Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

jak zwykle sporo teorii chyba na wyrost.....

 

padł świetny pomysł na niezłą grę której uporządkowanie, złapanie wspólnego zdania, stworzenie regulaminu czytelnego w jednym miejscu i uniknięciu dodatkowo impasów przy różnych wychwytywanych lukach PRZEROSŁO każdego....

 

z teoriami jakoby January chciał w jakis władczy sposób zawładnąć WŁADZĘ dla Siebie czy innych bardziej wysublimowane działania..... nie wierze...

 

 

Panowie po pierwsze to są WAKACJE!

 

owszem jakiś krótki sygnał by się może i przydał ale jeżeli sierpień odpuścimy to nic złego się nie dzieje.....

 

teraz jest teoria o polityce lajkowania która też nie ma podwójnego dna bo wielokrotnie po prostu klika się myszką jak są spójne \zdania... a że czasem i po drodze w takim toku rozumowania ... w sumie po to jest lajk ;-)

 

słownictwo które tu zagościło jest już rodem z naszej robaczywej polityki i bardzo źle to wróży ..... jeżeli mała grupa palantów ( politycy wszystkich nacji i maści i opcji) których jest i tak mało bo moze tysiąc ludzi sprawiają, ze cały naród przyjmuje słownictwo, styl myślenia czy sposób działania ... źle to wróży we wszystkich aspektach życia...

 

jeszcze tylko wyrażniejszych frakcji politycznych tu trzeba i polaryzacji.....

 

zluzujcie ludzi...

 

jaka władza, jaka dyktatura, jaki przewrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le ale tu są trudne sprawy no nie mogę - karpik jest jak jakiś lebron, nic nie mówi tylko się czai i daje passive-agressive sub-lajki a Wy tu robicie jakieś interpretacje co ja liryczne ma na myśli lol

 

z drugiej strony zluzujcie też na Cambiego, bo chyba nie przyzwyczailiście się, że on lubi trochę wyolbrzymiać a to pisanie o przewrotach i rewolucjach to pół żartem pól serio [chyba?] 

 

no qrwa jaki kraj taki offseason...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że komuś się mocno nudzi, skoro analizuje moje lajki.

 

Ja się nie wypowiadam tutaj ostatnio, ponieważ nie mam nic nowego do dodania, co miałem napisać, już napisałem. Też jestem zaskoczony brakiem aktywności januarego i mam nadzieję, że nie jest to spowodowane żadną poważną rzeczą, ale raczej tym, że styczeń się obraził. Pytał się ktoś w ogóle matka czy ktoś ostatnio wchodził na forum z IP januarego? To by mogło trochę rozjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że się mógl karpik zdenerwować na kolejne powstające luki i burdel, na który LBS wskazywał (btw. napisałeś to tak, jakby to była wina graczy/niczyja, a to przecież nie jest żadna z tych opcji :) ), że mogło mu się odechcieć poświęcać czas na coś, na co sam January nie jest gotów, żeby poświęcić swój w wymaganym stopniu.

 

Ale no nie przeginajmy też i w drugą stronę, że Karpik ma stawiać jakieś żądania komukolwiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu napisz tutaj chłopakom, swoje dwa żądania od których uzależniłeś swój powrót, bo zachowujesz się niepoważnie w tej sytuacji.

 

Zapytałeś się mnie pewnego razu co ma się stać, żebym wrócił do gry, to Ci napisałem. Nie są to żadne żądania z mojej strony, nigdy na nikogo nie naciskałem, żeby robić przewrót władzy, żebym mógł dumnie powrócić. Na ten moment nie ma w grze i koniec tematu. Swoje zdanie na temat prowadzenia gry przez januarego wyraziłem publicznie i je podtrzymuję, w skrócie - nie akceptuję go. Z kolei Ty sobie wymyśliłeś, że mnie przywrócisz do gry, miło mi, że chcesz, żebym grał z Wami, ale sytuacja jest patowa, a ja nie mam zamiaru na nikogo wpływać. Życie bez beGM też może być interesujące, serio polecam nieco zluzować gacie. I kto tu się zachowuje niepoważnie?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wielu z nas z dyplomacją jest na bakier. Proponuję pomilczeć do końca sierpnia, bo każdy post przynosi tylko pogorszenie sytuacji a nie poprawę. Może chcemy dobrze, ale jakoś to nie wychodzi.

Nie utopmy się w błocie.

 

Wróćmy na spokojnie, bez spiny, na początku września gdzie już z dużą dozą prawdopodobieństwa będziemy wiedzieć, że january nas porzucił, chyba, że oczywiście wróci wcześniej co byłoby bardzo miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam remont na chacie więc z doskoku patrze co się dzieje, teraz przy okazji wymiany Kyrie wróciłem i własnie patrze co tutaj się dzieje

 

coś powinnienem wiedzieć?

Myślę, że przez najbliższy czas więcej się będzie dziać w Twoim remontowanym mieszkaniu, więc możesz skupić się na tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale 20 mln to już on nie dostanie ;)

 

Gdyby FA było teraz to może i by ocena Noela była inna. Na tamten moment musiałeś się wokół takiej kwoty zakręcić, bo wszyscy proponowali dość wysokie stawki. Masz gościa, który musi robić wszystko nie tylko dla kasy, ale też żeby za rok nie stać się pośmiewiskiem z kontraktem 15/2, chyba nie najgorzej wyszło jednak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.