Skocz do zawartości

[West 1ST Round] Golden State Warriors [1] - Portland Trail Blazers [8]


jack

Golden State Warriors - Portland Trail Blazers  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warriors - Blazers



Rekomendowane odpowiedzi

Nieistotne w tym momencie, chociaż drugi najlepszy shooter wszech czasów świetny w obronie... kwestia gustu. Top12, top15, co kto lubi.

Dla mnie nie jest TOP25, jak dla mnie to on nawet nie jest TOP 3 na swojej pozycji

Hmm Ty naprawdę uważasz go za drugiego najlepszego strzelca wszechczasów??? A jakoś to uzasadnisz

 

Golden jest fantastyczne ale naprawdę Klay w tym sezonie jest taki sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Ty naprawdę uważasz go za drugiego najlepszego strzelca wszechczasów??? A jakoś to uzasadnisz

 

A co tu uzasadniać? Jest wyraźnie lepszy od Raya i Reggiego póki co i gorszy od Currego.

 

 

Dla mnie nie jest TOP25, jak dla mnie to on nawet nie jest TOP 3 na swojej pozycji

 

Dla mnie jest wyżej :)

Golden jest fantastyczne ale naprawdę Klay w tym sezonie jest taki sobie

 

To ciekawe, bo jego taki sobie sezon wygląda dość dobrze w porównaniu do najlepszego (?) sezonu 05/06 Allena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć jaka banda cieniasów woziła się w Bulls na plecach Jordana i spółki. W złotej erze centrów Luc Longley był w s5 mistrzów NBA :-)

 

Jeśli chodzi o McGee to dobrze jest pamiętać, że 3 najlepszych podkoszowych Blazers przychodzi do hali w garniturach a McGee wchodzi na zmęczonego Vonleha, drewnianego Leonarda lub jakiegoś SFa.

Nie rozśmieszaj ludzi, bo jest też druga strona medalu.

W składzie Bulls był Jordan, Pippen, Rodman, Harper, Kukoc. Zatem skala talentu była gigantyczna więc reszta mogła być tłem.

Poza tym Longley nie był wcale tak słaby jak wielu go postrzega, bo swoje robił :)

 

Talent, potencjał i głębia składu GSW jest na miarę tamtych Bulls z 1996 i 1997. Z tym, że Bulls tak samo mocno dominowali w regular season jak w i playoff. Natomiast drużyna GSW na trzonie Curry, Thompson, Green i reszta póki co w playoff grali gorzej niż w regularnym. Zarówno w 2015 jak i w 2016. Ale pewnie w 2017 to się zmieni także z powodu dużego udziału w tym Duranta,

który odciąży zarówno fizycznie jak i mentalnie resztę gwiazd GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luc longley miał jedna doskonała umiejetność.

 

Miał 2:16.

Przejście iggiego do ekipy z 3 doskonałymi graczami a teraz dodanie gracza z topu niestety pokazuje ze ciężko z nimi będzie wygrać.

 

Taki livingston będący 6-8 graczem rotacji tez przeraża.

On jest lepszy niż jakikolwiek pg drugiej ekipy w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luc longley miał jedna doskonała umiejetność.

 

Miał 2:16.

Przejście iggiego do ekipy z 3 doskonałymi graczami a teraz dodanie gracza z topu niestety pokazuje ze ciężko z nimi będzie wygrać.

 

Taki livingston będący 6-8 graczem rotacji tez przeraża.

On jest lepszy niż jakikolwiek pg drugiej ekipy w lidze.

Nawet 2,18 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iggy był liderem 76ers.

 

11 baniek to nie jest dziś nic takiego.

6 tym bardziej.

Za mle to korvera nie dostaniesz

 

Iggy przestał być liderem Sixers 6 lat temu.

11 baniek za gracza na poziomie Iguodali to adekwatna cena kiedy ten kontrakt był podpisywany

6 za gracza na poziomie Livingstona to może nawet za dużo

Korver jest lepszy niż Livingston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.