Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

a Camby nie jest 1szym sekretarzem rady ludowej i czegoś nie może pchnąć?

 

mi to tam wisi bo mam roster full, ale trzeba by niedługo zacząć czwartą turę normalnych FA, później two-waye, a potem to już chyba tylko ew. głosowania na extensions  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Lakers ani Mavs nie musza nikogo w 4 turze podpisywać, wiec proponuję czas do srody na oferty do 4 tury i jechane. Jak january wróci to wróci, jak do poczatku sezonu nie, to zobaczymy co dalej.

 

Za.

 

Mam nadzieję, że nic złego się nie stało i January po prostu -zgodnie z przewidywaniami- obraził się na cały świat za próbę udzielenia mu pomocy.

 

BTW to z Cambym myśleliśmy o rozwiązaniu kwestii prowadzenia przez człowieka z wewnątrz.

Znaczy najlepiej by było, gdyby grą zajmował się ktoś nie będący GMem, ale to jest raczej nierealne, bo kto by chciał tyle czasu poświęcać z taką regularnością, nic z tego nie mając?

 

Dlatego myśleliśmy, chyba Karpik też w te strone myślał, żeby wybrać demokratycznie grupę kilku (5?) osób, które będą w swoim gronie wspólnie podejmować najważniejsze decyzje dla rozwoju gry. Oczywiście ich odpowiedzialnością byłoby też pilnowanie porządku i przejrzystości wszystkiego tj. aktualizacja regulaminu, ogłaszanie podjętych decyzji wraz z kontekstem itd.

Rozmyje do dość znacznie konflikt interesów i ograniczy sytuacje, gdy 1 osoba decydowałaby o wszystkim, w tym własnych sprawach, mniej lub bardziej pośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za.

 

Mam nadzieję, że nic złego się nie stało i January po prostu -zgodnie z przewidywaniami- obraził się na cały świat za próbę udzielenia mu pomocy.

 

BTW to z Cambym myśleliśmy o rozwiązaniu kwestii prowadzenia przez człowieka z wewnątrz.

Znaczy najlepiej by było, gdyby grą zajmował się ktoś nie będący GMem, ale to jest raczej nierealne, bo kto by chciał tyle czasu poświęcać z taką regularnością, nic z tego nie mając?

 

Dlatego myśleliśmy, chyba Karpik też w te strone myślał, żeby wybrać demokratycznie grupę kilku (5?) osób, które będą w swoim gronie wspólnie podejmować najważniejsze decyzje dla rozwoju gry. Oczywiście ich odpowiedzialnością byłoby też pilnowanie porządku i przejrzystości wszystkiego tj. aktualizacja regulaminu, ogłaszanie podjętych decyzji wraz z kontekstem itd.

Rozmyje do dość znacznie konflikt interesów i ograniczy sytuacje, gdy 1 osoba decydowałaby o wszystkim, w tym własnych sprawach, mniej lub bardziej pośrednich.

Czyli pomysl w stylu mojego board of governors w pierwotnej wersji ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pomysl w stylu mojego board of governors w pierwotnej wersji ☺

 

No dokładnie tak.

Tylko w zaistniałych okolicznościach już bez żadnych ograniczeń. Tych do do Januarego też.

 

Fajnie byłoby gdyby wraz z ofertami na 4 rundę każdy wysłał do Julka 5 nicków osób, które w jego mniemaniu potrafiłyby, miałyby czas i chęć zabrać się za ogarnianie zabawy. Bez żadnej kolejności, po prostu nicki, oczywiście bez swojego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Tylko zróbcie jakiś punkt o możliwości zavetowania jakiejś decyzji rady przez przykładładowo 10 czy 15 menedżerów.

Zasadniczo oprócz jakiś drobiazgów to mamy już gotową grę, bardziej chodzi o porządek i pilnowanie całości a nie jakąś rewolucję.

Nie chodzi mi zupełnie o odsunięcie januarego, ale trochę nie fair bez słowa nas zostawiać. Na Facebooku podobno jest.

A na szefa rady proponuję karpia. Wyważony, kompetentny bez zadzierania nosa i obrażanie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na szefa rady proponuję karpia. Wyważony, kompetentny bez zadzierania nosa i obrażanie innych.

 

nie no, bez czegoś takiego, nie chcemy znów jakiejś 1 osoby która będzie decydowała za kilka osób.

5 osób każda z 1 głosem o wartości 1. Choć, przypominając sobie naszze dyskusje o CBA które trwały po kilka h, to raczej kwestia dogadania, doprecyzowania, wprowadzenia najlepszych pomysłów od każdej osoby i złączenia przy jednoczesnym eliminowaniu słabości. 

 

Pomysł z wetem 15 manago (wyłaczając 5 z rady ofc) jest według mnie bardzo fajny.

 

Palnik, nie wiem czy do środy da radę. 

Nie odzywałem się tu trochę i nie śledziłem za bardzo, bo miałem dodatkowo roboty dużo i mało czasu. Więc nie wiem, jaka jest aktywność. Jeśli uważasz, że starczy to pisz śmiało wszystkim.

 

A osoby, które nie wysyłają ofert 4 rundy to żeby po prostu podesłały nicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, bez czegoś takiego, nie chcemy znów jakiejś 1 osoby która będzie decydowała za kilka osób.

5 osób każda z 1 głosem o wartości 1. Choć, przypominając sobie naszze dyskusje o CBA które trwały po kilka h, to raczej kwestia dogadania, doprecyzowania, wprowadzenia najlepszych pomysłów od każdej osoby i złączenia przy jednoczesnym eliminowaniu słabości.

 

Pomysł z wetem 15 manago (wyłaczając 5 z rady ofc) jest według mnie bardzo fajny.

 

Palnik, nie wiem czy do środy da radę.

Nie odzywałem się tu trochę i nie śledziłem za bardzo, bo miałem dodatkowo roboty dużo i mało czasu. Więc nie wiem, jaka jest aktywność. Jeśli uważasz, że starczy to pisz śmiało wszystkim.

 

A osoby, które nie wysyłają ofert 4 rundy to żeby po prostu podesłały nicki.

To dam czas do piatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dam czas do piatku.

 

W sumie 4 dni powinny chyba jednak wystarczyć. Zwłaszcza że o weekend zahaczamy. 

 

 

e// zostaje kwestia 2way. 

 

Czy przeprowadzamy je według czyjegoś pomyslu, czyli węzykiem 1->30 i 30->1 gdy już każdy będzie miał 15 graczy?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zostawmy two waye po prostu na oddzielną rundę, którą można zrobić jednocześnie z 4tą FA.


Każdy pisze 5 two wayów i liczy się miejsce w drabince. Jeżeli x będzie u 5 osób, ale tylko u dwóch na 1szym miejscu to dodatkowo może jakieś losowanie? Albo po prostu wcześniej wylosować kolejność pobierania, ale razem z drabinką. Ktoś może zaryzykować i dać kogoś słabszego na 1szym miejscu by nie mieć konkurencji.


Proponuję bez głosowań na two waye - bez sensu.


Czyli drabinka - 5 graczy w dajemy a jak remis to decyduje wylosowana wcześniej kolejność a gdy ktoś z tego przy tie breaku to spada na dół. W przyszłym roku kolejność cały czas obowiązuje by w końcu ten kto był na dole był na górze. Coś jak w lidze roto.


Albo losowanie tego tie breakera, albo odwrotność draftu? Co Wy na to?


Z jednej strony mamy kombinowanie kogo dać wyżej a z drugiej strony omijamy niepotrzebne głosowanie poprzez czyste zasady.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ile do ligi zostało? 2 miesiące? Jaki jest powód tego, że musimy akurat teraz ruszać z kolejną turą? 

 

Naprawdę, napaleni są co poniektórzy jak nie wiem.

 

Zero szacunku do Januarego i tego co stworzył.

 

 

Mam wielki szacunek do tego co stworzył. Czas mija, january się nie odezwał, nie odzywa, podobno bywa na facebooku, więc żyje a nami się niestety nie interesuje. Wstępnie należy się przygotować na życie bez Januarego.

Jest ktoś kto wie co się stało z januarym? Chyba nie.

Też nie jest to mi w smak, ale opuszczanie nas bez słowa to też nie za bardzo w porządku. Nie nalegam by było to szybko, też bym jeszcze poczekał chwilę, ale przecież nic się nie stanie jak zrobimy 4tą rundę bez Januarego. Miejmy to już za sobą i szykujmy się do sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wstępnie należy się przygotować na życie bez Januarego.

Jest ktoś kto wie co się stało z januarym? Chyba nie.

Wstępnie? Zabieranie osobie, która stworzyła tą grę decyzyjności nazywasz "wstępnie"? To się zastanawiam co będzie dalej.

 

Tak jak mówiłem, wypada okazać trochę wdzięczności, a nie ciągle atakować.

 

Jesteśmy w takim momencie, gdzie pośpiech nie jest potrzebny. 

 

4 runda może odbyć się za miesiąc.

 

To głosowanie na radę 5? wtf (ewidentnie ponosi parę osób mających władcze zapędy. przegraliście głosowanie na gospodarza w klasie i teraz sobie odbijacie?).

 

Ja osobiście nie mam zamiaru na nikogo głosować, bo na jakiej podstawie? Bo tak napisaliście? Pardon, ale kim wy na ten moment jesteście? :grin:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.