Skocz do zawartości

[2026-2027] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki 3 etapu:

 

E. Floyd - Jazz

K. Garnet - Kings

B. Scott - Knicks

S. Bowie - Jazz

S. Skiles - Raptors

J. Worthy - Hawks

H. Eisley - Snics

H. Grant - Bulls

M. Gminski - Magic

H. Barnes - Rockets

M. Finley - Bucks

W. Bedford - Knicks

E. Turner - Raptors

B. Coleman - Raptors

D. Majerle - Magic

Y. Tabuse - Raptors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do dyskusji o Humphriesie przejrzałem co ciekawego zostało na FA i kto - z mających kasę - może jeszcze zaszaleć.

 

PG:

1. Jay Humprhies

2. Terrell Brandon

3. John Bagley

4. Sam Cassell

5. Nick van Exel

 

Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem jest Humprhies, którego zalety już wychwalano. Niemniej godni uwagi są też Brandon, który udowodnił już swoją przydatność w Sonics, gdy dostał minuty i piłkę w ręce, ale i Bagley który gdy tylko dostał w ub. roku minuty w Jazz to kręcił niezłe cyfry. Cassell wydaje się być przyzwoity tylko nie dostawał minut. Dorzucam Nicka van Exela, może coś z niego będzie.

 

Potencjalnie zainteresowani: 76ers, Spurs, Nets, Cavs, Blazers

 

SG:

1. Paul George

2. Jerry Stackhouse

3. Darell Griffith

4. James Harden

5. Manny Harris

 

Wsród SG dostępni głownie wartościowi weterani, którzy dostając opcje w ataku spokojnie około 20 pkt będą kręcić. Bardziej zdesperowani mogą zaryzykować 2-3 letni kontrakt. Jerry jest natomiast chyba jedynym młodym, z którym można zaryzykować dłuższy kontrakt.

 

Potencjalnie zainteresowani: 76ers, Heat, Nets, Spurs, LAC, Kings

 

SF

1. Glenn Robinson

2. Sean Elliott

3. Rick Fox

4. Donatas Motiejunas

5. Walt Williams

 

Najciekawszym kąskiem jest Big Dog. Reszta dodana nico z braku laku. Elliott i Fox to średnicy ale mogą wypalić w dobrym otoczeniu. Moriejunas to moim zdaniem najciekawszy weteran.

 

Potencjalnie zainteresowani: Warriors, Heat, Pistons, Wizards, TWolves, LAC, Blazers, Kings

 

PF

1. Patrick Patterson

2. Joe Smith

3. Antonio McDyess

4. Antonio Davis

5. Juwan Howard

 

Chyba jeszcze większa bieda niż na SF. Patterson mimo latchyba da jeszcze sporo radości. Joe Smith wygląda solidnie. Reszta może wypalić gdy dostanie minuty.

 

Potencjalnie zainteresowani: Nets, Cavs, Wizards, TWolves, LAC, Blazers.

 

C

1. Kevin Willis

2. Ralph Samson

3. Bill Laimbeer

4. Bill Wennington

5. Bill Cartwright

 

Na pierwszych trzech na pewno znajdą się chętni. Te trzy nazwiska moim zdaniem odstają od reszty. Walka powinna być ciekawa i spodziewam się że mogą paść wysokie kwoty.

 

Potencjalnie zainteresowani: Heat, Nets, Hawks, Clippers, Pistons, Wizzards, Spurs, TWolves.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy wystawianie gościa na innej pozycji, bardzo negatywnie się odbija na jego grze? Wiadomo, nie mam tu na myśli wystawiania pg na centrze, ale rotowanie pozycji 2/3 3/4 4/5 etc.

To zależy, ale w RS to raczej nie ma żadnego znaczenia. W PO wszystko zależy od match-upu. :)

 

Ale musisz patrzeć na skille i parametry graczy bo jednak nie każdy SF może grać na PF i ma odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiedziałem że to się zdarzy. Generalnie to że go zastrzeglem przed FA to był mój spory błąd (chociaż miałem myśl żeby wyrównać tego maxa co byłoby jeszcze większym :D ), ale jak tak patrzę to i tak nikogo konkretnego za ten hajs bym nie podpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLE*/LLE* - Mid/Low Level Exception*. Podpisane rok wcześniej MLE (LLE) pozwala zaproponować zawodnikowi kontrakt do 5-ciu lat, o wysokości do (czyli może być mniej, ale nie może być więcej) 5.4mln za pierwszy rok (lub 1.44mln w przypadku LLE) i 10% rocznej podwyżce. Niezależnie od stanu finansów zespołu o ile nie zostanie przekroczona granica Luxury.

 

Pamiętajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.