Skocz do zawartości

[West 1ST Round] Los Angeles Clippers [4] - Utah Jazz [5]


LAF

LAC - Jazz  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Los Angeles Clippers - Utah Jazz

    • 4:0
      1
    • 4:1
      1
    • 4:2
      10
    • 4:3
      12
    • 0:4
      0
    • 1:4
      3
    • 2:4
      21
    • 3:4
      17


Rekomendowane odpowiedzi

W tej serii przegrany otrzyma łatkę rozczarowania

 

Jazz - bo prowadzili 3-2 bo mieli mecz u siebie a Clippers bez Griffina mecze 4-7

Clippers - bo mieli przewagę parkietu bo pierwsze 4 mecze Jazz grało bez swoich liderów.. Rudy na razie zagrał w całości zdrowy tylko mecz nr 5

 

Bez dwóch zdań obie ekipy powinny wygrać i obie jeśli przegrają to będą same sobie winne i nie powinni zganiać tego na kontuzje na pech na płac na cokolwiek tylko spojrzeć w lustro i samemu sobie odpowiedzieć czemu przegrali

 

Za kilkanaście godzin będzie wiadomo Jazz czy Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Point god kontra jazz, no ile mógł zrobić jeden gracz w tej serii. A w listopadowych rozmowach o legacy znowu argument, że nigdy nie wyszedł poza drugą rundę. 

 

Jaka jest szansa, że Blake w kolejnych po się połamie? Z jednej strony całym sercem GET RID OF HIM, bo zdrowy nie będzie nigdy, z drugiej wiem, że gdy tylko będzie grał w innych barwach, pewnie sytuacja zdrowotna się odmieni. I co tera, i co tera. Coś trzeba zrobić z Dociem tho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to szkoda mi trochę tego Paula.

te x lat temu myślałem że Williams i Paul to będą goście rozdający na lata karty w nba, jak to się na opak potoczyło, Clippers z dużej chmury mały deszcz, tak ogólnie, trochę mi Grizz przypominają przy czym tu skala hypeu inna... a co do serii Grifa nie było, niby Goba też przez tych parę spotkań, ale tutaj zamykanie serii bez takiego grajka na pewno jest większym osłabieniem, co nie zmienia faktu że chyba nikt poza zagorzałymi fanami Clips nie widział sensu w ich awansie do 2rd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko

 

@ Taśma

 

Cieszysz się?

 

Co do meczu i serii to Jazz wygrało kluczowy mecz nr 1 i nr 5 i nr 7 wszystkie na terenie rywala... Może mieli słabe momenty w tej serii ale nie ma znaczenia

 

Jest druga runda- za dwa dni Golden - oby Favors był w takiej formie jak dziś a Rudy za to w kompletnie odmiennej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po takim meczu jak dziś żałujecie Paula?? Przecież on przeszedł obok meczu nr 7

Ba on w tej serii miał wszystko po swojej stronie

 

Jazz bez Goberta 3 mecze a w 4 na limicie

Haywarda nie było w 4

Przewaga talentu była po stronie Clippers przez pierwsze 4 mecze. Przewaga parkietu ,. Dla Jazz to pierwsza seria w PO od lat

Paul w ogóle nie dogrywa do Jordana w meczu nr 1

Dajcie spokój z tym wiecznym biadoleniem jakiego ma pecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po takim meczu jak dziś żałujecie Paula?? Przecież on przeszedł obok meczu nr 7

Ba on w tej serii miał wszystko po swojej stronie

 

Jazz bez Goberta 3 mecze a w 4 na limicie

Haywarda nie było w 4

Przewaga talentu była po stronie Clippers przez pierwsze 4 mecze. Przewaga parkietu ,. Dla Jazz to pierwsza seria w PO od lat

Paul w ogóle nie dogrywa do Jordana w meczu nr 1

Dajcie spokój z tym wiecznym biadoleniem jakiego ma pecha

 

Ta przewaga to wynikała chyba tylko ze względu na wielkiego CP3.  Przecież Griffin grał tylko dwa i pół meczu, a reszta "talentu" Clippers to jest taka, że na starterze rotują Speights i A. Rivers. A jeszcze twoją drugą opcją w ataku jest JJ Redick.

 

Paul znowu ciągnął całą serię na swoich barkach. Chyba tylko ignorant lub zawistnik tego nie przyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przewaga to wynikała chyba tylko ze względu na wielkiego CP3.  Przecież Griffin grał tylko dwa i pół meczu, a reszta "talentu" Clippers to jest taka, że na starterze rotują Speights i A. Rivers. A jeszcze twoją drugą opcją w ataku jest JJ Redick.

 

Paul znowu ciągnął całą serię na swoich barkach. Chyba tylko ignorant lub zawistnik tego nie przyzna.

Chłopie Jazz bez Goberta 3 mecze a Clippers w pełnym składzie... I Dla Ciebie to nie jest przewaga ?

Mecz nr 4 - Hayward out a Gobert może grać tylko połowę meczu.. Clippers bez Griffina... Naprawdę uważasz że Jazz bez jednego lidera a drugi na pół etatu to jest zespół na PO?

A mecz nr 7 to już w ogóle Paul był obok

CP miał wszystko by wygrać tę serię. Jesli przegrał to znaczy że był za słaby by ją wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od toczącej się dyskusji, nieustannie bawi mnie jak w trakcie RS fani Clippers przekonują wszystkich, że naprawdę mają topowy zespół ligi, po czym po bęckach w PO okazuje się, że w sumie to jest tam taka bieda, że i tak wykręcili wynik ponad stan ^^

 

Gratki dla fanów Jazz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Jazz bez Goberta 3 mecze a Clippers w pełnym składzie... I Dla Ciebie to nie jest przewaga ?

Mecz nr 4 - Hayward out a Gobert może grać tylko połowę meczu.. Clippers bez Griffina... Naprawdę uważasz że Jazz bez jednego lidera a drugi na pół etatu to jest zespół na PO?

 

o nie, Halina mam wylew

 

ja wiedziałem, źe tak będzie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.