs7O7X02La0vM/edit#gid=0

Stat ktory w statystykach za cały sezon jest mniej trafny od oceny po ppg jest dla mnie kompletnie niemiarodajny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pudłujesz. Pisałem, że tylko za 2013 wziąłem:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MSjT8KNllsWGVOCnPadZDRLKUFhMvAPs7O7X02La0vM/edit#gid=0

Stat ktory w statystykach za cały sezon jest mniej trafny od oceny po ppg jest dla mnie kompletnie niemiarodajny. 

 

Wziąłeś za 2013 mówiąc, że Iguodala jest 3 w lidze po czym wklejasz mi linka, gdzie jest 37? The fuck is wrong with you.

 

Te dane są do c***a niepodobne, to najprawdopodobniej NPI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś za 2013 mówiąc, że Iguodala jest 3 w lidze po czym wklejasz mi linka, gdzie jest 37? The fuck is wrong with you.

Piszę Ci, że Iguodala miał 3 RAPM w lidze z danych z gotbuckets.com, do ktorych nie mam dostępu. 

Tutaj podałem RAPM wyliczony wedle twojej metody, tylko że z danymi za sam 2013, a bez wzięcia pod uwagę danych z poprzednich lat.

To nie ja źle czytam ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę Ci, że Iguodala miał 3 RAPM w lidze z danych z gotbuckets.com, do ktorych nie mam dostępu. 

Tutaj podałem RAPM wyliczony wedle twojej metody, tylko że z danymi za sam 2013, a bez wzięcia pod uwagę danych z poprzednich lat.

 

Jakiej mojej metody, co ty pierdolisz w ogóle. Wg. PI vanilla RAPMu, który ja wrzucałem (powinien być ten sam co na gotbuckets) Iguodala był 26, według xRAPM 23. Ten link co wrzuciłeś (Iguodala na 37) to jest najprawdopodobniej NPI RAMP, który jest gówno warty (a przynajmniej był w 2013, bo później był jakieś zmiany o ile dobrze pamietam). Jeśli masz jakiś, na którym Iguodala jest 3 i masz go z  gotbuckets, to jest to albo vanilla RAPM za 2014 albo jakiś inny NPI syf.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej mojej metody, co ty pierdolisz w ogóle. Wg. PI vanilla RAPMu, który ja wrzucałem (powinien być ten sam co na gotbuckets) Iguodala był 26, według xRAPM 23. Ten link co wrzuciłeś (Iguodala na 37) to jest najprawdopodobniej NPI RAMP, który jest gówno warty (a przynajmniej był w 2013, bo później był jakieś zmiany o ile dobrze pamietam). Jeśli masz jakiś, na którym Iguodala jest 3 i masz go z  gotbuckets, to jest to albo vanilla RAPM za 2014 albo jakiś inny NPI syf.

Na gotbuckets na pewno był inny. 

http://www.apbr.org/metrics/viewtopic.php?f=2&t=8194&sid=3afe758334776e4b1780363bc03cb9ec

To jest ten sam, tylko jak napisałem - to z 37 to ten sam RAPM, tylko za sam 2013 do ASW. I okazuje się, że probka 5k posession to za mało by stwierdzić, że Durant/Paul/Garnett są lepsi od Salmonsa.

 

Tu jeszcze jeden inny RAPM(i nie, to nie ten z gotbuckets)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1i5WUf-gtb0lRpX6t98FIOMfvGfDtMPnQTh798IYRjzw/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gotbuckets na pewno był inny. 

http://www.apbr.org/metrics/viewtopic.php?f=2&t=8194&sid=3afe758334776e4b1780363bc03cb9ec

To jest ten sam, tylko jak napisałem - to z 37 to ten sam RAPM, tylko za sam 2013 do ASW. I okazuje się, że probka 5k posession to za mało by stwierdzić, że Durant/Paul/Garnett są lepsi od Salmonsa.

 

xD

 

To z 37 to jest właśnie NPI RAPM tak jak mówiłem. Nie, nie jest to to samo co vanilla RAPM.

 

Owszem, próbka 5k possesions w NPI RAPM to za mało, żeby stwierdzić że Durant jest lepszy od Salmons, bo NPI RAPM ma (przynajmniej w 2013 miał) tyle samo szumów niż informacji, dlatego tyle razy mówiłem, że jest gówno warty.

 

Pozostaje jeszcze ustalenie skąd i gdzie wzięło ci się 3 miejsce Iguodali, bo znalazłem RAPM z gotbuckets i on jest tylko w formie uwzględniajacej RS+PO (Iguodala jest 12). Nadal najbardziej prawdopodobne wydaje się, że patrzyłeś na rok 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD

 

To z 37 to jest właśnie NPI RAPM tak jak mówiłem. Nie, nie jest to to samo co vanilla RAPM.

 

Owszem, próbka 5k possesions w NPI RAPM to za mało, żeby stwierdzić że Durant jest lepszy od Salmons, bo NPI RAPM ma (przynajmniej w 2013 miał) tyle samo szumów niż informacji, dlatego tyle razy mówiłem, że jest gówno warty.

 

Pozostaje jeszcze ustalenie skąd i gdzie wzięło ci się 3 miejsce Iguodali, bo znalazłem RAPM z gotbuckets i on jest tylko w formie uwzględniajacej RS+PO (Iguodala jest 12). Nadal najbardziej prawdopodobne wydaje się, że patrzyłeś na rok 2014.

To zarzucisz linka? Ten z gotbuckets mi się zawsze wydawał najrozsądniejszym ze wszystkich rapmow jakie widziałem.

To tak czy siak 19% salary za gościa z 12 rapmem w lidze i najlepszego gracza 57 win to dalej promocja. Już pomijając wcześniejsze offseasony i kontrakty Amare, JJ czy Gaya z bliskich lat i salary capa, to w ten sam offseason identyczny kontrakt podpisał Evans, 38/4 Derozan, Jennings 32/4, Teague 32/4, Lawson 48/4. W takim wypadku nawet z pozycji 2013 AI3 za 44/4 to wyprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zarzucisz linka? Ten z gotbuckets mi się zawsze wydawał najrozsądniejszym ze wszystkich rapmow jakie widziałem.

To tak czy siak 19% salary za gościa z 12 rapmem w lidze i najlepszego gracza 57 win to dalej promocja.

 

Nawet jeśli 26 RAPM w lidze (12 wychodzi z błędu jakim jest połączenie RAPMu z RS i PO) jest warty 26 salary w lidze, to wynosiło ono w tamtym roku 13,6 mln, a Iguodala po sezonie dostał 12 na rok . Może Warriors na tym kontrakcie dostali jakąś ochłapową promocję w stylu 6/4, ale w żadnym wypadku nie jest to sytuacja jaką przedstawiał Ignazz, tzn. max player grający za pół ceny, lol.

 

 

 

W roku przyjścia Iggy miał maksymalna wartość i nie powinien być w takim napakowanym zespole.

 

Ten zespół, który zrobił bilans 47-25 i gdzie David Lee był drugim najlepszym zawodnikiem to jest ten napakowany zespół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli 26 RAPM w lidze (12 wychodzi z błędu jakim jest połączenie RAPMu z RS i PO) jest warty 26 salary w lidze, to wynosiło ono w tamtym roku 13,6 mln, a Iguodala po sezonie dostał 12 na rok . Może Warriors na tym kontrakcie dostali jakąś ochłapową promocję w stylu 6/4, ale w żadnym wypadku nie jest to sytuacja jaką przedstawiał Ignazz, tzn. max player grający za pół ceny, lol.

Dlaczego według Ciebie to błąd? Dla mnie to wręcz powinien być standard, gra w PO jest co najmniej rownie ważna co w RS mimo mniejszej i nie "zrandomizowanej" probki.

 

Do tego to jeden RAPM, wedle ktorego top2 jest Amir, dałem Ci jeszcze jeden RAPM gdzie AI3 był 10. W RPM w 2014 był trzeci, a nie ma żadnych podstaw by stwierdzić, że się poprawił w stosunku do roku wcześniej. 

 

AI3 na pewno był graczem powyżej 26. miejsca w lidze i jeśli Tyreke Evans dostał 44/4, Lawson 48/4 w ten sam offseason, a trochę wcześniej Rudy Gay 80/5 to AI3 za 44/4 to była promacja i spokojnei zasługiwał na 60/4, a i 80/4 nie byłoby WOWCZAS uznane za przepłacenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego według Ciebie to błąd? Dla mnie to wręcz powinien być standard, gra w PO jest co najmniej rownie ważna co w RS mimo mniejszej i nie "zrandomizowanej" probki.

 

Bo zniekształca wyniki przez dużą liczbę dodatkowych meczów z małą iloscią przeciwników.

 

 

Do tego to jeden RAPM, wedle ktorego top2 jest Amir

 

Przecież sam tu wyjechałeś z RAPMem jako argumentem za Iguodalą, więc się zdecyduj czy chcesz go dyskredytować wyciągając pojedyncze kwiatki czy nie. Zresztą Amir to również zawsze był klasyczny przykład dlaczego nie można było w RAPM porównywać koni pociągowych do roleplayerów.

 

 

RPM w 2014 był trzeci, a nie ma żadnych podstaw by stwierdzić, że się poprawił w stosunku do roku wcześniej.

 

Przeszedł do zespołu, który mógł grać pod jego mocne strony i był w stanie zniwelować jego ograniczenia w ataku. Jego rola została zoptymalizowana, więc jego impact w adv stats się poprawił.

 

 

a i 80/4 nie byłoby WOWCZAS uznane za przepłacenie.

 

lol, weź przestań, było wtedy w lidze dwóch graczy z rocznym salary powyżej 20 baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zniekształca wyniki przez dużą liczbę dodatkowych meczów z małą iloscią przeciwników.

Ale jednak w innej grze niż w RS i w pełni RS nie jest miarodajny czego przykładem jest to, że regularnie przegrywają drużyny z HCA w PO.

 

Przecież sam tu wyjechałeś z RAPMem jako argumentem za Iguodalą, więc się zdecyduj czy chcesz go dyskredytować wyciągając pojedyncze kwiatki czy nie. Zresztą Amir to również zawsze był klasyczny przykład dlaczego nie można było w RAPM porównywać koni pociągowych do roleplayerów.

Są RAPMy ktrorym ufam i ktorym nie. Ten jest tym drugim.

Iguodala był takim samym koniem pociągowym w 2012/2013 jak KG.

 

Przeszedł do zespołu, który mógł grać pod jego mocne strony i był w stanie zniwelować jego ograniczenia w ataku. Jego rola została zoptymalizowana, więc jego impact w adv stats się poprawił.

O tym, że daje głownie w miarę fajny playmaking, grę w HCO i z kontry i znośny rzut i nic więcej w ataku było już wiadomo w 2013, ale wciąż jest pozytywnym graczem w ataku z przejebanym impactem w obronie. Zrobił prawie top10 obrony z s5 Faried, Koufus, Lawson i Gallinaro. 

 

lol, weź przestań, było wtedy w lidze dwóch graczy z rocznym salary powyżej 20 baniek.

W sezonie 2013/2014, a na ten sezon podpisywał kontrakt w offseason 2013, było 4 graczy z rocznym salary powyżej 20 baniek gorszych od AI3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie było tak ze jak Iggy przechodził do GSW to SC był ciagle talentem z dużym ryzykiem zdrowotnym a Klay i Dray dopiero wychodzili z zawodowych pieluszek (no Klay juz cos tam znaczył jako fajny 3p shooter)?

 

inna sprawa że teraz ten team zawiera w sobie 2xMVP + 1 MVP + 1 MVP NBA Finals (DPOTY candidate) + DPOTY (kiedys musi dostać), to jest mega ekipa

Edytowane przez Tłok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iggy kiedy był podpisywany był najlepszym zawodnikiem 57 win teamu i 3 zawodnikiem w RAPM w lidze.

Czemu wtedy poszedł za grosze jest dla mnie niepojęte.

 

Ten bilans 57-25 DEN w RS wtedy to overachieving wynikający tylko z geniuszu Georga Karla, ale jednak skład byl za słaby na wygranie wpierdolu od GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.