Skocz do zawartości

[2026-2027] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki:


 


Jay Humphries - 76ers


Patrick Patterson - Kings


Darrell Griffith - Trailblazers


James Harden - Kings


Nick Van Exel - Cavaliers


Paul George - Clippers


Manny Harris - Clippers


Brad Daugherty - Kings


Ralph Sampson - Spurs


Donatas Motiejunas - Pistons


Glenn Robinson - Timberwolves


Kevin Willis - Jazz


Mark Jackson - Magic


Sean Elliott - Rockets


Jerry Stackhouse - Nets


Antonio McDyess - Bucks


Rick Fox - Pistons


Larry Nance - Grizzlies


Benoit Benjamin - Jazz


Earl Watson - Timberwolves


Chris Washburn - Grizzlies


Brent Barry - Nuggets


Etan Thomas - Timberwolves


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barkley w stosunku do Hardena z pierwszych trzech sezonów to nie jest jakiś wielki upgrade (jeśli w ogóle) bo wtedy Harden był kozakiem, ostatnio trochę zdziadzial i Barkley teraz jest od niego lepszy. Ale Barkley będzie tutaj pierwszą opcją z obwodu, bo Humphries jest swietny, ale nie jest scorerem i nie wiem czy Barkley będzie lepszy w ataku niż Mayo czy Mills.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale dla mnie Humphries = Mayo/Millsem , a Barkley to juz olbrzymi upgrade w stosunku do Hardena, Shaq chyba też jest nieco lepszy. Wszystko zależy od tego jakich dobiora rolesów.

 

Mayo/ Mills >> JayJay, Oko? (cha)

Barkley > Harden

 

+/- to samo, zobaczymy też kogo podpiszą za te pozostałe 5.0 mln

(notabene mieć 5 mln to gorzej niż nie mieć nic - nie można ani MLE, ani LLE itede )

 

Nie zmienia to faktu, że za 5.5 mln Jay to diuzzzzi stiiiil

( Heeelooooolo Nets / Spurs ??? )

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayo/ Mills >> JayJay, Oko? (cha)

Barkley > Harden

 

+/- to samo, zobaczymy też kogo podpiszą za te pozostałe 5.0 mln

(notabene mieć 5 mln to gorzej niż nie mieć nic - nie można ani MLE, ani LLE itede )

 

Nie zmienia to faktu, że za 5.5 mln Jay to diuzzzzi stiiiil

( Heeelooooolo Nets / Spurs ??? )

Ciekawe czy Humphries, który bardziej się skupia na kreowaniu gry nie będzie lepszym PG dla Shaqa.

 

Co do tych 5 wolnych mln Sixers to ja mam nawet 10 mln wolnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Humphries, który bardziej się skupia na kreowaniu gry nie będzie lepszym PG dla Shaqa.

 

Co do tych 5 wolnych mln Sixers to ja mam nawet 10 mln wolnych :grin:

 

Jak dla mnie Mayo był idealnym fitem dla tego typu podkoszowych i najlepszym PG jakiego mieli

 

Mając 10 baniek można zaszaleć, mając 5 - znacznie mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Mayo był idealnym fitem dla tego typu podkoszowych i najlepszym PG jakiego mieli

 

Mając 10 baniek można zaszaleć, mając 5 - znacznie mniej ;)

Czyli wychodzi na to, że ograłem najlepszą wersję Sixers. :panda:

 

Niby tak, ale wolałbym wykorzystać MLE i LLE. Ogólnie to miałem pierwszy raz tyle kasy i mogłem fajnie obudować AI i Malone, ale najpierw nie mogłem uczestniczyć w pierwszym etapie, a później nic nie szło po mojej myśli i mam za sobą bardzo nieudane FA niezależnie od tego co stanie się w V etapie. Miałem szansę zbudować bardzo mocny team, a będę miał zespół o podobnej sile co w zeszłym roku..

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że ograłem najlepszą wersję Sixers. :panda:

 

Niby tak, ale wolałbym wykorzystać MLE i LLE. Ogólnie to miałem pierwszy raz tyle kasy i mogłem fajnie obudować AI i Malone, ale najpierw nie mogłem uczestniczyć w pierwszym etapie, a później nic nie szło po mojej myśli i mam za sobą bardzo nieudane FA niezależnie od tego co stanie się w V etapie. Miałem szansę zbudować bardzo mocny team, a będę miał zespół o podobnej sile co w zeszłym roku..

 

IMO zrobiłeś błąd blokując sobie kasę na KingKonga oraz nie walcząc teraz o Willisa jak lwica o małe ;).

A tak w ogóle szok, że czołowy center  SimBy(na tym etapie FA oczywiście, nie ogólnie) poszedł za tak małą kasę (gratki Gimm !)

Miałem szansę zbudować bardzo mocny team, a będę miał zespół o podobnej sile co w zeszłym roku..

 

Gdyby faktycznie tak było (a nie wiem czy się zgadzam  :playful:  ) to przecież powtórne wejście do Wielkiego Finału nie byłoby największym failem w historii Pistons ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO zrobiłeś błąd blokując sobie kasę na KingKonga oraz nie walcząc teraz o Willisa jak lwica o małe ;).

A tak w ogóle szok, że czołowy center SimBy(na tym etapie FA oczywiście, nie ogólnie) poszedł za tak małą kasę (gratki Gimm !)

 

 

Gdyby faktycznie tak było (a nie wiem czy się zgadzam :playful: ) to przecież powtórne wejście do Wielkiego Finału nie byłoby największym failem w historii Pistons ;)

Co do Ewinga to oczywiście zgoda, a co do Willisa to sytuacja wygląda tak, że jest duże prawdopodobieństwo że nie będę mógł uczestniczyć w ostatnim etapie i chciałem już teraz zaklepac sobie centra (myślałem że Laimbeer podpiszę) a o Willisa byłaby ostra walka i niewiadomo czy nie wybrałby Jazz, tym bardziej że nie chciałem przepłacać jakoś mocno.

 

Dlaczego się nie zgadzasz? Zmiana jest na C, gdzie Ajinca dalej był niezły w obronie ale to już jednak nie te lata były (chociaż i tak był najlepszym centrem w obronie jakiego miałem) i nie ma Griffitha, który rzeczywiście dawał firepower z ławki, ale tak naprawdę cała ławka to był tylko on. Teraz jeszcze niewiadomo kto będzie grał u mnie na centrze, a jakaś solidną ławkę chyba skompletuje. I dodatkowo mam Motiejunasa, może bez szału ale zawsze to jakieś wzmocnienie.

 

Co do tych finałów to wszyscy dobrze wiemy, że zawdzięczam je godmode Iversona i świetnej grze Malone w pierwszych dwóch rundach, a to nie musi się powtórzyć​. Jeśli chodzi o historię Pistons to jej większość nie jest związana ze mną, a od kiedy ja nimi zarządzam to nie jest tak źle. Ale oczywiście dojście do finału to poki co największy sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ewinga to oczywiście zgoda, a co do Willisa to sytuacja wygląda tak, że jest duże prawdopodobieństwo że nie będę mógł uczestniczyć w ostatnim etapie i chciałem już teraz zaklepac sobie centra (myślałem że Laimbeer podpiszę) a o Willisa byłaby ostra walka i niewiadomo czy nie wybrałby Jazz, tym bardziej że nie chciałem przepłacać jakoś mocno.

 

Dlaczego się nie zgadzasz? Zmiana jest na C, gdzie Ajinca dalej był niezły w obronie ale to już jednak nie te lata były (chociaż i tak był najlepszym centrem w obronie jakiego miałem) i nie ma Griffitha, który rzeczywiście dawał firepower z ławki, ale tak naprawdę cała ławka to był tylko on. Teraz jeszcze niewiadomo kto będzie grał u mnie na centrze, a jakaś solidną ławkę chyba skompletuje. I dodatkowo mam Motiejunasa, może bez szału ale zawsze to jakieś wzmocnienie.

 

Co do tych finałów to wszyscy dobrze wiemy, że zawdzięczam je godmode Iversona i świetnej grze Malone w pierwszych dwóch rundach, a to nie musi się powtórzyć​. Jeśli chodzi o historię Pistons to jej większość nie jest związana ze mną, a od kiedy ja nimi zarządzam to nie jest tak źle. Ale oczywiście dojście do finału to poki co największy sukces.

 

Nie powiedziałem, że się nie zgadzam, tylko, że nie wiem czy się zgadzam - jest różnica :playful:

Na pierwszy rzut oka nie jest to dla mnie oczywiste i musiałbym uśiąść i (po FA) przeanalizować :)

 

Z Willisem to chodzi mi o to, że mogłeś się wstrzymać z pozostałymi drobnymi kontraktami do czasu jakbyś ostatecznie odpadł z rywalizacji o niego

 

Żeby nie było niejasności: jesteś dla Pistons jak RC Buford dla Spurs (no może nie licząc tego offseason :mushroom: ), a powtórne wejście do Finałów uznałbym za kolejny sukces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie dobre FA ma Kings? Takie srednie. Zdaje sobie sprawie, ze i Kidda i Garnetta przeplacilem o 2-3 M okolo. Do Kidda mialem BR, wiec i tak prawie 7M mialem zablokowane w salary. Poza tym, kto bogatemu zabroni ;) Wiedzialem, ze do tankujacej druzyny gracze pokroju MJ, Hilla, Barkleya, nie przejda. Moglem udezyc w Scotta, ale on wg mnie na 80% i tak by przedluzyl w Knicks, a w miedzy czasie pouciekali by inni zawodnicy i zostalbym w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.