Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Eld napisał:

--------------------------------

@january @fluber

To dla Was bo wydajecie się być szczególnie zainteresowani:

Szare - GM Pacers

Niebieskie - ja

Daje tylko część bo mi się nie chce dalej z paintem bawić.

 

 

Nie liczy się tylko to co się działo od 8 Sierpnia. Liczy się wszystko od momentu Twojego odejścia. Po raz kolejny udowadniasz jak wybiórczo myślisz.

Wrzuciłeś ten fragment co wrzuciłeś, jak widać jest z 6 sierpnia. 8. Napisałeś ze prosisz żebym wrócił i żeby nasz deal nie upadł. Wiec co ja miałem wywnioskować z tego, ze dealu jednak nie ma ? Serio ? xD

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Wrzuciłeś ten fragment co wrzuciłeś, jak widać jest z 6 sierpnia. 8. Napisałeś ze prosisz żebym wrócił i żeby nasz deal nie upadł. Wiec co ja miałem wywnioskować z tego, ze dealu jednak nie ma ? Serio ? xD

Zablokowałeś, zarchiwizowałeś. Czego chcesz więcej? 

Z tego co wiem ( choć ostatnio byłem w Maju ), to 6 Sierpień jest przed 8 Sierpnia. Skoro 6 Sierpnia napisałeś mi, że dealu nie będzie, a 8 ja podjąłem próbę na którą nie zyskałem odpowiedzi odpaliłem plan B. Tyle. Z reszty nie muszę Ci się tłumaczyć.

Dla mnie eot. Już mi wystarczy. Paint mnie zmęczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Zablokowałeś, zarchiwizowałeś. Czego chcesz więcej? 

Z tego co wiem ( choć ostatnio byłem w Maju ), to 6 Sierpień jest przed 8 Sierpnia. Skoro 6 Sierpnia napisałeś mi, że dealu nie będzie, a 8 ja podjąłem próbę na którą nie zyskałem odpowiedzi odpaliłem plan B. Tyle. Z reszty nie muszę Ci się tłumaczyć.

Dla mnie eot. Już mi wystarczy. Paint mnie zmęczył.

Jak nie zyskałeś odpowiedzi? Co ty pieprzysz ? Uzyskałeś odpowiedz, ze jak wrócę to robimy.
 

A jak ci jeszcze cztery-piec dni później pisałem ze nie chciałbym łączyć Campazzo z naszym sign and trade to miałeś zaćmienie jakieś żeby mi powiedzieć ze nie mamy dealu?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Coś ostatnio jest patologia na forum z ujawnianiem prywatnych rozmów screenami.

Ludzie k**** szanujmy się.

Ja tylko nie chcę być odbierany jako człowiek niedotrzymujący gentelman agreemant. Na niczym innym mi nie zależy, a skoro ktoś mi to zarzuca to mam prawo się bronić.

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Jak nie zyskałeś odpowiedzi? Co ty pieprzysz ? Uzyskałeś odpowiedz, ze jak wrócę to robimy.

A jak ci jeszcze cztery-piec dni później pisałem ze nie chciałbym łączyć Campazzo z naszym sign and trade to miałeś zaćmienie jakieś żeby mi powiedzieć ze nie mamy dealu?? 

 

6 minut temu, Eld napisał:

Dla mnie eot. Już mi wystarczy. Paint mnie zmęczył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ja tylko nie chcę być odbierany jako człowiek niedotrzymujący gentelman agreemant. Na niczym innym mi nie zależy, a skoro ktoś mi to zarzuca to mam prawo się bronić.

Pokrętna taktyka aby pokazać siebie jako gentelmena robiąc to poprzez metody małego hujka bo tym jest zdradzenie screena rozmów 

Pare osób prosiło aby tego nie kontynuować to nakręciłeś spirale jeszcze bardziej 

Tak ciężko odpuścić 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z 7 osób ci daje do zrozumienia ze poleciałeś sobie w kulki ze mną, nawet fluber który mnie raczej nie popiera i nie lubi. Wyciągnij sam wnioski z tego, ja ci jak dziecku nie będę już tego tłumaczył. Licze ze kiedys to zrozumiesz i przyznasz się do błędu. Wracam do przyjemności. Pozdrawiam serdecznie z wietrznej i deszczowej Szwajcarii kaszubskiej. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Chyba z 7 osób ci daje do zrozumienia ze poleciałeś w kulki ze mną, nawet fluber który mnie raczej nie popiera i nie lubi. Wyciągnij sam wnioski z tego, ja ci jak dziecku nie będę już tego tłumaczył. Wracam do przyjemności. Pozdrawiam serdecznie z wietrznej i deszczowej Szwajcarii kaszubskiej. 

Byłeś w bunkrze GP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

1. Ale to tak nie działa, przecież mieliście ten deal przez długi czas, wrzucałeś w media room posty z Turnerem w koszulce OKC czy coś podobnego.

2. Było zamieszanie z Ronniem, a nawet mu nie napisałeś, że idziesz w SnT z Bulls?

3. Już pomijam etyczność stwierdzenia "stało się to i to, więc nie obowiązuje mnie GA", ale brak poinformowania o tym osoby z którą miałeś poprzedni ustalony deal jest naprawdę kuresko słaby i tyle.

1. To było przed 2 Sierpnia.

2. Przecież poprzedni deal upadł. Sam napisał, że mam szukać innej opcji na Nurkića. O jaki dealu my mówimy. Odszedł = nie ma dealu. Tym bardziej po co mam się komuś spowiadać?

3. Odp. z pkt.2 powinna Ci wystarczyć.

3 minuty temu, january napisał:

Wtedy jak odszedł i był w takiej formie, że napisał do połowy beGM (albo raczej do każdego co miał pecha się nawinąć pod jego monitor klawiaturę), że są jebanymi debilami?

I postanowiłeś, że to właśnie tamte teksty są wiążące dla Ciebie do zerwania GA i nie informowania o tym GMa Pacers po jego powrocie do gry , mimo że sam byłeś wśród osób które były proRonnie przy powrocie?

To już wiesz czemu się to ogółowi nie podoba.

Aha. Czyli zaraz to będzie moja wina, że nie usiadłem z boku, nie poczekałem jak się uspokoi i MOOOOOŻE deal doszedł by do skutku.

Przyłączam się do tego co było w ankiecie i co pisał Fluber. Jego nie powinno w tej grze być, bo kwestią czasu jest jak znów jebnie jakaś mina. Przecież on wolał wczoraj napisać w pytaniach do radnych do kiedy można robić transfery, jak temat niżej miał kalendarz całego FA. No ja prdl.

Ja zacząłem całą imbę? Ja Was zwyzywałem? Czy ja go zwyzywałem?

A najlepsze jest to, że on ani raz nie zapytał czy deal z Turnerem po tym co odwalił jest nadal aktualny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech jak ktoś proponował głosujmy oba s&t i po kłopocie? Nie czytałem wszystkiego więc może coś mnie ominęło.

7 minut temu, Eld napisał:

Przyłączam się do tego co było w ankiecie i co pisał Fluber. Jego nie powinno w tej grze być, bo kwestią czasu jest jak znów jebnie jakaś mina.

To czemu dopiero sam tak chciałeś powrotu Ronniego?

Dla mnie to dziwne naprawdę już. Głosowałem na nie przy @RonnieArtestics, ale jak wrócił to zamierzam traktować to jak normalnego gracza i nawet dziś wymieniliśmy wiadomości o Campazzo.

Teraz Eld jako osoba, która jak dobrze pamiętam namawiała Ronniego do powrotu oraz mi jakoś tłumaczyłes Ronniego w komentarzach piszesz, że Ronnie nie powinien wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

To może niech jak ktoś proponował głosujmy oba s&t i po kłopocie? Nie czytałem wszystkiego więc może coś mnie ominęło.

Nie ma takiej opcji. Już odpisywałem. Ty masz średnią ochotę z nim gadać, a ja wolę Okoro oddać za 2nd 31-55 protected komuś oddać niż do niego bo mi zjebał FA plan na I turę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam raz jeszcze. W momencie kiedy ci pisałem w niedziele czy poniedzialek ze możemy zrobić deal Campazzo - Reid ale osobno, bo wolałbym nie łączyć tego z naszym sign and trade miałeś jakieś zaćmienie? Czy to ze mi nie powiedziałes ze nie mamy dealu to jakaś zemsta za to ze odszedłem z gry i rozwaliłem ci plan na I turę ? xD 

 

w momencie kiedy prosiłeś mnie 8. Sierpnia żeby nasz deal nie upadł ja miałem z tego wywnioskować ze nasz deal upadł ? xD 

 

ide spać. Pozdrawiam raz jeszcze. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Zapytam raz jeszcze. W momencie kiedy ci pisałem w niedziele czy poniedzialek ze możemy zrobić deal Campazzo - Reid ale osobno, bo wolałbym nie łączyć tego z naszym sign and trade miałeś jakieś zaćmienie? Czy to ze mi nie powiedziałes ze nie mamy dealu to jakaś zemsta za to ze odszedłem z gry i rozwaliłem ci plan na I turę ? xD 

 

w momencie kiedy prosiłeś mnie 8. Sierpnia żeby nasz deal nie upadł ja miałem z tego wywnioskować ze nasz deal upadł ? xD 

 

ide spać. Pozdrawiam raz jeszcze. 

 

https://www.slangu.pl/definicja,16,EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.