Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Są zmiany, to wracam do Mavs.

 

Oczywiście też nie chcę być w radzie, bo łatwiej jest krytykować z boku niż samemu być odpowiedzialnym za decyzje oraz przejrzystość zasad ;] 

 

Dlatego też jeśli trzeba będzie to będę w radzie, choć jak pewnie większość wolę se posiedzieć z boku i być mądrym odzywając się jak coś jest nie tak jak trzeba.

 

Pomysł z głosowaniem nad składem rady co roku jest bdb.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję zostawić to do jutra, jest sobota akurat. Każdy będzie mógł się wypowiedzieć.

 

Dalej proponuję, za pojawiającymi się sugestiami, poświęcić te 4-5 dni na wybranie tej naszej nowej instytucji decyzyjnej przed przejściem dalej w FA.

 

I dopiero po tym wyborze zrobić taką 4 turę na 3-4 dni z prośbą żeby już powoli każdy z grubsza przemyślał swoje potrzeby, niech nam to sprawnie pójdzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będę w radzie to się wycofuję. Ja mam mocarstwowe plany, chcę rządzić tą ligą ;)

 

A tak poważnie to kilku tu prezentuje przerost formy nad treścią. Ale nickami walić nie będę.

 

5 kandydatów? Dla mnie to 3 by musiało być spoza ligi...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zmiany, to wracam do Mavs.

 

Oczywiście też nie chcę być w radzie, bo łatwiej jest krytykować z boku niż samemu być odpowiedzialnym za decyzje oraz przejrzystość zasad ;] 

 

Dlatego też jeśli trzeba będzie to będę w radzie, choć jak pewnie większość wolę se posiedzieć z boku i być mądrym odzywając się jak coś jest nie tak jak trzeba.

 

Pomysł z głosowaniem nad składem rady co roku jest bdb.

Masz być w radzie i c*** mnie to boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urażonym, którzy uważają, że January został brzydko wykolegowany zamiast stroíć miny, polecam głosować tak by January wciąż rządził

jako jedyny, a reszta tylko pełniła funkcję prezencyjną.

 

Głos - January, LBS, LAF, bułek, człowiek morza można potraktować jako wotum zaufania do Januarego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urażonym, którzy uważają, że January został brzydko wykolegowany zamiast stroíć miny, polecam głosować tak by January wciąż rządził

jako jedyny, a reszta tylko pełniła funkcję prezencyjną.

 

Głos - January, LBS, LAF, bułek, człowiek morza można potraktować jako wotum zaufania do Januarego.

Jestem przede wszystkim za normalnym załatwianem spraw, a nie rewoltą, jak to uczyniliście wcześniej nie mając do tego żadnego mandatu poza tym przyznanym w swoim wąskim gronie.

 

A twoja interpretacja okazuje się kolejny raz błędna. 

 

Bo ja jestem za zmianami. Tylko, żeby nastąpiło to w ucywilizowany sposób i w zgodzie z twórcą tej gry, który w przeciwieństwie do was mandat do podjęcia decyzji miał/ma i który ja szanuje.

 

Wasze zachowanie mnie ogólnie bawi, bo tak jak wspomniałem wcześniej, wskazuje ono na jakieś niespełnione ambicje, które za pomocą zwykłej gry chcecie sobie odbić. Także gratuluje, kolejny cel życiowy możecie uznać za spełniony, bo się chyba udało :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Adam Silver

2. David Stern

3. LeBron James

4. january

5. Myszka Miki

 

To moje głosy co do rady

czemu nie cp3? Razem z LeBronem ładnie prowadzą związkiem zawodników to i tu daliby sobie radę, przy wsparciu Myszki Miki ofc. Silver lub Stern do wyjebki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przede wszystkim za normalnym załatwianem spraw, a nie rewoltą, jak to uczyniliście wcześniej nie mając do tego żadnego mandatu poza tym przyznanym w swoim wąskim gronie.

 

 

 

 

 

hahaha dobre nie słyszałem nigdy o czymś takim jak "umocowanie do rewolty" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze zachowanie mnie ogólnie bawi, bo tak jak wspomniałem wcześniej, wskazuje ono na jakieś niespełnione ambicje, które za pomocą zwykłej gry chcecie sobie odbić. Także gratuluje, kolejny cel życiowy możecie uznać za spełniony, bo się chyba udało :smile:

Bez przesady. Jestem przekonany, że każdemu tutaj zależy przede wszystkim na tym, żeby grało się nam wszystkim jak najlepiej. Zresztą zwróć uwagę, że mało kto krytykował januarego za podejmowane decyzje (były głosy o konflikcie interesów, ale nie zauważyłem nigdy, że january podejmował jakieś decyzje pod siebie), tylko głównym zarzutem był panujący chaos organizacyjny, który w sposób naturalny jeśli gra będzie prowadzona przez więcej osób, będzie dużo łatwiej ogarnąć. Naprawdę nie wiem kim trzeba być, żeby ze względów ambicjonalnych robić przewrót władzy w internecie na forum e-nba.pl w beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to jeśli miałoby to zakończyć konflikt to January może i z urzędu mieć miejsce w radzie. Nie było o tym prędzej mowy choćby z uwagi na to, że nie byliśmy pewni co z Januarym się dzieje. Btw. taki projekt i to dający większe uprawnienia Januaremu przedstawiałem dawno temu i January go wyśmiał bo uznał, że chce rządzić sam i jest przecież zajebiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co, napierdalamy tę IV turę?

 

czy się kłócimy znowu o to samo?

 

Camby, jako samozwańczy lider rewolty [podkreślam, nie mający do tego żadnego mandatu] mógłbyś jakiś temat otworzyć i zarządzić do kiedy trzeba wysłać oferty do Julka.

 

Bo w sumie czasu tak dużo nie ma, 6 tygodni do startu sezonu a jeszcze trzeba snejkiem two-waye i głosowanie extensions zmieścić w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co, napierdalamy tę IV turę?

 

czy się kłócimy znowu o to samo?

 

Camby, jako samozwańczy lider rewolty [podkreślam, nie mający do tego żadnego mandatu] mógłbyś jakiś temat otworzyć i zarządzić do kiedy trzeba wysłać oferty do Julka.

 

Bo w sumie czasu tak dużo nie ma, 6 tygodni do startu sezonu a jeszcze trzeba snejkiem two-waye i głosowanie extensions zmieścić w tym czasie.

 

Najpierw trzeba opi*****ić te głosy dla tych 5 osób, co głową ręczyć będą za porządek i decyzje. Ja proponuję 5 nicków od każdego do czwartku 23. 

. Miejsce do wpisania głosów to może być ten temat "pusty" z trzecią turą, co january zalozyl a nic tam nie ma w sumie, bo julek zalozyl nowy temat z unboxingiem. Jak spoko to daj znać ludziom w wątku zbiorczym na PW a ja idę spać.

 

a później odpalić sprawnie 4 turę. więc znów ponawiam prośbę żeby już każdy się zastanawiał powoli kogo by chciał przygaarnąć i za ile. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.