Skocz do zawartości

[2026-2027] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak SlaKB simuje to albo zawodnicy wybieraja o kilka milionow mniejsze kontrakty u konkurencji, albo na campach jego zawodnicy robia mega postepy a u mnie stoja w miejscu. Jakis niefart mam czy co ?

Ustawione.

 

Co do tych mega postępów to w sumie tylko z Iversonem miałem takiego farta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Malone ? Pamiętam jak przed pierwszymi campami po drafcie oferowales mi za Kobiego pakiet Iverson+ Malone który odrzuciłem. Kobe oczywiście się rozwija ale bez porównania do tego jak stoczyli do góry Ci dwaj Panowie :/

Malone to chyba na poprzednich sporo skoczył albo dwa sezony temu, a tak to po prostu co sezon trochę szedł w górę. Teraz to w końcu jego prime, niedługo będzie szedł w dół.

 

Oferowalem ten pakiet tylko dlatego, że to Kobe, gdyby nie to to nigdy bym za gracza z jego skillami wtedy nie zaoferował tych dwóch zawodników.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Malone ? Pamiętam jak przed pierwszymi campami po drafcie oferowales mi za Kobiego pakiet Iverson+ Malone który odrzuciłem. Kobe oczywiście się rozwija ale bez porównania do tego jak stoczyli do góry Ci dwaj Panowie :/

 

serio to odrzuciłeś? przecież rookie Iverson zapowiadał się trochę lepiej (a co najmniej porównywalnie0 niż rookie Kobas (i to jeszcze przed tym kosmicznym 1szym campem jaki miał Iverson) a dodatkowo jeden z lepszych PFów (chociaż bez bloku)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio to odrzuciłeś? przecież rookie Iverson zapowiadał się trochę lepiej (a co najmniej porównywalnie0 niż rookie Kobas (i to jeszcze przed tym kosmicznym 1szym campem jaki miał Iverson) a dodatkowo jeden z lepszych PFów (chociaż bez bloku)...

Też byłem zdziwiony bo to był dla mazika deal życia, ale chciałem koniecznie mieć u siebie Kobego. :panda:

 

Co do csv to postaram się nowe wrzucić, ale ogólnie robie wszystko na szybko bo od wczoraj już mam majówkę. :D

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy Malone to był sredni grajek, skoczył wyraźnie przez następne 2 lata, Iverson był wyraźnie slabszy od Bryanta. Miał jednak dwa kosmiczne campy zrobione przez SlaKB i wygląda to teraz jak wygląda.

 

No ale trudno trzeba walczyć tym co się ma.

Malone średni? Malone wtedy był bardzo dobry w ataku, był średni w obronie ale już wtedy był ok grajkiem. Iverson był trochę słabszy od Bryanta + PG w simce ma dużo większe znaczenie niż SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.