Skocz do zawartości

[2026-2027] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Kidd jakiś bardzo przepłacony nie jest (przynajmniej tak mi się wydaje) max dla niego był raczej nieunikniony, ale KG rzeczywiscie będzie zarabiał trochę za dużo.

 

Ogólnie Kings contenderem nie będą, ale do PO powinni wrócić i mają całkiem fajne perspektywy na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma picku w najblizszym drafcie, wiec fajnie by bylo zagrac w PO ew. bic sie o nie, do ostatniego meczu, zeby komus prezentu nie zrobic ;), duzo zalezy od campow, szczegolnie jesli chodzi o moj ostatni pick :tongue:

 

Źle ci nie życzę ale pick w okolicach 10/14 miejsca i będę happy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrym drafcie, a byc moze, najblizszy taki bedzie, bo te ostatnie, to masakra byla jakas....nawet okolo polowy stawki mozna miec ciekawego zawodnika :tongue:

 

Przy moim szczęściu będzie pick 6 i w okolicach 20 tak więc mogę sobie pomarzyć :)

Nie przesadzaj, draft dwa sezony temu był po prostu zwykły jeśli chodzi o siłę, ten był slaby, ale akurat Ty wyjąłeś dobrego gracza. No, a za rok powinien być dobry, ale to się okaże jeszcze. :tongue:

 

Oby bo będę musiał tankować jeszcze następny sezon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma picku w najblizszym drafcie, wiec fajnie by bylo zagrac w PO ew. bic sie o nie, do ostatniego meczu, zeby komus prezentu nie zrobic ;), duzo zalezy od campow, szczegolnie jesli chodzi o moj ostatni pick :tongue:

 

Pls...

 

Rockets poza zasięgiem

Clippers to dla mnie po cichu mogą wskoczyć na drugie miejsce - dobrali fajną geriatrię + mają jeszcze z 40tu prospectów, więc któryś musi wypalić..

 

a dalej to już jazda - przy dobrych campach i sprzyjających wiatrach w RS to Kings mogą nawet o 3 miejsce sie bić (Nuggets imo zjadą w tym sezonie)...

 

gdybyś grał na wschodzie to walka o PO to max...ale to jest poor poor west ;) (choć w tym FA troszkę zachód się wzmocnił względem wschodu chyba)

 

aha no i liczę na to, że po 32 latach w lidze i 14 misiach Harden w końcu będzie 1szą opcją :grin:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pls...

 

Rockets poza zasięgiem

Clippers to dla mnie po cichu mogą wskoczyć na drugie miejsce - dobrali fajną geriatrię + mają jeszcze z 40tu prospectów, więc któryś musi wypalić..

 

a dalej to już jazda - przy dobrych campach i sprzyjających wiatrach w RS to Kings mogą nawet o 3 miejsce sie bić (Nuggets imo zjadą w tym sezonie)...

 

gdybyś grał na wschodzie to walka o PO to max...ale to jest poor poor west ;) (choć w tym FA troszkę zachód się wzmocnił względem wschodu chyba)

 

aha no i liczę na to, że po 32 latach w lidze i 14 misiach Harden w końcu będzie 1szą opcją :grin:

Nie no bez przesady..

 

1. Rockets

2. Nuggets

3. Blazers

 

A reszta niewiadomo, i to tylko w RS bo nie zdziwie się jak Nuggets znowu skończą w finale.

 

Co do Clippers to jest taki problem, że podpisali weteranów tam gdzie mają najlepszych prospectow (PG i SG), ciekawe jak to rozwiążą, ale ja bym ogrywał młodych.

 

Harden powinien walić najwięcej punktów w Kings, bo Kidd to raczej nie jest typ scorera, ale on pierwszą opcją powinien być 2-3 sezony temu, a nie teraz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Clippers to jest taki problem, że podpisali weteranów tam gdzie mają najlepszych prospectow (PG i SG), ciekawe jak to rozwiążą, ale ja bym ogrywał młodych.

 

 

 

No nie wiem czy moi podkoszowi nie są lepszymi prostektami niż Terry(bo pewnie chodziło ci o niego). Prawda jest taka, że gdzie bym nie dokupił  weterana tam bym miał problem. Bo poza SF każda pozycja obsadzona jest młodymi zdolnymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets to one and done. (zachowajcie cytat na wyladek jakby jednak zrobili misia :P)

Misia może nie zdobędą, ale na zachodzie są faworytem dla mnie.

 

btw. Na zachodzie to wszystko fajnie się układa.

 

Najpierw Wolves dominowali i młodzi Blazers nie mogli ich pokonać

Później Blazers wreszcie przełamali Wolves i to oni dominowali (z jednym wyjątkiem gdy starzy Wolves zaskoczyli i jeszcze raz weszli do finału) i Nuggets nie mogli ich ograć

Teraz są Nuggets i na razie nie radzą sobie z nimi Rockets, ciekawe czy Rockets w końcu dadzą radę, a jeśli tak to kto będzie następny w roli pretendenta? GSW? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO zrobiłeś błąd blokując sobie kasę na KingKonga oraz nie walcząc teraz o Willisa jak lwica o małe ;).

A tak w ogóle szok, że czołowy center SimBy(na tym etapie FA oczywiście, nie ogólnie) poszedł za tak małą kasę (gratki Gimm !))

dziękuję, zważywszy na okoliczności liczyłem że pójde na max 8,5 choc Willis realnie wart jest najwyżej 6,0... ale w pełni zadowolony nie jestem bo Mannemu dałem zwiać fiksując się na Willisie. Pewnie z 1year kontrakt byłby już w poprzednim etapie u mnie. Edytowane przez gimmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy moi podkoszowi nie są lepszymi prostektami niż Terry(bo pewnie chodziło ci o niego). Prawda jest taka, że gdzie bym nie dokupił weterana tam bym miał problem. Bo poza SF każda pozycja obsadzona jest młodymi zdolnymi.

W sumie racja, Jermaine jest chyba lepszym prospectem, ale 20 ppg w drugim sezonie robi wrażenie.

 

Ciekawe właśnie jak to rozegrasz, czy będziesz grał młodymi czy jednak młodzi z ławki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeDDo ostatecznie zszedł z luxa więc kary nie otrzyma, piotrek jeśli z niego nie zejdzie będzie musiał wyrzucić któregoś gracza. Ogólnie to mieliśmy problem bo wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca, a w regulaminie słabo jest to opisane, dlatego niedługo w życie wejdzie nowy przepis. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.